Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права Події Методологічний семінар від стипендіатки програми академічних обмінів імені Фулбрайта

14 листопада 2017 р. доценти кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Мельник Г. М., Слюсеренко І. Ю., Братко І. В. у рамках Школи проектного менеджменту відвідали методологічний семінар «Навчання, засноване на дослідженнях. 50 % теорії та 50 % практики – це можливо!», який провела професор департаменту викладання та навчання Коледжу освіти та гуманітарних наук Університету Монтани (США), доктор філософії в галузі природничих наук Ліза Марі Бленк. Доктором Лізою Марі Бленк було представлено американський досвід втілення в університетах принципів навчання, заснованого на дослідженнях; механізми реалізації принципу 50% теорії та 50% практики в освітньому процесі університетів США.