Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Про Факультет Події У рамках проекту Action Diplomacy Ukraine студенти ФПМВ відвідали Посольство Республіки Кіпр в Україні

У рамках проекту ActionDiplomacyUkraine студенти ФПМВ   Тетяна Ковальська та Ярослав Штомпель відвідали Посольство Республіки Кіпр в Україні. Студенти мали можливість поспілкуватися з Надзвичайним та Повноважним Послом Louis Telemachou. Темами бесіди стали відносини та співробітництво між Україною та Кіпром, економічні питання, розвиток освіти, глобальне потепління, територіальна цілісність держав, туризм й виробництво електроенергії з відновлюваних джерел. Дякуємо ActionDiplomacyUkraineза таку можливість!