Savi

Бакалаврат: Міжнародна інформація

Інше

Період навчання в Університеті Грінченка

Бакалаврат: 2014- 2018 рр.

Спеціальність

Бакалаврат: Міжнародна інформація

Тема диплому бакалавра

Інформаційна політика НАТО

Місце роботи й посада

Internal Communications Manager в IT компанії Evoplay

Якіsoft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Інформаційна обізнаність. Емоційний інтелект. Необхідне вміння працювати з контекстом та шукати потрібний матеріал.

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

В університеті окрім чудових друзів та спогадів я зустрілась з найкращими викладачами. Їхній високий рівень знань та бажання зробити якнайкраще допомагали нам впродовж усього навчання. Для мене бути випускницею цього університету це гордість. Б по-перше, університет добре відомий у Києві, а по друге у своєму професійному житті я часто стикаюсь зі студентами свого ж виша. Це як знак якості. Пройшов Грінченко? Ну точно скіповий спеціаліст.

Яким є ваше життєве гасло?

Якщо страшно, то все одно роби! Не знаєш як, подумай та  роби. Просто завжди роби! Дякую університету, щ навчив завжди проявляти ініціативу та відстоювати свій шлях по життю.