Musuk

Мисик Богдана Леонідівна

Бакалаврат: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Інше

Роки навчання в університеті:

Бакалаврат: 2016-2020.

Спеціальність:

Тема дипломної роботи

Цифрова дипломатія США та України

Місце роботи: навчаюся на магістратурі (спеціальність «Політологія» в НаУКМА і «Медіа-комунікації» (заочна форма) в Університеті Грінченка).

Які soft skills (навички) потрібні сучасному спеціалісту: адаптивність, комунікативні навички, стресостійкість, публічні виступи, постійний саморозвиток, бо світ не стоїть на місці, конкуренція велика, а покращувати в Україні треба дуже багато чого.

Що є для вас – бути випускником Університету Грінченка: це був час, щоб подумати, чим я реально хочу займатися далі, що мені подобається і яка я людина; час пошуку себе.

Життєве кредо – однією фразою: «Якщо хочеш щось зробити – навчися, як це зробити, і зроби. Все дуже просто!» – Богдан Гаврилишин.