Ви тут: Головна Про Факультет Візитівка

Візитівка

 

Факультет права та міжнародних відносин створено 1 липня  2016 р. 

 

22 серпня, відбулася презентація Факультету, на яку завітали почесні гості – Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич,президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень,голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олена Фіданян,Директор департаменту освіти і науки Віра Роговата інші.

Новостворений факультет розташовано в приміщенні корпусу по вулиці Маршала Тимошенка, 13-Б на окремому поверсі, який підготовлено за короткий час завдяки зусиллям керівництва Університету. Потужна матеріально-технічна та інформаційна база сприятимуть навчальному процесу підготовки нового покоління юристів та міжнародників.

Підготовка студентів на факультеті здійснюється за двома спеціальностями – «Право» та «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» в рамках освітніх кваліфікаційних рівнів— «Бакалавр» та«Магістр».

Належну підготовку бакалаврів та магістрів забезпечують  високопрофесійні та досвідчені викладачі трьох кафедр:

-                    кафедри публічного та приватного права;

-                    кафедри міжнародних відносин та міжнародного права;

-                    кафедри англійської мови.

Професорсько-викладацький склад факультету налічує  52-х  викладачів, з яких 12 докторів наук та професорів, 28 кандидатів наук, з яких 21 доцент. 

До новоствореного факультету вступило 160 студентів, серед яких на 1-й курс (бакалаврат) – 100 осіб. З них 50 – на спеціальність «Право», та 50 – «Міжнародні відносини». На 5-й курс  (магістратура) вступило 37 студентів, з яких 20 – на спеціальність «Право» та 17 – «Міжнародні відносини». Решта 23 студенти поступили  на 1, 2 і 3 курси денної та заочної форм навчання, на яких були вільні місця. Такі показники з перших днів функціонування  факультету права та міжнародних відносин дають підстави сподіватися на хороші перспективи підготовки юристів та міжнародників для потреб столиці України міста Києва та усієї держави.

На факультеті буде діяти Центр захисту прав людини і Центр міжнародного та європейського права, в яких студенти матимуть змогу набувати практичних навичок в застосуванні здобутих знань з права та міжнародних відносин.

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Візитівка