Dobruiden

Добридень Альона Юріївна

Бакалаврат: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Інше

Період навчання в Університеті Грінченка

Бакалаврат :2016-2020 рр.

Спеціальність:

Тема дипломної  роботи

Зовнішня політика Канади, інститути та стратегічні напрями

Місце роботи й посада

ТОВ “НекстіваУкраїна” -  білінг спеціаліст

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Тайм менеджмент, вміння працювати в команді, стресостійкість, вміння швидко реагувати та знаходити вихід в кризових ситуаціях, комунікативність, лідерство, вмотивованість та креативність та адаптивність.

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Бути випускницею університету – для мене, це найкращі роки мого студентського життя! Я надзвичайно горда та пишаюсь тим що моя “альма - матер” саме університет Грінченка. Корпоративні цінності та культура своїм чином вплинули на духовний розвиток мене як особистості, і протягом усього навчання я відчувала себе маленькою частиною Грінченківської родини. В той самий час професіоналізм и та компетентність викладачів та підтримка адміністрації надзвичайно надихало на та сприяло моєму професіональному розвитку.   Дружня,  тепла атмосфера створена самим студентством лише прикрашала та насичувала емоціями мої роки. Це було неймовірно!

Яким є Ваше життєве гасло?

Бо тільки вдосконалюючи інших, ми завжди вдосконалюєм себе!