Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси

З нагоди захисту та отримання документу вітаємо Нашинець-Наумову А.Ю.

anfisa

І тур Всеукраїнської олімпіади з англійської мови для немовних спеціальностей (21.11.2018)

І тур Всеукраїнської олімпіади з англійської мови для немовних спеціальностей, відбудеться 21.11.2018 в ауд. 602.

Замовлення довідок

Замовлення довідок здійснюється в електронному вигляді!

Грінченківський амбасадор науки – 2018

Шановні студенти Факультету права та міжнародних відносин, запрошуємо Вас взяти участь у Факультетському етапі Конкурсу «ГРІНЧЕНКІВСЬКИЙ АМБАСАДОР НАУКИ – 2018»!

Мета конкурсу – розвиток молодіжної науки в Україні, заохочення студентів до наукової діяльності в сфері міжнародних відносин та права, сприяння студентам у реалізації їх власних ініціатив.

Відповідно до конкурсу, буде обрано переможців у таких номінаціях:

1. «Науковець–аналітик».

2. «Науковець–інноватор».

3. «Науковець–ентузіаст».

4. «Науковець–лідер».

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломамимедалями та статуетками. Усі учасники конкурсу отримаютьсертифікати за участь.

Деталі участі читайте в Інформаційному листі!

Запуск системи електронних перепусток

Шановні співробітники та студенти!

Інформуємо Вас про те, що з 1 грудня 2016 року

вхід та вихід з приміщення буде здійснюватися лише за електронними перепустками

у навчальному корпусі №1 Університету Грінченка (за адресою вулиця Маршала Тимошенка, 13-Б)

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси