Gondul

Гондюл Олександра Дмитрівна

Магістратура: «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Інше

Період навчання в Університеті Грінченка

Бакалаврат (2013-2017)
Магістратура (2017-2018)

Спеціальність

Бакалаврат: Міжнародна інформація

Тема магістерської роботи

Інформаційний супровід європейського вектору зовнішньої політики ФРН

Місце роботи й посада

Викладачка кафедри журналістики та нових медіа Київського університету імені Бориса Грінченка

Менеджерка проєктів «FutureofWork» Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності»

Комунікаційна менеджерка напрямку «Цілі сталого розвитку» в ГО «StartupKyiv»

Незалежна перекладачка (англійська мова)

Експертка з суспільних комунікацій (фріланс – проводжу тренінги в цьому напрямку)

Які soft skills (навички) необхідні сучасному спеціалісту?

Любити зміни і вміти швидко адаптуватись до них.

Бути антикрихкими – будь-яку кризу сприймати як можливість

Навчання протягом всього життя!! Без цього просто ніяк!

Любити людей, або хоча би просто бути добрими! Це важливо! Ми всі кращі того, ніж найгірша річ, яку ми коли-небудь зробили!

Бути креативними. Нестандартний підхід, цікаві рішення – це круто!

Не боятись ділитись інформацією. Її цінність росте, коли нею ділишся!

І решта навичок, які визначив Всесвітній економічний форум як топ-10 навичок до 2025 року.

Що для Вас означає бути випускником/цею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Для мене це значить, що я завжди впевнена, що є місце, куди я можу повернутись і зайти в гості, як до чудових знайомих чи друзів. Бо саме така атмосфера тут панує. Це величезна спільнота неймовірних людей, які разом творять «бірюзову» магію. І я щаслива бути частиною такої спільноти. Хтось, коли випускається, радіє, що все скінчилось. Я – дуже плакала і просто не уявляла, як буду без університету. Адже це місце, де я не лише отримала знання і досвід, а ще й прекрасних друзів, наставників, відкрила себе і свої суперсили, зустріла своє кохання, стала сильнішою і навчилась бути собою. І якщо вам пощастить стати частиною такого місця, просто варто цінувати це, бо це чудові відчуття щастя!

Яким є Ваше життєве гасло?

Є лише два способи прожити своє життя. Перший - так, ніби ніяких чудес не буває. Другий - так, ніби все на світі є чудом (Альберт Ейнштейн). От я постійно обираю другий варіант.