Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права Події Інституційне моделювання НАТО

Інституційне моделювання НАТО

9 жовтня 2018 р., Київ, виступала та брала участь в урочистому відкритті навчальної гри інституційного моделювання НАТО Вдовиченко Вікторія Андріївна, доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права за участю студентів різних ВУЗів міст України.
У своїй лекції Вікторія Андріївна представляла головні аспекти співпраці НАТО та Європейського Союзу. Особливу увагу було присвячено висновках та
деклараціям, зробленим на Брюссельському саміті 2018 році НАТО.
Разом із цією лекцією до урочистого відкриття долучилися заступник міністра молоді і спорту Микола Мовчан, Директор центру інформації та документації НАТО Барбора Маронкова та другий секретар Департаменту ЄС та НАТО МЗС України Віталій Пейчевва.