cHERKASOVA

Черкасова Марина Дмитрівна

Магістратура: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Інше

Період навчання в Університеті Грінченка

Бакалаврат  2015- 2019

Магістратура 2019-2020

Спеціальність

Бакалаврат: «Країнознавство»

Тема магістерської роботи:

Політичний розвиток Ефіопії на початку XXI століття

Місце роботи й посада:

Study Academy, викладач англійської мови

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Вміння швидко адаптуватися під нові умови, мати критичне мислення, креативний підхід, знаходити оригінальні та унікальні рішення до найскладніших завдань.

Що для Вас означає бути випускником/випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Університет надав мені необхідну базу знань для подальшого працевлаштування. Протягом навчання я мала можливість спробувати себе у різних сферах та зрозуміти, що підходить мені найбільше, тому можу сказати, що Університет заклав фундамент для мого подальшого розвитку.

Яким є Ваше життєве гасло?

Моє життєве гасло - "У будь який ситуації необхідно залишатись людиною". Цей рік як жоден інший показав, наскільки це важливо - дбати один про одного та бути соціально відповідальним.