Відкрите засідання гуртка «Виконання рішень судів, інших органів (посадових) осіб: ефективне відновлення прав»

15.05.2019 відбулося відкрите засідання гуртка «Виконання рішень судів, інших органів (посадових) осіб: ефективне відновлення прав». Керівник гуртка – Сергієнко Наталія Артурівна (старший викладач кафедри публічного та приватного права, к.ю.н.), студенти, а також викладачі кафедри публічного та приватного права: Чернега Андрій Петрович (доцент кафедри, к.ю.н.), Калашник Олена Миколаївна (старший виклад кафедри, к.ю.н.) обговорювали проблематику верховенства права та законності у виконавчому провадженні, оскарження рішень, дій, бездіяльності виконавців.

Засідання гуртка проходило в атмосфері захоплюючої наукової дискусії, корисної та цікавої як студентам, так і викладачам.

Будемо раді бачити вас на подальших засіданнях гуртка «Виконання рішень судів, інших органів (посадових) осіб: ефективне відновлення прав»!