Гурток

Науковий гурток
З метою ефективного опанування студентами навичками і уміннями усного та писемного академічного спілкування, в тому числі засобами англійської мови (наукові доповіді і презентації, академічні дискусії, написання анотацій, рецензій, підготовка публікацій тощо), на Факультеті права і міжнародних відносин функціонує науковий гурток (керівник доц. Громова Н.М.) Запрошуються всі студенти, які проявляють зацікавленість в науковій роботі і мають схильність до дослідницької діяльності.

Упродовж 2017-2018 навчального року працює науковий гурток для студентів Факультету права та міжнародних відносин (керівник доцент Громова Н.М.).
В рамках тижня науки в травні 2018 року та в травні 2019 року проведено круглий стіл «Молодь України – інтелектуальний потенціал країни».