Borisova

Борисова Єлізавета Юріївна

Магістратура: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Інше

Період навчання в Університеті Грінченка

Магістратура: 2017-2018 рр.

Спеціальність

Тема магістерської роботи

Четверта хвиля еміграції та внутрішня міграція у розвитку сучасної України

Місце роботи й посада

Міжнародна аудиторська компанія Kreston GCG (член всесвітньої аудиторської мережі Kreston International); посада – Менеджер (керівниця) відділу зовнішніх комунікацій і маркетингу

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Мобільність, самодисципліна, бажання та спроможність постійно навчатися, сміливість поринати у незнайоме та приймати виклики.

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету м.. Б. Грінченка?

Я вдячна моїм викладачам за можливість висловлювати свою думку, навіть якщо вона була «непопулярною». Бути випускницею університету означає бути молодим спеціалістом з глибинними знаннями у своїй сфері та власним поглядом на професійні теми.

Яке Ваше життєве гасло?

Рухайтесь до мети у своєму темпі і не женіться за чужими мріями. Слухайте своє серце, вчиняйте по совісті, цінуйте себе. Будьте найкращим другом для самого себе, і тоді успіх не забариться.