Засідання вченої ради Факультету 2021 рік

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання Вченої ради Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка від 20 січня 2021 р.

РІШЕННЯ засідання вченої ради Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка від 20.01.2021 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання Вченої ради Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка від 23 березня 2021 р.

РІШЕННЯ засідання вченої ради Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка від 23.03.2021 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ Вченої ради Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка від 27 травня 2021 р.

РІШЕННЯ засідання вченої ради Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка від 27.05.2021 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання Вченої ради Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка 10 червня 2021 р.

РІШЕННЯ засідання вченої ради Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка від 10.06.21 року

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання Вченої ради Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка 24 червня 2021 р.

РІШЕННЯ засідання вченої ради Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка від 24 червня 2021 року.

Вступна кампанія 2021 р.Порівняльний аналіз з попередніми роками.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання Вченої ради Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка 17 вересня 2021 р.

РІШЕННЯ засідання вченої ради Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка від 17 вересня 2021 року.