Marina

В’юн Марина Валеріївна

Магістратура: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Інше

Період навчання в Київському Університеті імені Бориса Грінченка

Бакалаврат (2014-2018)
Магістратура (2018-2019)

Спеціальність

Бакалаврат: «Міжнародна інформація»

Місце роботи й посада:

Головний спеціаліст відділу міжнародного співробітництва управління міжнародних зв’язків апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Високий рівень володіння фаховими навичками, знання іноземних мов, комунікабельність, стресостійкість, вміння аналізувати

Що для вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Вища освіта в університеті ім. Б. Грінченка надала мені цінний життєвий досвід та здібності для подальшого працевлаштування. Я опанувала чудові навички з аналізу та опрацюванням інформації, навички самонавчання професійні якості, які використовую у своїй роботі на сьогоднішній день.

Викладацький склад допоміг мені опанувати усі знання, які будуть потрібні мені у подальшому кар’єрному зростанні. Кожен викладач кафедри міжнародних відносин має чудовий потенціал та досвід для подальшого і кращого розвитку викладання на освітніх дисциплінах для майбутніх студентів.

Яким є ваше життєве гасло?

Ніколи не здавайся! Кожна помилка – це твій унікальний досвід, завдяки якому ти досягнеш найкращих результатів!