mACHUSKA

Мачуська Анастасія Олександрівна

Магістратура: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Інше

Період навчання в Університеті Грінченка

Бакалаврат  2015- 2019

Магістратура 2019-2020

Спеціальність

Бакалаврат: «Міжнародна інформація»

Тема магістерської роботи

Діяльність ООН у сфері забезпечення міжнародної інформаційної безпеки.

Місце роботи й посада

Team Lead у міжнародній компанії CIENCE Technologies

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Критичне мислення, гнучкість, тайм-менеджмент. Не менш важливими є навички комунікації, роботи в команді, а також  уміння вирішувати конфлікти.

Що для Вас означає бути випускником Київського університету імені Бориса Грінченка?

Це бути дорослою і досвідченою людиною зі значним багажем знань за спиною. Звісно, окрім знань, це також яскраві моменти зі студентського життя, це перші дорослі кроки і нова сім’я.

Яким є Ваше життєве гасло?

Терпіння гірке, та плід його солодкий – якщо ставиш перед собою певну ціль, то варто перетерпіти і перебороти усі перепони, задля солодкої перемоги.