Ви тут: Головна Про Факультет Візитівка

Візитівка

 

Факультет права та міжнародних відносин створено 1 липня  2016 р. 

 

22 серпня, відбулася презентація Факультету, на яку завітали почесні гості – Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич,президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень,голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олена Фіданян,Директор департаменту освіти і науки Віра Роговата інші.

Новостворений факультет розташовано в приміщенні корпусу по вулиці Маршала Тимошенка, 13-Б на окремому поверсі, який підготовлено за короткий час завдяки зусиллям керівництва Університету. Потужна матеріально-технічна та інформаційна база сприятимуть навчальному процесу підготовки нового покоління юристів та міжнародників.

Підготовка студентів на факультеті здійснюється за двома спеціальностями – «Право» та «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» в рамках освітніх кваліфікаційних рівнів— «Бакалавр» та«Магістр».

Належну підготовку бакалаврів та магістрів забезпечують  високопрофесійні та досвідчені викладачі трьох кафедр:

-                    кафедри публічного та приватного права;

-                    кафедри міжнародних відносин та міжнародного права;

-                    кафедри іноземних мов.

Професорсько-викладацький склад факультету налічує  52-х  викладачів, з яких 12 докторів наук та професорів, 28 кандидатів наук, з яких 21 доцент. 

До новоствореного факультету вступило 160 студентів, серед яких на 1-й курс (бакалаврат) – 100 осіб. З них 50 – на спеціальність «Право», та 50 – «Міжнародні відносини». На 5-й курс  (магістратура) вступило 37 студентів, з яких 20 – на спеціальність «Право» та 17 – «Міжнародні відносини». Решта 23 студенти поступили  на 1, 2 і 3 курси денної та заочної форм навчання, на яких були вільні місця. Такі показники з перших днів функціонування  факультету права та міжнародних відносин дають підстави сподіватися на хороші перспективи підготовки юристів та міжнародників для потреб столиці України міста Києва та усієї держави.

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Візитівка