Ivahura

Івашура Євгенія Юріївна

Бакалаврат: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Інше

Період навчання в Університеті Грінченка

Бакалаврат: 2016-2020

Спеціальність

Бакалаврат: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Тема дипломної роботи

Проблеми формування позитивного міжнародного іміджу України

Місце роботи й посада

IT-компанія Hexa, рекрутер (спеціаліст по відбору та роботі з фрілансерами)

Які softskills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Комунікабельність, вміння адаптуватися, навички з управління своїм часом (тайм-менеджмент), вміння сприймати критику та працювати над помилками, емоційний інтелект, дисциплінованість.

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Навчання в університеті Грінченка – це важливий етап мого життя, що допоміг в усвідомленні себе, своїх бажань та можливостей. Завдяки університету я мала змогу знайомитися та спілкуватися з професіоналами своєї сфери (викладачами), та талановитими майбутніми міжнародниками (одногрупниками). Я отримала можливість бути задіяною в фахових подіях та стажуваннях.

Яким є Ваше життєве гасло?

Сила – в усвідомленні та подоланні труднощів. Єдиною межею наших завтрашніх звершень стануть наші сьогоднішні сумніви.