Gladun

Гладун Олександр Петрович

Магістратура: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Інше

Період навчання в Університеті Грінченка:

Бакалаврат (2013-2017)
Магістратура (2017-2018)

Спеціальність

Бакалаврат: «Країнознавсво» .

Тема магістерської роботи

Інформаційна складова у гібридній війні РФ проти України

Місце роботи й посада

"De-Lis" - бюро з надання юридичних та перекладацьких послуг, фахівець з усного та письмового перекладу.

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Володіння декількома мовами, високі комунікаційні здібності, впевнене розуміння специфіки професійної діяльності.

Що для Вас означає бути випускником Київського університету імені Бориса Грінченка?

Бути випускником університету - це для мене незабутній досвід! Я здобув в Університеті Грінченка необхідні мені знання та здібності, які є для мене просто необхідними в професійному житті. Розумію, що і в подальшому майбутньому ще не раз скористаюся отриманими знаннями!

Яким є Ваше життєве гасло?

Ніколи не здаватись! З будь-якої безвихідної ситуації можна знайти вихід! За жодних обставин не опускати рук, якими б складними вони не складались!