NugdovA

Нуждова Вікторія Сергіївна

Магістратура: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Інше

Період навчання в Університеті Грінченка

Бакалаврат  2015- 2019

Магістратура 2019-2020

Спеціальність

Бакалаврат: «Міжнародна інформація»

Тема магістерської роботи

Світова криза демократії в умовах інформаційної революції - бакалаврський диплом.

Зовнішньополітичні пріорітети Туреччини (за матеріалами електронних ЗМІ) – магістерський диплом.

Місце роботи й посада

Громадська організація «Логос знання», менеджер проєкту про критичне мислення та медіаграмотність «Fake Detox»

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Критичне мислення та мультизадачність – одні з ключових навичок сучасної прогресивної людини. Вміння володіти якісною інформацією завдяки критичному мисленню підвищує ймовірність набуття фахової посади.

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Для мене це означає вміти проявляти свої лідерські якості, бути лідером, бути проактивною людиною, професіоналом у своїй справі.

Яким є Ваше життєве гасло?

"Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом".