Potapov

Спеціальність

Бакалаврат: Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

Тема дипломної роботи

Конструювання іміджу політичних лідерів у соціальних мережах: гендерний аспект

Місце роботи й посада

Менеджер з міжнародної комунікації в ГО «Інститут культури України»

Які softskills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Розвинений емоційний інтелект, здатність швидко підлаштовуватись під зміни, вміння знайти необхідну інформацію, вміння працювати в команді, мультизадачність.

Що для Вас означає бути випускником Київського університету імені Бориса Грінченка?

Спеціаліст з набором професійних та особистісних якостей, які завжди є актуальними не тільки на ринку праці, а й в повсякденному житті. Приваблює те, що Університет сповідує принципи лідерстваслужіння, що розвиває в тобі ті якості, які дозволять тобі без проблем обіймати будь-які посади та легко адаптуватись в колективі. Орієнтованість на практичні навички, а не тільки знання, а також надані можливості під час навчання дають змогу поринути у професію ще за студентських років, і одразу віднайти в тій чи іншій галузі обраної тобою професії.

Яким є ваше життєве гасло?

Не мовчи, коли є що сказати; зроби, якщо боїшся цього; йди вперед, коли тягне назад; не змінюй коня, поки скачки не завершились.