Змагання у пізнавально-інтелектуальній грі Брейн-ринг

04 грудня 2017 року в рамках традиційної щорічної Грінченківської декади та Тижня права кафедра публічного та приватного права Факультету права та міжнародних відносин провела змагання у пізнавально-інтелектуальній грі Брейн-ринг на тему: «Знай свої права» між студентами спеціальності «Право».

Захід був спрямований на виявлення майбутніми правниками як фахівцями, порушених чи дотриманих прав людини в оповіданнях Бориса Грінченка та сучасних життєвих ситуаціях громадян.

Оцінювало брейн-ринг компетентне журі, до складу якого увійшли завідувач кафедри публічного та приватного права, кандидат юридичних наук Бойчук Дмитро Валерійович, старший викладач кафедри публічного та приватного права Байталюк Ольга Михайлівна, студентка-магістр спеціальності «Право» Кушнір Каріна

Модератором заходу була старший викладач кафедри публічного та приватного права Обловацька Наталія Олександрівна.
Кожна команда складалася із шести учасників на чолі з капітаном, які виявили неабияку кмітливість, ерудицію та винахідливість у таких раундах: «Привітання», «Інтелектуальний штурм», творчий раунд «Агітатор» та «Правова допомога». Також був проведений тайм-аут для вболівальників – студентів І-ІІ курсів – у вигляді виконання творчого завдання: «Які права людини порушуються в оповіданнях Бориса Грінченка?». Найактивніші вболівальники були нагороджені солодкими подарунками.

У конкурентній боротьбі перемогу впевнено здобула команда «Охорона порядку» (Прокоф'єва А., Сукач А., Малахова О., Примаченко К., Павлюк І., Назарець В.). Другу сходинку в інтелектуальному змаганні посіла команда «Феміда» (Стопхай С., Яковлєва В., Довгополий Є.. Ворчакова С., Кулик А., Бачук В.). Команда «Tempus faciendi» (Позняк Т., Сокирко Д., Вітченко В., Насирова В., Мотовіліна Я., Кривчикова П.) зайняли третє місце.
Усі команди отримали грамоти та пам’ятні подарунки.

Наприкінці гри завідувач кафедри публічного та приватного права Бойчук Д.В. наголосив на високому рівні підготовки майбутніх правників, вмінні творчо мислити учасників, володіти собою, чітко відповідати на поставлені питання.

Переможці та учасники гри були нагородженні грамотами від Факультету права та міжнародних відносин та солодким сюрпризом.

Вітаємо команду «Охорона порядку» – студентів ІІ курсу спеціальності «Право»!

Щиро Дякуємо всім за участь!