KOLOSAI

Колосай Валерія Ігорівна

Магістратура: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Інше

Період навчання в Університеті Грінченка

Бакалаврат  2015- 2019

Магістратура 2019-2020

Спеціальність

Бакалаврат: «Міжнародна інформація»

Тема магістерської роботи

Система соціального кредиту в КНР як форма цифрової дистопії

Місце роботи й посада

.«Саєнс Текнолоджіс (CIENCE Technologies)», посада Sales Development Representative

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Високий рівень знань, вміння пристосовуватися до оточуючих умов, навички критичного мислення, креативність, нестандартний підхід до поставлених задач, та вміння брати на себе відповідальність

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Київський університет імені Бориса Грінченка – це моя альма-матер. Завдяки навчанню і університеті я познайомилася з безліччю цікавих особистостей, здобула цінні знання та отримала практичні навички для життя і роботи в соціумі. Університет навчив мене терпінню, старанню, та показав, що я справді можу зробити те, що іноді здається неможливим. За весь час навчання тут я сформувалася як особистість, зрозуміла, чого я хочу від життя і отримала першокласний старт для своєї кар’єри. Я безмежно вдячна за цю можливість і цю по-справжньому чудову школу життя.

Яким є Ваше життєве гасло?

8.Завжди будь відкритим для нових можливостей. Неважливо, чи це щось нове в кар’єрі, навчанні, чи якийсь соціальний аспект – завжди принаймні спробуй. Для мене не існує такого поняття як «програш». Навіть якщо щось не вдається, я вчуся. І наступного разу, я вже не починаю з нуля, у мене є досвід.