Hxoronzuk

Хоронжук Анжеліна Олександрівна

Магістратура: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації, регіональні студії »

Інше

Період навчання в Університеті Грінченка

Магістратура: 2018-2019 рр.

Спеціальність

Магістратура:  «Міжнародні відносини, суспільні комунікації, регіональні студії »

Тема магістерської роботи

Інформаційні війни як чинник дестабілізації міжнародних відносин

Місце роботи й посада

Державне агентство автомобільних доріг України, головний спеціаліст відділу майнових питань управління власності та державних закупівель

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Вміння адаптуватись до умов, які диктує сучасний ринок праці, високий рівень мобільності, вміння аналізувати та розуміти проблеми сучасних міжнародних відносин, критично мислити та втілювати набуті знання

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Бути випускницею університету – це розуміти, що в тебе є багаж знань з яким не соромно піти в будь-яку престижну установу і розуміти, що твій бекграунд допоможе тобі! Це мати сміливість приймати нестандартні рішення, адже в університеті викладачі завжди підтримували наші ідеї і прикладали всі зусилля аби допомогти нам їх втілити. Це бути вдячною кожному викладачу, адже саме  в університеті Грінченка я відчула, що в мене справді вірять як у майбутнього фахівця з міжнародних відносин, який не на словах, а на ділі зможе втілити те, про що ми так багато говорили на парах. А коли ти відчуваєш, що в тебе вірять –ти наповнений сил аби змінювати свою країну на краще.

Яким є Ваше життєве гасло?

Тільки вперед! Всі наші невдачі роблять нас сильнішими. Якщо ти пробував 30 раз і в тебе не вийшло, не покладай руки, на 31 раз все обов‘язково вийде! Успіх любить наполегливих.