Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси

Правовий турнір на кубок Головного територіального управління юстиції

Правовий турнір на кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві – 2018 – міжрегіональний правопросвітницький захід, що проходить у рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!».
Мета організації та проведення заходу – підвищення рівня зацікавленості населення до юриспруденції, популяризація діяльності органів юстиції серед населення загалом та студентства зокрема, мотивування активної молоді до побудови кар’єри у сфері права.

«How to make Startup – don’t be perfect & fail fast!» (30.05.2018)

Дата: 30 травня 2018 року
Час: 15:00 – 17:00
Місце проведення: вул. Маршала Тимошенка 13-Б, Зала Вченої Ради (ауд. 227)

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас до участі у відкритій зустрічі "How to make Startup – dont be perfect fail fast!”, яка відбудеться у рамках підписаного Меморандуму про взаєморозуміння між Громадською організацією "Платформа інноваційного партнерства" та Університетом Грінченка, за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні. Метою Меморандуму є забезпечення комплексної підтримки студентів, молодих вчених та підприємців для розвитку інноваційних та технологічних проектів, навчання учасників знанням та навичкам для успішної реалізації бізнес-ідей, відкриття бізнес-інкубатору YEP на базі Університету.

Адвокатська практика на літо

Практикуючі адвокати шукають практикантів на літо. Безкоштовно.

Займаємося адміністративними, господарськими спорами, супроводом господарської діяльності, веденням договірної роботи. Інколи цивільні спори, скасування арешту майна в кримінальному провадженні.

Офіс знаходиться за адресою: м.Київ, бул.Лесі Українки, 26 (станція метро Печерська).

Для контакту прошу використовувати електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або мобільний телефон +380507674404.

Вчена рада Факультету (23.05.2018)

Засідання вченої ради Факультету,

на якій відбуватиметься обрання на вакантні посади науково-педагогічних працівників

відбудеться 23.05.2018 о 10:00 в ауд. 604

Додаткове вступне випробування на спеціальність 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (30.05.2018)

Додаткове вступне випробування (перехресна магістратура) на спеціальність 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

буде проведено 30 травня 2018 року о 14.00

в навчальному корпусі №1 (вул. М. Тимошенка 13-б).

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси