Участь у І етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед учнівської та студентської молоді

Щиро вітаємо студентів Факультету права та міжнародних відносин з гідною участю у І етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед учнівської та студентської молоді.

Серед студентів нефілологічних спеціальностей місця посіли:

І місце – Шахова Оксана, студентка ІV курсу спеціальності «Країнознавство», Голова Наукового товариства Факультету

ІІ місце – Любарець Діана, студентка ІІІ курсу спеціальності «Регіональні студії»

ІІІ місце – Ковальська Тетяна   студентка ІІ курсу спеціальності «Регіональні студії».

Пишаємося нашими переможцями і призерами та дякуємо за любов та повагу до рідної мови !

Дякуємо організатору конкурсу: Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка та сподіваємося на подальшу співпрацю!