Sirko

Сірко Вероніка-Марія Тарасівна

Бакалаврат: Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії.

Інше

Період навчання в університеті Грінченка

2016-2020 рр.

Спеціальність

Бакалаврат: Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії.

Тема дипломної роботи

Роль медіа у формуванні зовнішньополітичного іміджу Польщі

Місце роботи і посада

Nestle Business Service in Lviv, Junior Web Content Editor.

Які навички необхідні сучасному спеціалісту?

Хороші комунікативні навички, знання іноземних мов (особливо англійської), високий рівень професійних знань та відповідальності, практичні навички в роботі.

Що для вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Бути випускницею університету Грінченка – це велике досягення для подальшого кар’єрного та професійного зростання. Це самоіндетифікація в суспільстві, адже університет приготував мене до дорослого життя та надав всі знання, щоб реалізуватися як людина. Завдяки університету я змогла повірити в свої сили та досягти бажаного місця роботи та посади. Вивчення мов, практичні навички комунікації та загальні знання дані з університету, дозволили мені обирати місце роботи та заробітню плату, а не роботодавцям. Щиро дякую всім викладачам за віру, допомогу, поради, які вони передали нам, адже це все зробило мене такою, якою я є зараз. І я пишаюся, що навчалася в цьому університеті.

Яким є ваше життєве гасло?

Важливо не просто змінювати своє життя, а змінюватися разом із ним. Створіть цю взаємодію та вдосконалюйтеся.