Tereshenko

Терещенко (Мєднікова) Анастасія Сергіївна

Магістратура: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Інше

Період навчання в Київському Університеті імені Бориса Грінченка

Бакалаврат (2014-2018)

Магістратура (2018-2019)

Спеціальність

Бакалаврат: «Міжнародна інформація»

Тема магістерської роботи бакалавра

Переговорний процес та інформаційний супровід (на прикладі ядерної проблеми на Корейському півострові)

Місце роботи й посада

Фізична особа-підприємець; тестувальник програмного забезпечення

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Критичне мислення, вміння аналізувати, комунікаційні навички, вміння працювати в команді

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Університет дав мені важливі та універсальні знання і навички, якими я можу користуватися навіть у своїй теперішній професії. Також за роки навчання тут я постійно відчувала підтримку моїх ідей и починань, що вселило в мене впевненість у своїх силах і знаннях. Усі викладачі показували на своєму прикладі, як це - бути фанатом своєї справи і вкладати в неї всю свою душу, вони надихали на всебічний розвиток і допомагали ставати кращою з кожним заняттям. Я назавжди запам’ятаю їхню відданість своїй професії і наразі намагаюся наслідувати їх у цьому.

Яким є Ваше життєве гасло?

Необхідно жити в гармонії з собою і бачити щастя у кожній миті! Тоді не доведеться витрачати час на пошуки щасливих моментів, адже ти навчишся створювати їх сам.