chabatikoptimized

Бакалаврат: Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

Тема дипломної роботи

Бренд країни як інструмент зовнішньої політики Естонії: досвід для України

Які softskills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Комунікабельність, самоорганізованість, самопрезентація,  критичне мислення, креативність, командна робота, емоційний інтелект, ініціативність, лідерство, вирішення конфліктів, вміння слухати та чути.

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Навчання в Університеті дало мені можливість відкрити нові сторони власної особистості та розвивати їх. Я отримала комунікаційні навички та фахові компетенції у міжнародних відносинах, журналістиці та суспільних комунікаціях. Я змогла спробувати себе у науковій діяльності та розвинула навички аналізу та переробки інформації.

Яким є Ваше життєве гасло?

«Існує лише один спосіб зазнати невдачі, і це здатися, перш ніж досягти успіху», - Жорж Клемансо.