POZNAK

Позняк Андрій Олександрович

Магістратура: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Інше

Період навчання в Університеті Грінченка

Бакалаврат  2015- 2019

Магістратура 2019-2020

Спеціальність

Бакалаврат: «Міжнародна інформація»

Тема магістерської роботи

Роль мас-медіа в гібридній війні (на прикладі України)

Місце роботи й посада

Головний спеціаліст відділу взаємодії з громадськістю та ЗМІ Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Фаховість. Високий рівень аналітичних здібностей та критичне мислення. Свіжий погляд на звичні речі та незалежність від стереотипів. Вміння слухати та вчитися новому.

Що для Вас означає бути випускником Київського університету імені Бориса Грінченка?

Це мій рідний університет, і тут навіть додати нічого. Багато позитивних моментів з мого студентського життя назавжди залишаться у моїй пам’яті. Університет подарував мені друзів та допоміг у плавному та свідомому входженні у доросле життя.

Яким є Ваше життєве гасло?

“ Не заради, а всупереч “ – Я отримую енергію не тільки від позитиву, але й заряджаюся енергією від негативу. Треба вміти фільтрувати увесь негатив у свою сторону та перероблювати його у “топливо” для своїх нових звершень.