o.baitaliuk@kubg.edu.ua

Байталюк Ольга Михайлівна

Старший викладач кафедри приватного права

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

-        ІКТ в галузі права.

-        Конституційне право.

-        Порівняльне конституційне право.

-        Сучасні стандарти прав людини.

-        Судова практика з прав людини.

Освіта:

1999 р. – закінчила Київський міський педагогічний коледж, кваліфікація: вчитель початкових класів; диплом бакалавра.

2005 р. – закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, кваліфікація: викладач правознавства, юрист; диплом спеціаліста.

2010-2016 рр. (2013-2015 – академічна відпустка) – навчання в аспірантурі Київського університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю 07.00.01 – історія України.

Досвід роботи:

1999-2001 рр. -          Спеціалізована школа № 176,        педагог-організатор.

2001-2003 рр. -          Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району м. Києва, методист.

2003-2004 рр. - Гімназія №191, заступник директора з виховної роботи.

2004-2005 рр. -          Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району м. Києва, методист.

2005-2008 рр. -          Київський міський педагогічний коледж, викладач циклової комісії суспільних дисциплін.

2008- 2012 рр. - Київський університет імені Б.Д.Грінченка, викладач.

2008- 2012 рр. - Київський університет імені Б.Д.Грінченка, старший викладач.

2018-2019 рр. - Університетський коледж КУ імені Б. Грінченка, викладач циклової комісії суспільних дисциплін та правознавства.

З 2019 р. - Київський столичний університет імені Б.Д.Грінченка, старший викладач.

Професійний і науковий інтерес

Правове регулювання освіти осіб з особливими потребами.

Інше

Список друкованих праць:

Навчальні посібники:

-   Байталюк О.М. Основи правознавства: навч.-метод. посіб. – К. : Київськ. ун-т імені Бориса Грінченка, 2010. – 104 с.

-   Європейське освітнє право: навч. посіб. / О.М.Байталюк, М.В. Ворон. – К.: Видавничий дім «Плеяди», 2010. – 59 с.

-   Основи освітнього права та правове регулювання діяльності навчальних закладів в Україні: навч. посіб. / О.М. Байталюк, О.Б. Німко. – К.: Видавничий дім «Плеяди», 2010. – 71 с.

-   Права дітей та підлітків: навч. посіб. / О.М.Байталюк, О.Б. Німко – К.: Видавничий дім «Плеяди», 2010. – 52 с.

Тези/статті:

Право:

-          Байталюк О.М. Дитина в сімейних відносинах [Електронний ресурс: електронне фахове видання «Освітологічний дискус»] – Режим доступу:httphttp://innovations.kmpu.edu.ua/ENFV/2011_1/11bomdsp.pdf ( травень 2011 р.)

-          БайталюкО.М.Нормативно правове регулювання інклюзивної освіти в країнах ЄС//Матеріали міжнародної науково-практичної конференції "Асоціація з Європейським Союзом: зарубіжний досвід для України": 09 черв. 2016 р. /"АсоціаціязЄвропейськимСоюзом:зарубіжнийдосвіддляУкраїни",міжнар.наук.-практ.конф.– Київ: Київський університет ім. Бориса Грінченка, 2016. – С. 145-151.

-          Байталюк О.М. Реалізація права на освіту // Європейські та міжнародні підходи до захисту прав людини: матеріали регіональної конференції, 7 квітня 2017 р./Київ. ун-т ім. Б. Грінченка; за заг. Ред. І.А. Грицяка; редкол.: І.А. Грицяк, І.Ю., Слюсаренко, А.Ю. Нашинець-Наумова. – К.: Київ. Ун-т ім. Б. Грінченка, 2017 р.

-          Байталюк О.М. Конвенція ООН Про прав дитини та її реалізація в національному законодавстві України // Права людини в сучасних умовах розбудови громадянського суспільства: зб. наук. пр. за мат круглого столу, Київ, 16 грудня 2016 р. / редкол.: І.А, Грицяк, С.В. Бобровник С.О. Мосьондз, А.П. Чернега та ін. - К.: Київ. Ун-т ім. Б. Грінченка, 2017 р.

-          Байталюк О.М. Нормативно-правове регулювання інклюзивної освіти в Україні в контексті реформи освітнього законодавства // Наукові розвідки з актуальних проблем публічного та приватного права: Матеріали I Всеукраїнської науково-практичної конференції, м.Київ, 15 листопада 2017 р. — Київ: Київський університет імені Бориса Грінченка.

-               Байталюк О.М. Відображення міжнародних нормативно-правових актів про права людини в освітньому законодавстві України (2019)

-               Байталюк О.М. Особливості правового регулювання освіти в умовах децентралізації (2019)

Історія України:

-   Байталюк О. Створення Києво-Кирилівського державного історико-культурного заповідника за матеріалами Державного архіву Київської області// збірник конференції «Київ в соціокультурному просторі ХІХ-ХХІ століть: національний та європейський контекст» (Київ в соціокультурному просторі ХІХ-ХХІ століть: національний та європейський контекст: матер. Всеукр. наук.-практ. конф., 13 квітня 2011р. / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України; Київськ. ун-т ім. Бориса Грінченка; [редкол.: В.О. Огнев’юк (голова), Л.Л. Хоружа, К.О. Линьов, А.Л. Зінченко, О.І. Бонь, Є.А. Ковальов, О.О. Горбатюк; наук. ред. А.Л. Зінченко]. – К.: Київськ. ун-т імені Бориса Грінченка, 2011. – 200 с.

-   Байталюк О.М. Співпраця Всеукраїнського археологічного комітету з Київською крайовою інспектурою охорони пам’яток культури та мистецтва щодо охорони пам’яток мистецтва та культури у Києві» (Київ в соціокультурному просторі ХІХ-ХХІ століть: національний та європейський контекст: матер. Всеукр. наук.-практ. конф., 12 квітня 2012 р. / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України; КМДА; Київськ. ун-т ім. Бориса Грінченка; [редкол.: В.О. Огнев’юк (голова), Л.Л. Хоружа, К.О. Линьов, А.Л. Зінченко та ін.; наук. ред. А.Л. Зінченко]. – К.: Київськ. ун-т імені Бориса Грінченка, 2012. – 184 с.).

-   Байталюк О. Діяльність Київської крайової інспектури охорони пам’яток історії, культури та мистецтва з охорони монастиря бернардинів у м. Ізяславі / О. Байталюк // Краєзнавство. – 2012. - Вип. № 3 (80).

-   Байталюк О.М. Діяльність пам’яткоохоронних органів на Шепетівщині у 1920-1930 роках.// Київські історичні студії; № 2 (5) (2017): Київські історичні студії