Ви тут: Головна

Статті

Тонкощі правничої професії від її найкращих представників.

 

Студенти факультету права та міжнародних відносин на передодні Дня юриста отримали справжній дарунок від кафедри публічного та приватного права. Це була зустріч з партнером патентно-юридичної агенції “Дубинський і Ошарова” Ярославом Огнев’юком.

Відомий в Україні і за кордоном як один з провідних фахівців у галузі юридичного захисту прав інтелектуальної власності, Ярослав Огнев’юк не лише розказав про особливості права інтелектуальної власності, але й про його реалізацію на досить цікавих прикладах із власної практики. При цьому гість поділився окремими секретами успіху в різних справах, які він вів з відомими компаніями та установами. Відомий юрист-практик наголосив, що без глибоких знань теорії права майбутнім юристам буде надзвичайно складно швидко і правильно вирішувати складні питання в справах, пов’язаних з інтелектуальною власністю.

Надзвичайно важливими для студентів були поради Ярослава Огнев’юка щодо необхідності всебічної підготовки за час навчання в Університеті. Крім фахової підготовки сучасний юрист має володіти навичками ведення переговорів, англійською мовою, різними комунікативними уміннями і прийомами, бути добре обізнаним з морально-етичними стандартами поведінки тощо.

Запитання студентів, які довго не відпускали гостя, та чіткі, змістовні і цікаві відповіді Ярослава Огнев’юка засвідчили високий рівень гостьової лекції.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна