Підготовка звернень громадян

06 грудня 2016 року в рамках Всеукраїнського тижня права було проведено тренінг на тему: «Підготовка звернень громадян».

Захід було проведено серед студентів ІІ та ІІІ курсів Факультету права та міжнародних відносин спеціальності «Правознавство» під керівництвом доцента кафедри публічного та приватного права, кандидата юридичних наук, доцента Богашова О.А.

Під час роботи тренінгу студенти змогли ознайомитись з різними видами звернень. Слід зазначити, що тренінг надав можливість зрозуміти студентам, що право громадян звертатися особисто, а також направляти індивідуальні чи колективні звертання в державні органи й органи місцевого самоврядування є одним з найважливіших засобів прояву суспільно-політичної активності громадян, зацікавленості їх у суспільних справах, а також захисту ними своїх прав.