Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси

Відкрита лекція Слюсаренко І.Ю. (29.03.2019)

29.03.2019 року (п'ятниця)  о 10.00  відбудеться відкрита лекція доцента кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Слюсаренко Ірини Юріївни для другого курсу спеціальності "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" на тему "Міжнародні неурядові організації".

Початок функціонування гуртка «Виконання рішень судів, інших органів (посадових) осіб: ефективне відновлення прав» (14.02.19)

До уваги студентів!

Повідомляємо про початок функціонування гуртка «Виконання рішень судів, інших органів (посадових) осіб: ефективне відновлення прав».

Завдання гуртка: ознайомлення студентів з теорією та практикою виконання рішень судів, інших органів (посадових) осіб.

Керівник гуртка: к.ю.н., адвокат, старший викладач кафедри публічного та приватного права факультету права та міжнародних відносин Сергієнко Наталія Артурівна.

Форма роботи гуртка: засідання, що передбачає присутність студентів та керівника гуртка.

Перше засідання гуртка відбудеться 14.02.2019 на 5-й парі в аудиторії 516. Тривалість засідання 1 пара.

Цікаво, що таке виконання рішень судів, інших органів? І як таке виконання впливає на захист прав громадян та інших осіб? Цікаво, що таке виконавчий документ? А як він виглядає? Ну що, цікаво? Наведені питання, та ще чимало цікавих питань, будуть розглянуті на першому засіданні гуртка.

До участі в засіданні гуртка запрошуються всі студенти, незалежно від курсу навчання.

До зустрічі 14.02.2019!

З повагою, к.ю.н., адвокат, ст.викладач Сергієнко Наталія Артурівна.

Замовлення довідок

Замовлення довідок здійснюється в електронному вигляді!

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ для студентів 4-го курсу, які у 2019 році вступають в магістратуру і складають ЗНО з англійської мови

Шановні студенти!

Факультет права і міжнародних відносин, кафедра англійської мови пропонує

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ для студентів 4-го курсу, які у 2019 році вступають в
магістратуру і складають ЗНО з англійської мови.

Програма підготовки передбачає:

 діагностика рівня володіння навчальним матеріалом, виявлення прогалин в знаннях;
 повторення навчального матеріалу за програмою бакалаврату;
 активізація граматичних і лексичних навичок;
 ознайомлення з типовими тестовими завданнями для складання ЗНО;
 мовні та мовленнєві тренування, практика в тестуванні;
 рекомендації до самостійної підготовки та складання іспиту.

Курси працюватимуть з 01 березня 2019 року по 31 травня 2019 року.
Заняття відбуватимуться один раз на тиждень щопонеділка 3,4 пари (11.50 - 15.00)
Повна вартість навчання на курсах складає 1500 грн. за 3 місяці. Оплата здійснюється двічі за кожні півтора місяці по 750 грн.

Для реєстрації заповніть форму: https://goo.gl/forms/c7NPzJ9WjaBlFZiF2

За інформацією звертатися на кафедру англійської мови (ауд. 605, навчальний корпус по вул. Тимошенка 13 б)

або за телефонами:

050 656 83 20 – Заверуха Юлія Григорівна, ст. викладач кафедри англійської мови
096 290 20 20 – Ольшанський Дмитро Валентинович, зав. кафедри англійської мови

Запуск системи електронних перепусток

Шановні співробітники та студенти!

Інформуємо Вас про те, що з 1 грудня 2016 року

вхід та вихід з приміщення буде здійснюватися лише за електронними перепустками

у навчальному корпусі №1 Університету Грінченка (за адресою вулиця Маршала Тимошенка, 13-Б)

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси