Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси

Правовий турнір на кубок Головного територіального управління юстиції

Правовий турнір на кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві – 2018 – міжрегіональний правопросвітницький захід, що проходить у рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!».
Мета організації та проведення заходу – підвищення рівня зацікавленості населення до юриспруденції, популяризація діяльності органів юстиції серед населення загалом та студентства зокрема, мотивування активної молоді до побудови кар’єри у сфері права.

Адвокатська практика на літо

Практикуючі адвокати шукають практикантів на літо. Безкоштовно.

Займаємося адміністративними, господарськими спорами, супроводом господарської діяльності, веденням договірної роботи. Інколи цивільні спори, скасування арешту майна в кримінальному провадженні.

Офіс знаходиться за адресою: м.Київ, бул.Лесі Українки, 26 (станція метро Печерська).

Для контакту прошу використовувати електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або мобільний телефон +380507674404.

Для ознайомлення студентами 4 курсу!

Щодо програм вступних випробувань

До уваги! Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права планує відкриття освітньої програми за спеціальністю 293 Міжнародне право першого (бакалаврського) освітнього рівня

- освітня програма підготовки

- навчальний план

- пояснювальна записка до навчального плану

Замовлення довідок

Замовлення довідок здійснюється в електронному вигляді!

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси