Рандеву з професіоналом: вивчаємо особливості креативних комунікацій з радницею Президента Торгово-Промислової Палати з питань стратегічних комунікацій!

 

Чергова онлайн зустріч в рамках лекторію «Рандеву з професіоналом», запровадженого кафедрою міжнародних відносин та міжнародного права, відбулася 19 січня 2021 р. Радниця з питань стратегічних комунікацій Президента Торгово-промислової палати Марина Іванівна Соботюк ознайомила студентів освітніх програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» з особливостями креативних комунікацій.

Спікерка поділилася власним досвідом роботи у сфері комунікацій, а саме у Міністерстві інформаційної політики, де їй вдалося реалізувати низку цікавих та суспільно важливих проектів. Одним з них стала Студентська рада при Міністерстві інформаційної політики, яка стала платформою для комунікації, обміну ідеями для студентів з усіх ЗВО України та кадровим резервом майбутніх комунікаційників.

Гостя нашого лекторію розповіла, як їй вдалося реалізувати ряд значущих для України іміджевих проєктів, таких як «Запроси мене з війни» та «Українські амазонки», які були спрямовані на популяризацію Збройних сил України, гендерну рівність та допомагали психологічній реабілітації захисників України.

У ході лекції студенти дізналися про сучасні тренди комунікації та ефективні механізми започаткування та розвитку особистого бренду, познайомилися з особливостями побудови інформаційних кампаній. Спікерка наголосила на необхідності подання важливих для суспільства та держави ідей саме в тій формі, яка допоможе її легко сприйняти – через соціальні мережі. Facebook втрачає популярність серед молоді, на користь Tik-Tok, який дає можливість просувати власні ідеї, зокрема, й суспільно важливі.

Пані Марина поділилася власним рецептом реалізації задуманого: необхідно взяти значущу для суспільства ідею, знайти команду однодумців, створити громадську організацію та просувати цю ідею. Наприклад, завдяки ініціативі однодумців, які об’єднані у громадську організацію «Інститут культури України», вдалося включити елемент «Культура приготування українського борщу» до репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини України. Зараз триває робота над його внесенням до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства, саме як «українського борщу», а не «російського супу».

Спікерка також розповіла про перспективи працевлаштування студентів-міжнародників і підкреслила, що вже сьогодні студенти спеціальностей «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та «Право» ФПМВ, беруть участь у практичній реалізації низки проєктів Інституту культури України. Спікерка подякувала факультету за високий рівень підготовки, що на практиці демонструють наші студенти, які активно працюють з пані Мариною над новими ініціативами.

За підсумками проведеного напередодні лекції анкетування студентів наша запрошена гостя позитивно оцінила креативність міжнародників-початківців та запропонувала трьом авторам найкращих пропозицій сприяння в їх реалізації. При цьому, вона наголосила на суспільній цінності пропозицій студентів і їх жвавий інтерес до роботи над промотуванням української культури та національної ідентичності.

Ініціатором та модератором зустрічі була доцент кафедри Ірина Юріївна Слюсаренко. Зустріч відбулася завдяки сприянню магістранта спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Дмитра Потапова, активного учасника громадської організації «Інститут культури України» та багатьох проєктів. До студентів освітніх програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» приєдналися викладачі кафедри міжнародних відносин та міжнародного права: завідувач кафедри Ігор Володимирович Жалоба, професор кафедри Олександр Глєбович Цвєтков, доценти Ганна Мирославівна Мельник, Тетяна Василівна Ілюк, Марина Миколаївна Бессонова та старший викладач кафедри Мирослава Миколаївна Лісовська.

Студенти та викладацький склад кафедри дуже вдячні пані Марині за співпрацю, натхнення, енергію та за те, що відкрила секрети професійної діяльності для наших студентів. Ми сподіваємося на продовження співпраці!

Gallery of student activity - gallery of student activityGallery of student activity - gallery of student activity (194)
ПодіїПодії (34)
Події - Курси функціональної англійської мовиПодії - Курси функціональної англійської мови (3)
Події - ЛекторійПодії - Лекторій (4)
Події - КонференціяПодії - Конференція (4)
Події - КвестПодії - Квест (5)
Події - Презентація гурткаПодії - Презентація гуртка (3)
Події - «Інтелектуальна битва»Події - «Інтелектуальна битва» (5)
Події - Лекція к.і.н., доцента Горобця І.В.Події - Лекція к.і.н., доцента Горобця І.В. (1)
Події - Плідна співпраця продовжуєтьсяПодії - Плідна співпраця продовжується (5)
Події - Жовтень 2016р.Події - Жовтень 2016р. (15)
Події - Березень 2017р.Події - Березень 2017р. (22)
Події - Проблеми розвитку екологічного праваПодії - Проблеми розвитку екологічного права (4)
Події - Круглий стіл на тему: «Українська писемність – підґрунтя українського правотворення»Події - Круглий стіл на тему: «Українська писемність – підґрунтя українського правотворення» (6)
Події - День української писемності та мовиПодії - День української писемності та мови (7)
Події - Відвідування Національного музею Тараса ШевченкаПодії - Відвідування Національного музею Тараса Шевченка (3)
Події - Конкурс на найкращий перекладПодії - Конкурс на найкращий переклад (11)
Події - Розпочато співпрацю з Координаційною радою молодих юристів міста КиєваПодії - Розпочато співпрацю з Координаційною радою молодих юристів міста Києва (3)
Події - Участь студентської молоді в Школі малого бізнесуПодії - Участь студентської молоді в Школі малого бізнесу (5)
Події - Лекція доктора філософії, викладача Полонійної академії в Ченстохові (Польща) Анджея МірськогоПодії - Лекція доктора філософії, викладача Полонійної академії в Ченстохові (Польща) Анджея Мірського (3)
Події - Ось ми якіПодії - Ось ми які (9)
Події - Вітаємо з нагородоюПодії - Вітаємо з нагородою (4)
Події - Вшанування Дня Гідності і СвободиПодії - Вшанування Дня Гідності і Свободи (18)
Події - Фінансова обізнаність та її відповідність ідеалам демократіїПодії - Фінансова обізнаність та її відповідність ідеалам демократії (4)
Події - День пам’яті жертв ГолодоморуПодії - День пам’яті жертв Голодомору (2)
Події - Відвідання театруПодії - Відвідання театру (3)
Події - І Школа кримінально процесуального праваПодії - І Школа кримінально процесуального права (5)
Події - Участь у роботі IV Всеукраїнського круглого столу «Проблеми теорії фінансового права в сучасний період»Події - Участь у роботі IV Всеукраїнського круглого столу «Проблеми теорії фінансового права в сучасний період» (3)
Події - 1-й тур студентської олімпіадиПодії - 1-й тур студентської олімпіади (3)
Події - Профорієнтаційна роботаПодії - Профорієнтаційна робота (5)
Події - Відкрита лекціяПодії - Відкрита лекція (5)
Події - Реформи у сфері юстиції: орієнтири для майбутніх правниківПодії - Реформи у сфері юстиції: орієнтири для майбутніх правників (10)
Події - Круглий Стіл - «Патріотизм очима Бориса Грінченка»Події - Круглий Стіл - «Патріотизм очима Бориса Грінченка» (14)
Події - Марафон «Подорож країнами світу»Події - Марафон «Подорож країнами світу» (8)
Події - Події - "Інший ... инший Грінченко" (5)
Події - Перше заняття наукового гуртка  Події - Перше заняття наукового гуртка  "Основи наукових досліджень" (3)
Події - Виїзне засідання наукового гуртка «Правовий простір»Події - Виїзне засідання наукового гуртка «Правовий простір» (5)
Події - Підготовка звернень громадянПодії - Підготовка звернень громадян (3)
Події - Правопорушення та відповідальність в оповіданнях Бориса ГрінченкаПодії - Правопорушення та відповідальність в оповіданнях Бориса Грінченка (10)
Події - «Інтелектуальна гра-батл «Grinchenko family: Girls vs.Boys»Події - «Інтелектуальна гра-батл «Grinchenko family: Girls vs.Boys» (8)
Події - ІІ Загальноуніверситетський турнір з шахів «Королівський карась - 2016»Події - ІІ Загальноуніверситетський турнір з шахів «Королівський карась - 2016» (10)
Події - Участь у відкритті Всеукраїнського тижня праваПодії - Участь у відкритті Всеукраїнського тижня права (6)
Події - І школа-2Події - І школа-2 (13)
Події - Словник Бориса Грінченка і сучасністьПодії - Словник Бориса Грінченка і сучасність (10)
Події - МалярПодії - Маляр (2)
Події - Екскурсія до Музею Бориса ГрінченкаПодії - Екскурсія до Музею Бориса Грінченка (3)
Події - Борис Грінченко в європейському культурному просторіПодії - Борис Грінченко в європейському культурному просторі (6)
Події - Філософсько-правові проблеми в творчості Бориса ГрінченкаПодії - Філософсько-правові проблеми в творчості Бориса Грінченка (10)
Події - Грінченківські читанняПодії - Грінченківські читання (16)
Події - V-й щорічний науково-методичний семінарПодії - V-й щорічний науково-методичний семінар (3)
Події - V-й щорічний науково-методичний семінар - 1Події - V-й щорічний науково-методичний семінар - 1 (16)
Події - круглий стіл Події - круглий стіл "Патріотизм очима Бориса Грінченка" (4)
Події - підвищення кваліфікаціїПодії - підвищення кваліфікації (4)
Події - Візит до ЛьвоваПодії - Візит до Львова (14)
Події - Музей історичних коштовностейПодії - Музей історичних коштовностей (4)
Події - МалковичПодії - Малкович (3)
Події - МалиночкаПодії - Малиночка (8)
Події - МиколайПодії - Миколай (3)
Події - Відкриття ялинкиПодії - Відкриття ялинки (15)
Події - Новий рік за 100 роківПодії - Новий рік за 100 років (4)
Події - «Права людини в сучасних умовах розбудови громадянського суспільства в Україні» - II науковий круглий стілПодії - «Права людини в сучасних умовах розбудови громадянського суспільства в Україні» - II науковий круглий стіл (11)
Події - Зустріч з відомим українським дипломатом Б.В. Яременком!Події - Зустріч з відомим українським дипломатом Б.В. Яременком! (4)
Події - Традиції святкування Різдва у світіПодії - Традиції святкування Різдва у світі (6)
Події - Дипломатичний вечірПодії - Дипломатичний вечір (15)
Події - Державний музей іграшкиПодії - Державний музей іграшки (9)
Події - Зустріч з працівниками органів юстиції міста КиєваПодії - Зустріч з працівниками органів юстиції міста Києва (5)
Події - ЩедрівкиПодії - Щедрівки (12)
Події - Виїздне заняття БойчукПодії - Виїздне заняття Бойчук (1)
Події - Участь у патріотичній акціїПодії - Участь у патріотичній акції (5)
Події - 22 січняПодії - 22 січня (2)
Події - Виставка міжнародної освітиПодії - Виставка міжнародної освіти (7)
Події - Відбувся науково-методичний семінарПодії - Відбувся науково-методичний семінар (2)
Події - День Святого ВалентинаПодії - День Святого Валентина (16)
Події - Профорієнтаційна роботаПодії - Профорієнтаційна робота (2)
Події - Заходи з вшанування героїв Небесної СотніПодії - Заходи з вшанування героїв Небесної Сотні (4)
Події - ЮК «АСТЕЯ» взяла участь у І Міжнародному освітньо-науковому форумі «ПРАВА ЛЮДИНИ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»Події - ЮК «АСТЕЯ» взяла участь у І Міжнародному освітньо-науковому форумі «ПРАВА ЛЮДИНИ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА» (2)
Події - VII ВСЕУКРАЇНСЬКА ЗИМОВА ПРАВНИЧА ШКОЛАПодії - VII ВСЕУКРАЇНСЬКА ЗИМОВА ПРАВНИЧА ШКОЛА (6)
Події - День пам'яті Героїв Небесної СотніПодії - День пам'яті Героїв Небесної Сотні (4)
Події - ВІДБУЛАСЯ ВІДКРИТА ПОКАЗОВА ЛЕКЦІЯПодії - ВІДБУЛАСЯ ВІДКРИТА ПОКАЗОВА ЛЕКЦІЯ (3)
Події - На перетині мови і праваПодії - На перетині мови і права (5)
Події - Участь представників наукового гуртка «Правовий простір» у студентській науково-практичній конференції «На перетині мови і права»Події - Участь представників наукового гуртка «Правовий простір» у студентській науково-практичній конференції «На перетині мови і права» (6)
Події - Масляну святкувалиПодії - Масляну святкували (13)
Події - Уроки бібліографічної грамоти для юних правників-грінченківцівПодії - Уроки бібліографічної грамоти для юних правників-грінченківців (5)
Події - Відкриття пам’ятника Олені ТелізіПодії - Відкриття пам’ятника Олені Телізі (7)
Події - Долучаємось до прекрасногоПодії - Долучаємось до прекрасного (4)
Події - Зустріч з представниками Міжнародної громадської організації  “Європейський молодіжний парламент – Україна”Події - Зустріч з представниками Міжнародної громадської організації “Європейський молодіжний парламент – Україна” (4)
Події - Зустріч-тренінг «Я та емоції»Події - Зустріч-тренінг «Я та емоції» (4)
Події - Відвідання гостьових лекцій до Дня Інституту філологіїПодії - Відвідання гостьових лекцій до Дня Інституту філології (4)
Події - Pасідання наукового гуртка Події - Pасідання наукового гуртка "Дипломат" (2)
Події - Зустріч з завідувачем сектору Головного департаменту з питань внутрішньої політики Адміністрації Президента УкраїниПодії - Зустріч з завідувачем сектору Головного департаменту з питань внутрішньої політики Адміністрації Президента України (7)
Події - Тренінг з лідерстваПодії - Тренінг з лідерства (5)
Події - Відвідання виставкового проекту «Музей новин»Події - Відвідання виставкового проекту «Музей новин» (13)
Події - Kobzar KSПодії - Kobzar KS (16)
Події - Відбудеться зустріч з Вадимом ТадеушовичемПодії - Відбудеться зустріч з Вадимом Тадеушовичем (2)
Події - Інтелектуальна вікторина «Тарас серед нас»Події - Інтелектуальна вікторина «Тарас серед нас» (3)
Події - Урочистості з нагоди відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років в Національному музеї історії УкраїниПодії - Урочистості з нагоди відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років в Національному музеї історії України (6)
Події - 22 березня 2017 року о 10 год. 00 хв. (ауд. 407) в рамках проведення циклу заходів «Шевченківський березень – 2017» відбудеться круглий стіл «Держава, право і суспільство в творчості Тараса Шевченка»Події - 22 березня 2017 року о 10 год. 00 хв. (ауд. 407) в рамках проведення циклу заходів «Шевченківський березень – 2017» відбудеться круглий стіл «Держава, право і суспільство в творчості Тараса Шевченка» (4)
Події - МОДЕЛЬ ООНПодії - МОДЕЛЬ ООН (7)
Події - Гостьова лекція Жана Де Ланнуа, першого секретаря Посольства Бельгії в УкраїніПодії - Гостьова лекція Жана Де Ланнуа, першого секретаря Посольства Бельгії в Україні (4)
Події - Круглий стіл «Держава, право і суспільство в творчості Тараса Шевченка»Події - Круглий стіл «Держава, право і суспільство в творчості Тараса Шевченка» (8)
Події - Медійний марафон «Ґендерна рівність в УкраїніПодії - Медійний марафон «Ґендерна рівність в Україні (7)
Події - Виставка творчих робіт студентів до “Всесвітнього дня прав споживачів”Події - Виставка творчих робіт студентів до “Всесвітнього дня прав споживачів” (3)
Події - Літературний ранокПодії - Літературний ранок (6)
Події - Тренінг на тему «Методи стратегічного аналізу та їх використання у повсякденному житті»Події - Тренінг на тему «Методи стратегічного аналізу та їх використання у повсякденному житті» (7)
Події - Марафон «Подорож країнамит світу» триваєПодії - Марафон «Подорож країнамит світу» триває (6)
Події - Виїзне засідання наукового гуртка «Правовий простір»Події - Виїзне засідання наукового гуртка «Правовий простір» (5)
Події - Традиційна київська толока!Події - Традиційна київська толока! (4)
Події - Акція Події - Акція "Pulse of Europe» (8)
Події - Візит волонтерів Всеукраїнського об’єднання «Патріот»Події - Візит волонтерів Всеукраїнського об’єднання «Патріот» (8)
Події - Відвідання студентами Факультету права та міжнародних відносин та ЮК «АСТРЕЯ» Верховної Ради УкраїниПодії - Відвідання студентами Факультету права та міжнародних відносин та ЮК «АСТРЕЯ» Верховної Ради України (9)
Події - Екологічний десант біля річки ПочайнаПодії - Екологічний десант біля річки Почайна (4)
Події - Екологічний десант біля річки Почайна2Події - Екологічний десант біля річки Почайна2 (5)
Події - Збори випускників 2017 року щодо працевлаштуванняПодії - Збори випускників 2017 року щодо працевлаштування (14)
Події - Найбільший кар’єрний захід України — XVIІ Ярмарок вакансій «Impulse-2017»Події - Найбільший кар’єрний захід України — XVIІ Ярмарок вакансій «Impulse-2017» (13)
Події - Договір про взаємодію та співпрацю з Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції УкраїниПодії - Договір про взаємодію та співпрацю з Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України (2)
Події - Зустріч з колишнім прем’єр – міністром Ірландії Берті Ахерном.Зустріч з колишнім прем’єр – міністром Ірландії Берті Ахерном.Події - Зустріч з колишнім прем’єр – міністром Ірландії Берті Ахерном.Зустріч з колишнім прем’єр – міністром Ірландії Берті Ахерном. (5)
Події - Виробнича (аналітична) практика магістрів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»Події - Виробнича (аналітична) практика магістрів спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (5)
Події - Відкрита лекція професора кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Тимченко Ліліани Олексіївни!Події - Відкрита лекція професора кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Тимченко Ліліани Олексіївни! (3)
Події - Участь студентів у YouthSpeak Forum Ukraine.Події - Участь студентів у YouthSpeak Forum Ukraine. (2)
Події - Ознайомча зустріч-тренінг «Я та емоції» з розвитку емоційного інтелектуПодії - Ознайомча зустріч-тренінг «Я та емоції» з розвитку емоційного інтелекту (4)
Події - Участь Мельник Г.М. у Міжнародній науково-практичній конференції «Другі києвознавчі читання: історія та етнологія»Події - Участь Мельник Г.М. у Міжнародній науково-практичній конференції «Другі києвознавчі читання: історія та етнологія» (3)
Події - Презентація Міжнародної мережі One Young World.Події - Презентація Міжнародної мережі One Young World. (1)
Події - Зустріч з директором фундації та освітнього закладу Індії «Grow More» Ейч Бі Пателом (H.B. Patel)Події - Зустріч з директором фундації та освітнього закладу Індії «Grow More» Ейч Бі Пателом (H.B. Patel) (5)
Події - Презентація нового наукового рецензованого онлайн-видання «КРИТИКА ФЕМІНІСТИЧНА: східноєвропейський журнал феміністичних та квір-студій»Події - Презентація нового наукового рецензованого онлайн-видання «КРИТИКА ФЕМІНІСТИЧНА: східноєвропейський журнал феміністичних та квір-студій» (2)
Події - День здоров’яПодії - День здоров’я (9)
Події - Участь студентів Київського університету імені Бориса Грінченка в Міжнародному форумі Події - Участь студентів Київського університету імені Бориса Грінченка в Міжнародному форумі "БізнесWoman" 2017 (12)
Події - Регіональна науково-практична конференціяПодії - Регіональна науково-практична конференція"Європейські та міжнародні підходи до захисту прав людини" (8)
Події - Участь у півмарафоні Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017.Події - Участь у півмарафоні Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017. (9)
Події - Зустріч з заступником Міністра молоді та спорту України – Олександром Яремою.Події - Зустріч з заступником Міністра молоді та спорту України – Олександром Яремою. (3)
Події - Професор кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Л.О. Тимченко взяла участь міжнародному семінаріПодії - Професор кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Л.О. Тимченко взяла участь міжнародному семінарі (2)
Події - Зустріч членів Міжнародної федерації ліберальної молоді (IFLRY)Події - Зустріч членів Міжнародної федерації ліберальної молоді (IFLRY) (1)
Події - Лекція Київського міського центру здоров’я на тему Події - Лекція Київського міського центру здоров’я на тему "Алкоголь: наркотик чи харчовий продукт". (4)
Події - Майстер – клас «Акторська майстерність для життя»Події - Майстер – клас «Акторська майстерність для життя» (4)
Події - Тренінг з лідерства з Маршалом КрістенсеномПодії - Тренінг з лідерства з Маршалом Крістенсеном (9)
Події - Профорієнтаційна підтримка школярівПодії - Профорієнтаційна підтримка школярів (5)
Події - ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ ДО КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИПодії - ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ ДО КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ (5)
Події - Україна і світПодії - Україна і світ (2)
Події - Студенти Київського Університету імені Бориса Грінченка - волонтери пісенного конкурсу «Євробачення-2017»Події - Студенти Київського Університету імені Бориса Грінченка - волонтери пісенного конкурсу «Євробачення-2017» (5)
Події - Ярмарок вакансій - 2017Події - Ярмарок вакансій - 2017 (7)
Події - 31 річниця аварії на ЧАЕСПодії - 31 річниця аварії на ЧАЕС (6)
Події - Зустріч зі старшокласниками школи № 233 м. КиєваПодії - Зустріч зі старшокласниками школи № 233 м. Києва (4)
Події - Навчальна (ознайомча) практика студентів І курсуПодії - Навчальна (ознайомча) практика студентів І курсу (8)
Події - Студенти Університету Грінченка долучилися до «Українського форуму з оборони та безпеки ’17»Події - Студенти Університету Грінченка долучилися до «Українського форуму з оборони та безпеки ’17» (8)
Події - Відкрита лекція директора європейських програм Фундації американських студій Метью КвасіборськіПодії - Відкрита лекція директора європейських програм Фундації американських студій Метью Квасіборські (5)
Події - Церемонія покладання квітівПодії - Церемонія покладання квітів (3)
Події - День пам’яті та примиренняПодії - День пам’яті та примирення (7)
Події - Гостьова лекція Заслуженого юриста України Мойсеєнка Віктора МиколайовичаПодії - Гостьова лекція Заслуженого юриста України Мойсеєнка Віктора Миколайовича (5)
Події - Церемонія підняття прапора Європейського Союзу за участі Президента України та представників молоді, які брали участь у Революції ГідностіПодії - Церемонія підняття прапора Європейського Союзу за участі Президента України та представників молоді, які брали участь у Революції Гідності (6)
Події - Гостьова лекція Надзвичайного та Повноважного посла Республіки Корея в Україні Лі Янг-ГуПодії - Гостьова лекція Надзвичайного та Повноважного посла Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу (4)
Події - Актуальні проблеми муніципального праваПодії - Актуальні проблеми муніципального права (5)
Події - Круглий стіл до Дня ЄвропиПодії - Круглий стіл до Дня Європи (6)
Події - Панельна дискусія “Російсько-український конфлікт як прояв гібридної війни”Події - Панельна дискусія “Російсько-український конфлікт як прояв гібридної війни” (7)
Події - Реформування системи примусового виконання судових рішень в УкраїніПодії - Реформування системи примусового виконання судових рішень в Україні (4)
Події - Участь студентів у Першому Бізнес-форуму української діаспори та Форумі жіночого партнерстваПодії - Участь студентів у Першому Бізнес-форуму української діаспори та Форумі жіночого партнерства (9)
Події - Студенти та співробітники Факультету відвідали Національну оперу УкраїниПодії - Студенти та співробітники Факультету відвідали Національну оперу України (3)
Події - В Університеті Грінченка відбулась волонтерська акція «День донора крові»Події - В Університеті Грінченка відбулась волонтерська акція «День донора крові» (1)
Події - Серпень 2016р.Події - Серпень 2016р. (3)
Події - Вересень 2016р.Події - Вересень 2016р. (10)
Події - Листопад 2016р.Події - Листопад 2016р. (9)
Події - Грудень 2016р.Події - Грудень 2016р. (27)
Події - Січень 2017р.Події - Січень 2017р. (4)
Події - Лютий 2017р.Події - Лютий 2017р. (8)
Події - Квітень 2017р.Події - Квітень 2017р. (21)
Події - Травень 2017р.Події - Травень 2017р. (29)
Події - Stand up! Наука – презентація наукових досліджень студентівПодії - Stand up! Наука – презентація наукових досліджень студентів (7)
Події - День ГероївПодії - День Героїв (5)
Події - Лекція «Як написати наукову статтю»Події - Лекція «Як написати наукову статтю» (5)
Події - Візит студентів Університету Грінченка до Міністерства молоді та спорту УкраїниПодії - Візит студентів Університету Грінченка до Міністерства молоді та спорту України (4)
Події - Благодійний студентський бал до Дня Києва Події - Благодійний студентський бал до Дня Києва  (13)
Події - Державотворчі концепції у працях Івана Франка: актуальність на сучасному етапіПодії - Державотворчі концепції у працях Івана Франка: актуальність на сучасному етапі (1)
Події - Базове дослідження із застосування правосуддя перехідного періоду в УкраїніПодії - Базове дослідження із застосування правосуддя перехідного періоду в Україні (1)
Події - Благодійний фестиваль «Віночок миру і добра»Події - Благодійний фестиваль «Віночок миру і добра» (7)
Події - Участь студентів Факультету в KYIV EURO Marathon – 2017Події - Участь студентів Факультету в KYIV EURO Marathon – 2017 (5)
Події - Університет Грінченка – волонтерський партнер ювілейного «Пробігу під каштанами»Події - Університет Грінченка – волонтерський партнер ювілейного «Пробігу під каштанами» (3)
Події - І-й науковий семінар студентів «ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ»Події - І-й науковий семінар студентів «ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ» (12)
Події - III Міжнародний інклюзивний театральний Фестиваль Події - III Міжнародний інклюзивний театральний Фестиваль "АРТ-Плейбек.Разом" (10)
Події - До Міжнародного дня захисту дітейПодії - До Міжнародного дня захисту дітей (5)
Події - Звітна Конференція Ради студентського самоврядування ФакультетуПодії - Звітна Конференція Ради студентського самоврядування Факультету (11)
Події - НАГОРОДЖЕННЯ ГРАМОТАМИ ВІД ВИДАВНИЧОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЮРІНКОМ ІНТЕРПодії - НАГОРОДЖЕННЯ ГРАМОТАМИ ВІД ВИДАВНИЧОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЮРІНКОМ ІНТЕР (8)
Події - ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙПодії - ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ (9)
Події - Нагородження грамотоюПодії - Нагородження грамотою (1)
Події - Випуск міжнародників 2017 року!Події - Випуск міжнародників 2017 року! (2)
Події - ВИПУСК – 2017Події - ВИПУСК – 2017 (47)
Події - Випуск в Міжнародній академії лідерства служінняПодії - Випуск в Міжнародній академії лідерства служіння (4)
Події - День Державного Прапора УкраїниПодії - День Державного Прапора України (5)
Події - Організаційна зустріч зі студентами І курсуПодії - Організаційна зустріч зі студентами І курсу (14)
Події - Церемонія покладання квітів до пам’ятника Борису ГрінченкуПодії - Церемонія покладання квітів до пам’ятника Борису Грінченку (1)
Події - Урочиста посвята в студенти – першокурсники 2017Події - Урочиста посвята в студенти – першокурсники 2017 (19)
Події - Урочиста церемонія Посвяти в магістрантиПодії - Урочиста церемонія Посвяти в магістранти (9)
Події - Червень 2017р.Події - Червень 2017р. (13)
Події - День відкритих дверей у Головному територіальному управлінні юстиції у місті КиєвіПодії - День відкритих дверей у Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві (4)
Події - Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи співпраці України та ЄС».Події - Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи співпраці України та ЄС». (5)
Події - День відкритих дверей у Посольстві Німеччини в Україні.Події - День відкритих дверей у Посольстві Німеччини в Україні. (5)
Події - Відвідання Музею народної архітектури та побуту в Пирогові.Події - Відвідання Музею народної архітектури та побуту в Пирогові. (6)
Події - Відкрита лекція Романа Шеремета на тему “ Фактори економічного розвитку”Події - Відкрита лекція Романа Шеремета на тему “ Фактори економічного розвитку” (2)
Події - УГОДА про проходження виробничої практики студентами-консультантами ЮК «АСТРЕЯ»Події - УГОДА про проходження виробничої практики студентами-консультантами ЮК «АСТРЕЯ» (4)
Події - Вивчення континентального права у ФранціїПодії - Вивчення континентального права у Франції (3)
Події - Грінченківці разом із Спілкою жінок України відзначили Міжнародний день МируПодії - Грінченківці разом із Спілкою жінок України відзначили Міжнародний день Миру (5)
Події - Зустріч Студентського активу Факультету зі студентами – першокурсниками.Події - Зустріч Студентського активу Факультету зі студентами – першокурсниками. (7)
Події - Переймаємо досвід участі у індивідуальних та колективних грантових проектахПодії - Переймаємо досвід участі у індивідуальних та колективних грантових проектах (2)
Події - Практичний тренінг «Оформлення списків літератури за міжнародним стилем APA 6th»Події - Практичний тренінг «Оформлення списків літератури за міжнародним стилем APA 6th» (3)
Події - Фестиваль освітнього лідерства Події - Фестиваль освітнього лідерства "Clever" (5)
Події - Провідна виставка стажування Stud-PointПодії - Провідна виставка стажування Stud-Point (2)
Події - 26 вересня 2017 року – День європейських мов.Події - 26 вересня 2017 року – День європейських мов. (12)
Події - Співпраця з Київським міжнародним інститутом соціологіїПодії - Співпраця з Київським міжнародним інститутом соціології (4)
Події - Тренінг «Побудова орієнтованої на результат системи моніторингу та оцінювання наукових проектів»Події - Тренінг «Побудова орієнтованої на результат системи моніторингу та оцінювання наукових проектів» (3)
Події - Співпраця ЮК «АСТРЕЯ» з «HELTHRIGHT International»Події - Співпраця ЮК «АСТРЕЯ» з «HELTHRIGHT International» (2)
Події - Вибори до Наукового Товариства Факультету.Події - Вибори до Наукового Товариства Факультету. (4)
Події - ФАХОВИЙ КОМЕНТАРПодії - ФАХОВИЙ КОМЕНТАР (2)
Події - Тонкощі правничої професії від її найкращих представників.Події - Тонкощі правничої професії від її найкращих представників. (6)
Події - Відвідання міні – фестивалю британської драмиПодії - Відвідання міні – фестивалю британської драми (3)
Події - Запровадження нової традиції на Факультеті до Дня юристаПодії - Запровадження нової традиції на Факультеті до Дня юриста (4)
Події - Участь у ІV Міжнародному фестивалі культур народівПодії - Участь у ІV Міжнародному фестивалі культур народів (10)
Події - Традиційний науковий квест для першокурсниківПодії - Традиційний науковий квест для першокурсників (8)
Події - Вибори до органів студентського самоврядуванняПодії - Вибори до органів студентського самоврядування (7)
Події - Участь студентів Факультету у І турі VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса ШевченкаПодії - Участь студентів Факультету у І турі VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (2)
Події - Гостьова зустріч з Мамаєвим та Богдановичем Події - Гостьова зустріч з Мамаєвим та Богдановичем  (7)
Події - До дня Захисника УкраїниПодії - До дня Захисника України (10)
Події - Допомога бійцям АТО до Дня українського козацтваПодії - Допомога бійцям АТО до Дня українського козацтва (1)
Події - ЗАСІДАННЯ АВСТРІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ КОМІСІЇ ІСТОРИКІВПодії - ЗАСІДАННЯ АВСТРІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ КОМІСІЇ ІСТОРИКІВ (2)
Події - Серпень – вересень 2017 р.Події - Серпень – вересень 2017 р. (8)
Події - Жовтень 2017 р. ПРПодії - Жовтень 2017 р. ПР (5)
Події - Вересень-жовтень МВПодії - Вересень-жовтень МВ (12)
Події - Жовтень 2017 р. МВПодії - Жовтень 2017 р. МВ (5)
Події - Серпень – вересень 2017 р.Події - Серпень – вересень 2017 р. (14)
Події - Жовтень 2017 р.Події - Жовтень 2017 р. (12)
Події - ЛідерствослужінняПодії - Лідерствослужіння (5)
Події - Марафон «Подорож країнами світу»: БразиліяПодії - Марафон «Подорож країнами світу»: Бразилія (9)
Події - Відвідання студентами І курсу музею Бориса ГрінченкаПодії - Відвідання студентами І курсу музею Бориса Грінченка (8)
Події - Відвідання студентами І курсу музею Бориса Грінченка - 1Події - Відвідання студентами І курсу музею Бориса Грінченка - 1 (10)
Події - Співпраця з Молодіжною Антикорупційною АгенціюПодії - Співпраця з Молодіжною Антикорупційною Агенцію (11)
Події - Зустріч із першим заступником Міністра юстиції України Гія Гецадзе та радником міністра юстиції Юлією Сєргєєвою з Всеукраїнського проекту «Я маю право»Події - Зустріч із першим заступником Міністра юстиції України Гія Гецадзе та радником міністра юстиції Юлією Сєргєєвою з Всеукраїнського проекту «Я маю право» (10)
Події - Наші студенти підкорили Говерлу !Події - Наші студенти підкорили Говерлу ! (2)
Події - День ООНПодії - День ООН (10)
Події - Участь у Всеукраїнському правовому диктанті.Події - Участь у Всеукраїнському правовому диктанті. (3)
Події - Відвідання Дня правничої кар'єриПодії - Відвідання Дня правничої кар'єри (5)
Події - Візит Amnesty InternationalПодії - Візит Amnesty International (3)
Події - Вітаємо з перемогою у загально університетському історичному квесті!Події - Вітаємо з перемогою у загально університетському історичному квесті! (5)
Події - Mіжнародна конференція «Розпад імперій, тоталітарні системи, Друга світова війна, створення Європейського Союзу та Шенгенської Європи».Події - Mіжнародна конференція «Розпад імперій, тоталітарні системи, Друга світова війна, створення Європейського Союзу та Шенгенської Європи». (8)
Події - Нові виміри та реалії євроатлантичної інтеграції УкраїниПодії - Нові виміри та реалії євроатлантичної інтеграції України (7)
Події - 02-11Події - 02-11 (3)
Події - Щиро вітаємо студентів І курсу з вдалим виступом на шоу–презентації «Ось ми які»!Події - Щиро вітаємо студентів І курсу з вдалим виступом на шоу–презентації «Ось ми які»! (28)
Події - Практичне заняття в Київському національному академічному театрі оперети.Події - Практичне заняття в Київському національному академічному театрі оперети. (5)
Події - Екскурсія до Національногого музею «Меморіал жертв Голодомору»Події - Екскурсія до Національногого музею «Меморіал жертв Голодомору» (4)
Події - День української писемності та мовиПодії - День української писемності та мови (9)
Події - Науково-методичний семінар «Організація та проведення наукових досліджень»Події - Науково-методичний семінар «Організація та проведення наукових досліджень» (4)
Події - Відкрита лекція Андрія Чернеги на тему: «Державний устрій та суспільний лад Київської Русі»Події - Відкрита лекція Андрія Чернеги на тему: «Державний устрій та суспільний лад Київської Русі» (5)
Події - 3-й етап «Школи євроатлантичної солідарності».Події - 3-й етап «Школи євроатлантичної солідарності». (12)
Події - Науково-практичний семінар «Наукове дослідження: структура, специфіка та правила оформлення».Події - Науково-практичний семінар «Наукове дослідження: структура, специфіка та правила оформлення». (3)
Події - Перша Всеукраїнська науково-практична конференція «НАУКОВІ РОЗВІДКИ З АКТУАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ ПУБЛІЧНОГО ТА ПРИВАТНОГО ПРАВА»Події - Перша Всеукраїнська науково-практична конференція «НАУКОВІ РОЗВІДКИ З АКТУАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ ПУБЛІЧНОГО ТА ПРИВАТНОГО ПРАВА» (7)
Події - Перша Всеукраїнська науково-практична конференція «НАУКОВІ РОЗВІДКИ З АКТУАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ ПУБЛІЧНОГО ТА ПРИВАТНОГО ПРАВА» - 1Події - Перша Всеукраїнська науково-практична конференція «НАУКОВІ РОЗВІДКИ З АКТУАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ ПУБЛІЧНОГО ТА ПРИВАТНОГО ПРАВА» - 1 (3)
Події - Методологічний семінар від стипендіатки програми академічних обмінів імені ФулбрайтаПодії - Методологічний семінар від стипендіатки програми академічних обмінів імені Фулбрайта (3)
Події - Почав реально діяти Центр захисту прав людиниПодії - Почав реально діяти Центр захисту прав людини (8)
Події - Закордонне відрядження на запрошення Уряду федеральної землі КаринтіяПодії - Закордонне відрядження на запрошення Уряду федеральної землі Каринтія (14)
Події - Доценти кафедри відвідали конференцію Події - Доценти кафедри відвідали конференцію "Civil Society in Ukraine: Building on the Euromaidan Legacy and Dealing with Сonflict" (5)
Події - Зустріч з громадським діячем, юристом Олександрою ПавленкоПодії - Зустріч з громадським діячем, юристом Олександрою Павленко (3)
Події - Участь Київського Університету імені Бориса Грінченка у Міжнародній акції “Українська політика та ЗМІ очима молоді”.Події - Участь Київського Університету імені Бориса Грінченка у Міжнародній акції “Українська політика та ЗМІ очима молоді”. (15)
Події - День української писемності та мови - 2017Події - День української писемності та мови - 2017 (5)
Події - Участь у ІІ Всеукраїнському фестивалі блогерів Події - Участь у ІІ Всеукраїнському фестивалі блогерів "SMART BLOG" (2)
Події - Напрями діяльності Наукового товаристваПодії - Напрями діяльності Наукового товариства (13)
Події - Джеймс ДевидсПодії - Джеймс Девидс (4)
Події - ІІ Школа з кримінального процесуального права УкраїниПодії - ІІ Школа з кримінального процесуального права України (15)
Події - Візит студентів 1 курсу до Аргентинського домуПодії - Візит студентів 1 курсу до Аргентинського дому (3)
Події - Відкрита лекція «Як опублікувати свої ідеї та результати досліджень у рейтингових міжнародних наукових виданнях» від стипендіатки програми академічних обмінів імені ФулбрайтаПодії - Відкрита лекція «Як опублікувати свої ідеї та результати досліджень у рейтингових міжнародних наукових виданнях» від стипендіатки програми академічних обмінів імені Фулбрайта (3)
Події - Участь у Volunteer Fest з нагоди святкування Міжнародного дня волонтераПодії - Участь у Volunteer Fest з нагоди святкування Міжнародного дня волонтера (11)
Події - Відвідини Аргентинського Дому з нагоди встановлення 25 років дипломатичних відносин між Республікою Аргентина та УкраїноюПодії - Відвідини Аргентинського Дому з нагоди встановлення 25 років дипломатичних відносин між Республікою Аргентина та Україною (2)
Події - конкурс презентацій «Наука заради миру і безпеки»Події - конкурс презентацій «Наука заради миру і безпеки» (6)
Події - Всесвітній день дитиниПодії - Всесвітній день дитини (6)
Події - Гендерна гра «Grinchenkofamily 2.0: girls VS. boys»Події - Гендерна гра «Grinchenkofamily 2.0: girls VS. boys» (8)
Події - Традиційний інтелектуальний марафон «Подорож країнами світу»Події - Традиційний інтелектуальний марафон «Подорож країнами світу» (7)
Події - змагання у пізнавально-інтелектуальній грі Брейн-рингПодії - змагання у пізнавально-інтелектуальній грі Брейн-ринг (15)
Події - Круглого Стіл - «Патріотизм очима Бориса Грінченка»Події - Круглого Стіл - «Патріотизм очима Бориса Грінченка» (10)
Події - П’ятий ювілейний конкурс «Словник Бориса Грінченка та сучасність»Події - П’ятий ювілейний конкурс «Словник Бориса Грінченка та сучасність» (11)
Події - 1-й тур студентської олімпіади для немовних спеціальностейПодії - 1-й тур студентської олімпіади для немовних спеціальностей (3)
Події - Загальноуніверситетська студентська олімпіада з англійської мови для немовних спеціальностей.Події - Загальноуніверситетська студентська олімпіада з англійської мови для немовних спеціальностей. (2)
Події - Участь ЮК «Астрея» у ювілейному з'їзді делегатів юридичних клінік України в м. ЧернівціПодії - Участь ЮК «Астрея» у ювілейному з'їзді делегатів юридичних клінік України в м. Чернівці (8)
Події - ІV Загальноуніверситетський турнір з шахів «Королівський карась»Події - ІV Загальноуніверситетський турнір з шахів «Королівський карась» (6)
Події - Грінченківська декада – 2017Події - Грінченківська декада – 2017 (29)
Події - Участь у Школі медичного праваПодії - Участь у Школі медичного права (4)
Події - Лідерський тренінгПодії - Лідерський тренінг (5)
Події - КРУГЛИЙ СТІЛ Події - КРУГЛИЙ СТІЛ "МОНІТОРИНГ ПРОГРЕСУ РЕФОРМИ ЦИВІЛЬНОГО ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ПРАВА".  (5)
Події - Майстер-клас «Відеолекція: методика створення, інструменти для записування та редагування»Події - Майстер-клас «Відеолекція: методика створення, інструменти для записування та редагування» (2)
Події - Ворк шоп Дениса ДикогоПодії - Ворк шоп Дениса Дикого (1)
Події - Міжнародний день прав людиниПодії - Міжнародний день прав людини (7)
Події - Тренінг «Ти громадянин – ти маєш права» для школярів м. КиєваПодії - Тренінг «Ти громадянин – ти маєш права» для школярів м. Києва (6)
Події - Круглий стіл «Правове регулювання суспільних відносин у творах Б.Д. Грінченка»Події - Круглий стіл «Правове регулювання суспільних відносин у творах Б.Д. Грінченка» (3)
Події - Профорієнтаціний марафонПодії - Профорієнтаціний марафон (3)
Події - виїзне семінарське заняття з Цивільного права України у Верховному СудіПодії - виїзне семінарське заняття з Цивільного права України у Верховному Суді (2)
Події - круглий стіл «Права людини в сучасних умовах розбудови громадянського суспільства в Україні»Події - круглий стіл «Права людини в сучасних умовах розбудови громадянського суспільства в Україні» (6)
Події - з’ясування основних конституційних прав та свобод громадян УкраїниПодії - з’ясування основних конституційних прав та свобод громадян України (4)
Події - участь у Виставці-форумі «Правники – суспільству»Події - участь у Виставці-форумі «Правники – суспільству» (5)
Події - Благодійна акція до Дня святого МиколаяПодії - Благодійна акція до Дня святого Миколая (5)
Події - Відкриття святкової ялинкиПодії - Відкриття святкової ялинки (9)
Події - VI-й щорічний науково-методичний семінар Події - VI-й щорічний науково-методичний семінар "Формування середовища навчання англійської мови у вищих навчальних закладах" (3)
Події - Спільні благодійні ініціативи з Посольством УгорщиниПодії - Спільні благодійні ініціативи з Посольством Угорщини (4)
Події - VII Школа політичного успіхуПодії - VII Школа політичного успіху (5)
Події - Відвідини виставки Ольги Ворони-Адаменко «Палаци.Віддзеркалення» в рамках практичного заняттяПодії - Відвідини виставки Ольги Ворони-Адаменко «Палаци.Віддзеркалення» в рамках практичного заняття (6)
Події - Круглий стіл до 100-річчя української дипломатіїПодії - Круглий стіл до 100-річчя української дипломатії (3)
Події - Міжнародний семінар у СтрасбурзіПодії - Міжнародний семінар у Страсбурзі (5)
Події - Урочистості з нагоди 100-річчя української дипслужбиПодії - Урочистості з нагоди 100-річчя української дипслужби (2)
Події - Школа реальної юриспруденції.Події - Школа реальної юриспруденції. (4)
Події - Відкритий молодіжний форум студентського самоврядуванняПодії - Відкритий молодіжний форум студентського самоврядування (3)
Події - Відвідання музею історичних коштовностей УкраїниПодії - Відвідання музею історичних коштовностей України (3)
Події - Студентська рада при Мінінформполітики стала ВсеукраїнськоюПодії - Студентська рада при Мінінформполітики стала Всеукраїнською (13)
Події - «Щедрик, щедрик, щедрівочка…»Події - «Щедрик, щедрик, щедрівочка…» (5)
Події - Відкрита лекція Ольги БогомолецьПодії - Відкрита лекція Ольги Богомолець (4)
Події - Дипломатичний вечір - 2018Події - Дипломатичний вечір - 2018 (12)
Події - «Живий ланцюг Соборності» - 2018Події - «Живий ланцюг Соборності» - 2018 (6)
Події - Жовтель-2017_2Події - Жовтель-2017_2 (12)
Події - Листопад-2018Події - Листопад-2018 (14)
Події - Грудень-2018Події - Грудень-2018 (28)
Події - Січень-2018Події - Січень-2018 (6)
Події - Лідери для лідерівПодії - Лідери для лідерів (4)
Події - Всеукраїнський благодійний конкурс краси, моди і талантуПодії - Всеукраїнський благодійний конкурс краси, моди і таланту (9)
Події - Наші на «Громадському телебаченні»Події - Наші на «Громадському телебаченні» (3)
Події - Профорієнтаційний марафон триває.Події - Профорієнтаційний марафон триває. (2)
Події - “Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.Події - “Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. (5)
Події - VI Київський безпековий форум для молоді.Події - VI Київський безпековий форум для молоді. (9)
Події - Я маю правоПодії - Я маю право (6)
Події - Зустріч з Надзвичайним і Повноважним послом Норвегії в Україні, паном Уле Тер'є ХорпестадомПодії - Зустріч з Надзвичайним і Повноважним послом Норвегії в Україні, паном Уле Тер'є Хорпестадом (3)
Події - Дискусія на тему Події - Дискусія на тему "(Не)жіноча наука" (6)
Події - День святого ВалентинаПодії - День святого Валентина (7)
Події - МАСЛЯНА– 2018Події - МАСЛЯНА– 2018 (6)
Події - Фестиваль культурПодії - Фестиваль культур (14)
Події - Участь в International Hospitality Conference - головна подія готельної індустрії міжнародного масштабуПодії - Участь в International Hospitality Conference - головна подія готельної індустрії міжнародного масштабу (5)
Події - Зустріч студентів-правників І курсу в Центрі юридичної деонтології з керівником адвокатського об’єднання «Арцео» Дмитром Федоренко.Події - Зустріч студентів-правників І курсу в Центрі юридичної деонтології з керівником адвокатського об’єднання «Арцео» Дмитром Федоренко. (3)
Події - Лекція-дискусія «Ідентичність нечуючих та слабочуючих людей після Майдану» в межах програми імені Фулбрайта в УкраїніПодії - Лекція-дискусія «Ідентичність нечуючих та слабочуючих людей після Майдану» в межах програми імені Фулбрайта в Україні (3)
Події - Творчо-пізнавальний семінар на тему: «Мандруємо сторінками розвитку мови та риторики».Події - Творчо-пізнавальний семінар на тему: «Мандруємо сторінками розвитку мови та риторики». (9)
Події - Участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «На перетині мови і права»Події - Участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «На перетині мови і права» (4)
Події - ІV Міжнародного форуму «Окупований півострів: чотири роки опору»Події - ІV Міжнародного форуму «Окупований півострів: чотири роки опору» (4)
Події - В рамках одних з найважливіших напрямів роботи студентського самоврядування Факультету, а саме, профорієнтаційного та розвитку лідерства, триває співпраця з учнями випускних класів Київської області – майбутніми абітурієнтами та потенційними студентами КиПодії - В рамках одних з найважливіших напрямів роботи студентського самоврядування Факультету, а саме, профорієнтаційного та розвитку лідерства, триває співпраця з учнями випускних класів Київської області – майбутніми абітурієнтами та потенційними студентами Ки (3)
Події - Круглий стіл «Великий терор – масові політичні репресії 1937-1938 років – урок прийдешнім поколінням українців»Події - Круглий стіл «Великий терор – масові політичні репресії 1937-1938 років – урок прийдешнім поколінням українців» (14)
Події - Майстер-клас на тему: «Визнання договору недійсним: підстави та наслідки»Події - Майстер-клас на тему: «Визнання договору недійсним: підстави та наслідки» (1)
Події - Зустріч студентів-правників першого курсу у Центрі юридичної деонтології Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка з відомим юристом-міжнародником Анатолієм МацкоПодії - Зустріч студентів-правників першого курсу у Центрі юридичної деонтології Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка з відомим юристом-міжнародником Анатолієм Мацко (3)
Події - Наші дорогі, чарівні дівчата та жінки !Події - Наші дорогі, чарівні дівчата та жінки ! (1)
Події - Відвідання Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (Київський музей Західного та Східного мистецтва)Події - Відвідання Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (Київський музей Західного та Східного мистецтва) (4)
Події - Участь студентів – правників у VIII Всеукраїнській школі з права інтелектуальної власностіПодії - Участь студентів – правників у VIII Всеукраїнській школі з права інтелектуальної власності (3)
Події - Національна олімпіада юридичних клінік України з консультування клієнтів, 2018Події - Національна олімпіада юридичних клінік України з консультування клієнтів, 2018 (8)
Події - Офіційний візит до України Федерального Президента Республіки Австрія пана Александра Ван дер Беллена та пані Доріс ШмідауерПодії - Офіційний візит до України Федерального Президента Республіки Австрія пана Александра Ван дер Беллена та пані Доріс Шмідауер (4)
Події - Участь в проекті «11 кроків до майбутнього з успішними українцями».Події - Участь в проекті «11 кроків до майбутнього з успішними українцями». (3)
Події - Участь у святкуванні Дня числа πПодії - Участь у святкуванні Дня числа π (1)
Події - Зустріч з Леонідом Макаровичем КравчукомПодії - Зустріч з Леонідом Макаровичем Кравчуком (3)
Події - Участь у T-Student SummitПодії - Участь у T-Student Summit (1)
Події - Участь у Light up Hackathon 2018Події - Участь у Light up Hackathon 2018 (6)
Події - «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2018»Події - «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2018» (2)
Події - Х Міжнародна конференція Українського форуму благодійників «Атлас благозмін»Події - Х Міжнародна конференція Українського форуму благодійників «Атлас благозмін» (3)
Події - Участь у соціальному заході «Поговоримо про інклюзію»Події - Участь у соціальному заході «Поговоримо про інклюзію» (6)
Події - Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом.Події - Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом. (3)
Події - Участь у всесвітньому флеш – мобі до Міжнародного дня людей з синдромом ДаунаПодії - Участь у всесвітньому флеш – мобі до Міжнародного дня людей з синдромом Дауна (1)
Події - Відзначення Всесвітнього Дня поезіїПодії - Відзначення Всесвітнього Дня поезії (1)
Події - Гостьова лекція заступника директора/радника з питань стратегічних комунікацій Центру інформації і документації НАТО в Україні пані Вікторії Ціємініте (Viktorija Cieminyte) (Литовська Республіка)Події - Гостьова лекція заступника директора/радника з питань стратегічних комунікацій Центру інформації і документації НАТО в Україні пані Вікторії Ціємініте (Viktorija Cieminyte) (Литовська Республіка) (10)
Події - Участь у роботі гуртка з лідерстваПодії - Участь у роботі гуртка з лідерства (5)
Події - Участь у XVІІІ Ярмарку вакансій  «Impulse - 2018»Події - Участь у XVІІІ Ярмарку вакансій  «Impulse - 2018» (4)
Події - Відкриття виставки «Традиції Буковини»Події - Відкриття виставки «Традиції Буковини» (5)
Події - Участь у Форумі прогресивної молоді «Синергія»Події - Участь у Форумі прогресивної молоді «Синергія» (9)
Події - Дні Португальської культуриПодії - Дні Португальської культури (4)
Події - Всеукраїнська конференція «20 років Моделі ООН в Україні»Події - Всеукраїнська конференція «20 років Моделі ООН в Україні» (4)
Події - Участь у XV Всеукраїнській правничій школі з судочинстваПодії - Участь у XV Всеукраїнській правничій школі з судочинства (3)
Події - Участь у «Програмі тренінгів з лідерства» Центру програм з лідерствослужінняПодії - Участь у «Програмі тренінгів з лідерства» Центру програм з лідерствослужіння (11)
Події - Участь у Ярмарку Вакансій Kyiv PostПодії - Участь у Ярмарку Вакансій Kyiv Post (13)
Події - Участь у роботі І Школи з лобіювання та взаємодії з органами владиПодії - Участь у роботі І Школи з лобіювання та взаємодії з органами влади (3)
Події - Лідерство2Події - Лідерство2 (4)
Події - Участь у всесвітній акції до Дня поширення інформації про аутизмПодії - Участь у всесвітній акції до Дня поширення інформації про аутизм (5)
Події - Міжнародна наукова конференція Події - Міжнародна наукова конференція "Україна і Грузія: століття дипломатичних відносин" (8)
Події - Участь у встановленні Всеукраїнського рекорду із найбільшої кількості привітальних листівок до Великодня для українців за кордономПодії - Участь у встановленні Всеукраїнського рекорду із найбільшої кількості привітальних листівок до Великодня для українців за кордоном (6)
Події - Відвідання Днiв Шведської Культури / Svenska Kulturdagar 2018Події - Відвідання Днiв Шведської Культури / Svenska Kulturdagar 2018 (6)
Події - «Переговори між США та СРСР під час Карибської кризи»: спроба відтворенняПодії - «Переговори між США та СРСР під час Карибської кризи»: спроба відтворення (2)
Події - «Російсько-японські суперечності щодо Курильських островів»: варіанти вирішенняПодії - «Російсько-японські суперечності щодо Курильських островів»: варіанти вирішення (3)
Події - Участь у роботі VIІ Всеукраїнської правничої школи з адвокатури у кримінальних справахПодії - Участь у роботі VIІ Всеукраїнської правничої школи з адвокатури у кримінальних справах (2)
Події - 11-ий Київський Безпековий ФорумПодії - 11-ий Київський Безпековий Форум (8)
Події - Відкриття Весняної дипломатичної школиПодії - Відкриття Весняної дипломатичної школи (11)
Події - Перше заняття Весняної дипломатичної школиПодії - Перше заняття Весняної дипломатичної школи (7)
Події - ІІ практичне заняття Весняної дипломатичної школиПодії - ІІ практичне заняття Весняної дипломатичної школи (4)
Події - ІІІ практичне заняття Весняної дипломатичної школиПодії - ІІІ практичне заняття Весняної дипломатичної школи (8)
Події - День Землі 2018Події - День Землі 2018 (11)
Події - Участь у традиційній весняній толоці до Дня довкілляПодії - Участь у традиційній весняній толоці до Дня довкілля (7)
Події - Модель ООНПодії - Модель ООН (6)
Події - IV практичне заняття Весняної дипломатичної школиПодії - IV практичне заняття Весняної дипломатичної школи (12)
Події - ІІ МІМІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ «БІЗНЕСWOMAN 2018»Події - ІІ МІМІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ «БІЗНЕСWOMAN 2018» (8)
Події - День відкритих дверей - 2018Події - День відкритих дверей - 2018 (13)
Події - «Ярмарок вакансій – 2018»Події - «Ярмарок вакансій – 2018» (10)
Події - Україна і світПодії - Україна і світ (4)
Події - Центр «Дипломатично-протокольна служба»Події - Центр «Дипломатично-протокольна служба» (2)
Події - «Переговори між США та Корейською Народною Демократичною Республікою за участю Китайської Народної Республіки: проблема ядерної зброї та її випробовування»Події - «Переговори між США та Корейською Народною Демократичною Республікою за участю Китайської Народної Республіки: проблема ядерної зброї та її випробовування» (1)
Події - V практичне заняття Весняної дипломатичної школиПодії - V практичне заняття Весняної дипломатичної школи (9)
Події - Закриття Весняної дипломатичної школиПодії - Закриття Весняної дипломатичної школи (14)
Події - Закінчились курси підготовки студентів до складання ЗНО з англійської мовиПодії - Закінчились курси підготовки студентів до складання ЗНО з англійської мови (3)
Події - Вітаємо переможницю II туру всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»!Події - Вітаємо переможницю II туру всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»! (7)
Події - Участь студентів Факультету у Молодіжному євроатлантичному безпековому форуміПодії - Участь студентів Факультету у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі (10)
Події - Круглий стіл «Україна – Австрія – Угорщина: сто років відносин».Події - Круглий стіл «Україна – Австрія – Угорщина: сто років відносин». (5)
Події - Українсько-білоруський форум «Нове лідерство для Східної Європи»Події - Українсько-білоруський форум «Нове лідерство для Східної Європи» (13)
Події - Лютий 2018Події - Лютий 2018 (18)
Події - Березень 2018Події - Березень 2018 (27)
Події - Квітень 2018Події - Квітень 2018 (18)
Події - Участь у Третьому Благодійному балу Київського університету імені Бориса ГрінченкаПодії - Участь у Третьому Благодійному балу Київського університету імені Бориса Грінченка (19)
Події - Вітаємо з перемогою в конкурсі Події - Вітаємо з перемогою в конкурсі "Mis & Mister GRINCHENKO UNIVERSITY"! (5)
Події - Женевські переговори ЄС - США - Російська Федерація – Україна: очима студентівПодії - Женевські переговори ЄС - США - Російська Федерація – Україна: очима студентів (1)
Події - Студенти-міжнародники змоделювали засідання Генеральної Асамблеї ООНПодії - Студенти-міжнародники змоделювали засідання Генеральної Асамблеї ООН (3)
Події - Студенти-міжнародники побували у «Світовому кафе»Події - Студенти-міжнародники побували у «Світовому кафе» (6)
Події - Круглий стіл «Агресія Російської Федерації проти України: передумови, сутність, проблема вирішення»Події - Круглий стіл «Агресія Російської Федерації проти України: передумови, сутність, проблема вирішення» (13)
Події - Участь у заході «Українські амазонки» з нагоди Дня вишиванкиПодії - Участь у заході «Українські амазонки» з нагоди Дня вишиванки (7)
Події - Круглий стіл «Молодь України – інтелектуальний потенціал країни»Події - Круглий стіл «Молодь України – інтелектуальний потенціал країни» (16)
Події - Круглий стіл “Сучасні проблеми муніципального права”Події - Круглий стіл “Сучасні проблеми муніципального права” (8)
Події - Гостьові лекції доктора права Рафала Кані (Плоцьк, Польща)Події - Гостьові лекції доктора права Рафала Кані (Плоцьк, Польща) (8)
Події - Всесвітній День ВишиванкиПодії - Всесвітній День Вишиванки (2)
Події - Виставка творчих робіт студентів до “Всесвітнього дня охорони праці”Події - Виставка творчих робіт студентів до “Всесвітнього дня охорони праці” (5)
Події - Флеш - моб до Дня вишиванкиПодії - Флеш - моб до Дня вишиванки (7)
Події - Відвідання круглого столу «Бізнес-дипломатія: український вимір»Події - Відвідання круглого столу «Бізнес-дипломатія: український вимір» (3)
Події - Участь у масштабному профорієнтаційному заході УніверситетуПодії - Участь у масштабному профорієнтаційному заході Університету (8)
Події - Перша Всеукраїнська Модель ООН в Київському університеті імені Бориса ГрінченкаПодії - Перша Всеукраїнська Модель ООН в Київському університеті імені Бориса Грінченка (17)
Події - ХІІІ Генеральна асамблея студентів України «UAS Meet Up»Події - ХІІІ Генеральна асамблея студентів України «UAS Meet Up» (4)
Події - Студентська регіональна конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та права»Події - Студентська регіональна конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та права» (9)
Події - «Внутрішньоособистісний конфлікт: проблеми попередження і розв’язання»Події - «Внутрішньоособистісний конфлікт: проблеми попередження і розв’язання» (4)
Події - Відвідання Legal Garden на юридичному факультеті КНУ імені Тараса ШевченкаПодії - Відвідання Legal Garden на юридичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка (7)
Події - Вітаємо переможницю всеукраїнського конкурсу наукових статей: «Мистецтво жити разом: зі спільними цінностями до глобального миру»Події - Вітаємо переможницю всеукраїнського конкурсу наукових статей: «Мистецтво жити разом: зі спільними цінностями до глобального миру» (8)
Події - Участь у 26-му благодійному «Пробігу під каштанами»Події - Участь у 26-му благодійному «Пробігу під каштанами» (8)
Події - Відвідання лекції «Технологічна юриспруденція»Події - Відвідання лекції «Технологічна юриспруденція» (2)
Події - Активна участь студентів спеціальності «Право» у місцевому творчому конкурсі студентських есеПодії - Активна участь студентів спеціальності «Право» у місцевому творчому конкурсі студентських есе (5)
Події - Благодійна акція до Дня захисту дітейПодії - Благодійна акція до Дня захисту дітей (6)
Події - Співпраця з Міністерством інформаційної політики України триваєПодії - Співпраця з Міністерством інформаційної політики України триває (5)
Події - Участь ЮК «АСТРЕЯ» у конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомогиПодії - Участь ЮК «АСТРЕЯ» у конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги (3)
Події - Випуск - 2018Події - Випуск - 2018 (21)
Події - Випуск - 2018-2Події - Випуск - 2018-2 (16)
Події - Травень 2018Події - Травень 2018 (12)
Події - Червень 2018Події - Червень 2018 (12)
Події - ВИСТУП ДОЦЕНТА КАФЕДРИ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН ТА МІЖНАРОДНОГО ПРАВА НА “ФОРУМІ ЛЮДИНИ” МІЖНАРОДНОЇ АСОЦІАЦІЇ УНІВЕРСИТЕТІВ (БАРСЕЛОНА, ІСПАНІЯ)Події - ВИСТУП ДОЦЕНТА КАФЕДРИ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН ТА МІЖНАРОДНОГО ПРАВА НА “ФОРУМІ ЛЮДИНИ” МІЖНАРОДНОЇ АСОЦІАЦІЇ УНІВЕРСИТЕТІВ (БАРСЕЛОНА, ІСПАНІЯ) (4)
Події - Організаційні збори студентів - першокурсників 2018Події - Організаційні збори студентів - першокурсників 2018 (7)
Події - Урочиста церемонія Посвяти першокурсників - 2018Події - Урочиста церемонія Посвяти першокурсників - 2018 (8)
Події - Міжнародний день демократії-2018Події - Міжнародний день демократії-2018 (4)
Події - Молодіжна конференція Події - Молодіжна конференція "НАТО: перспективи для України" (8)
Події - Участь у Міжнародному екологічному форуміПодії - Участь у Міжнародному екологічному форумі (3)
Події - Квест для першокурсників від Студентського наукового товаристваПодії - Квест для першокурсників від Студентського наукового товариства (4)
Події - Практичний семінар: «Європа у сучасному світі: потенціал, виклики, місце України»Події - Практичний семінар: «Європа у сучасному світі: потенціал, виклики, місце України» (2)
Події - 7-й Євроатлантичний ФорумПодії - 7-й Євроатлантичний Форум (6)
Події - Участь у відкритій зустрічі-семінарі MeetUP “LIFE AS A STARTUP: WHY? WHEN? WHERE?Події - Участь у відкритій зустрічі-семінарі MeetUP “LIFE AS A STARTUP: WHY? WHEN? WHERE? (3)
Події - International Day of PeaceПодії - International Day of Peace (6)
Події - Участь у акції «Мир і єдність Україні!» до Дня миру.Події - Участь у акції «Мир і єдність Україні!» до Дня миру. (8)
Події - Студенти на заході під назвою «День кар‘єри»Події - Студенти на заході під назвою «День кар‘єри» (7)
Події - Оксфордські дебатиПодії - Оксфордські дебати (5)
Події - Міжнародна науково-практична конференція Події - Міжнародна науково-практична конференція "Україна–Грузія: історія взаємовідносин". (5)
Події - Зустріч з Героєм України Володимиром ЖемчуговимПодії - Зустріч з Героєм України Володимиром Жемчуговим (10)
Події - візиті до штаб-квартири НАТО (місто Брюссель, Бельгія) та штабу ВГК ОЗС НАТО у Європі (SHAPE) (місто Монс, Бельгія).Події - візиті до штаб-квартири НАТО (місто Брюссель, Бельгія) та штабу ВГК ОЗС НАТО у Європі (SHAPE) (місто Монс, Бельгія). (7)
Події - Зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Індії в Україні до Європейського дня мовПодії - Зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Індії в Україні до Європейського дня мов (2)
Події - Етнопоказ «Українські Амаzонки» у ЛьвовіПодії - Етнопоказ «Українські Амаzонки» у Львові (8)
Події - Всеукраїнський студентський форум «Digital Ukraine: нові виклики та інноваційні можливості»Події - Всеукраїнський студентський форум «Digital Ukraine: нові виклики та інноваційні можливості» (14)
Події - Вітаємо срібних призерів загально університетського історичного квесту “Київ – моя столиця: наука крізь вікиПодії - Вітаємо срібних призерів загально університетського історичного квесту “Київ – моя столиця: наука крізь віки (9)
Події - Корпоративні традиції до Дня працівників освітиПодії - Корпоративні традиції до Дня працівників освіти (3)
Події - Відкриття ІX етапу Соціального проекту «З Києвом і для Києва».Події - Відкриття ІX етапу Соціального проекту «З Києвом і для Києва». (4)
Події - Участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Україна-НАТО»Події - Участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Україна-НАТО» (5)
Події - Участь студентів – консультантів ЮК «Астрея» у VI Всеукраїнському юридичному форумі з питань міжнародного, корпоративного та податкового праваПодії - Участь студентів – консультантів ЮК «Астрея» у VI Всеукраїнському юридичному форумі з питань міжнародного, корпоративного та податкового права (3)
Події - Участь в міжнародному бізнес-форумі Click від Booking.com. в АмстердаміПодії - Участь в міжнародному бізнес-форумі Click від Booking.com. в Амстердамі (5)
Події - Традиції Факультету до Дня юристаПодії - Традиції Факультету до Дня юриста (11)
Події - Участь у найбільшій в Україні освітній акції - виставці «Освіта за кордоном»Події - Участь у найбільшій в Україні освітній акції - виставці «Освіта за кордоном» (3)
Події - АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ В ДІЇПодії - АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ В ДІЇ (4)
Події - Відвідання студентами правниками першого курсу, в рамках діяльності Центру юридичної деонтології, Софіївського собору у місті КиєвіПодії - Відвідання студентами правниками першого курсу, в рамках діяльності Центру юридичної деонтології, Софіївського собору у місті Києві (3)
Події - Семінар від Американських рад в Україні «Міжнародні дослідження та стажування в США»Події - Семінар від Американських рад в Україні «Міжнародні дослідження та стажування в США» (4)
Події - Правового турніру на кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві – 2018.Події - Правового турніру на кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві – 2018. (10)
Події - Напрями діяльності Наукового товариства 2018Події - Напрями діяльності Наукового товариства 2018 (11)
Події - Перевибори голови Наукового товариства Факультету права та міжнародних відносинПодії - Перевибори голови Наукового товариства Факультету права та міжнародних відносин (7)
Події - Інституційне моделювання НАТОПодії - Інституційне моделювання НАТО (4)
Події - Виїзне практичне заняття в Центрі сучасного мистецтва «PinchukArtCentre»Події - Виїзне практичне заняття в Центрі сучасного мистецтва «PinchukArtCentre» (3)
Події - Участь у проекті Міністерства інформаційної політики до Дня захисника України «Запроси мене з війни.Події - Участь у проекті Міністерства інформаційної політики до Дня захисника України «Запроси мене з війни. (6)
Події - Участь студентів – міжнародників Факультету у моделюванні НАТОПодії - Участь студентів – міжнародників Факультету у моделюванні НАТО (3)
Події - Щиро вітаємо першокурсників Факультету права та міжнародних відносин з феєричним виступом на шоу – презентації «Ось ми які» !Події - Щиро вітаємо першокурсників Факультету права та міжнародних відносин з феєричним виступом на шоу – презентації «Ось ми які» ! (12)
Події - Зустріч із доктором юридичних наук, професором Юридичного факультету Софійського університету імені Святого Климента Охридського Василем ІліїємПодії - Зустріч із доктором юридичних наук, професором Юридичного факультету Софійського університету імені Святого Климента Охридського Василем Іліїєм (5)
Події - Вітаємо переможців Конкурсу нових ідей для розвитку Університету ГрінченкаПодії - Вітаємо переможців Конкурсу нових ідей для розвитку Університету Грінченка (10)
Події - Вересень-2018Події - Вересень-2018 (15)
Події - Марафон «Подорож країнами світу» від Наукового товариства Факультету триває: (День Канади)Події - Марафон «Подорож країнами світу» від Наукового товариства Факультету триває: (День Канади) (6)
Події - Міжнародний день Організації Об'єднаних НаційПодії - Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй (5)
Події - Відвідання студентами І курсу музею Бориса Грінченка (2018)Події - Відвідання студентами І курсу музею Бориса Грінченка (2018) (10)
Події - Участь студентів Факультету у П’ятому ювілейному фестивалі культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVALПодії - Участь студентів Факультету у П’ятому ювілейному фестивалі культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL (18)
Події - Участь у Всеукраїнському обговоренні Положення про органи студентського самоврядування.Події - Участь у Всеукраїнському обговоренні Положення про органи студентського самоврядування. (4)
Події - Київ по - французьки.Події - Київ по - французьки. (10)
Події - Студенти-міжнародними відвідали П’ятий ювілейний фестиваль культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVALПодії - Студенти-міжнародними відвідали П’ятий ювілейний фестиваль культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL (8)
Події - Відвідання студентами - міжнародниками І курсу Національного заповідника «Софія Київська»Події - Відвідання студентами - міжнародниками І курсу Національного заповідника «Софія Київська» (4)
Події - зустріч представництва в Україні HealthRight InternationalПодії - зустріч представництва в Україні HealthRight International (10)
Події - Семінарські заняття в Національному музеї історії України у Другій світовій війніПодії - Семінарські заняття в Національному музеї історії України у Другій світовій війні (3)
Події - Жовтень-2018Події - Жовтень-2018 (23)
Події - КЛАСТЕРНИЙ СЕМІНАР «Забезпечення якості освітніх програм у відповідності до Болонського процесу, Європейського простору вищої освіти та законів України «Про освіту», «Про вищу освіту».Події - КЛАСТЕРНИЙ СЕМІНАР «Забезпечення якості освітніх програм у відповідності до Болонського процесу, Європейського простору вищої освіти та законів України «Про освіту», «Про вищу освіту». (6)
Події - «Судова реформа 2016-2018 рр.: виклики та реальність»: майстер-клас від провідних юристівПодії - «Судова реформа 2016-2018 рр.: виклики та реальність»: майстер-клас від провідних юристів (11)
Події - ЮК «Астрея» Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка взяла участь у VII правничій школі для юридичних клінікПодії - ЮК «Астрея» Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка взяла участь у VII правничій школі для юридичних клінік (5)
Події - звіт Голови Ради студентського самоврядування за 2017-2018 н. р.Події - звіт Голови Ради студентського самоврядування за 2017-2018 н. р. (9)
Події - День української писемності та мови - 2018Події - День української писемності та мови - 2018 (16)
Події - Наші дорогі діти!Події - Наші дорогі діти! (33)
Події - зустріч з учнями 10-11 класів Гімназії № 191Події - зустріч з учнями 10-11 класів Гімназії № 191 (5)
Події - лекцію на тему Події - лекцію на тему "Italy: Political Way-Back or Way-Forward after 2018 Elections" (3)
Події - Дебатний клуб – прекрасна ініціатива наших студентів!Події - Дебатний клуб – прекрасна ініціатива наших студентів! (5)
Події - відвідали Вишгородську міську раду в рамках вивчення навчальної дисципліни «Муніципальне право».Події - відвідали Вишгородську міську раду в рамках вивчення навчальної дисципліни «Муніципальне право». (4)
Події - Міжнародний інформаційний тиждень програми ЄС Еразмус+Події - Міжнародний інформаційний тиждень програми ЄС Еразмус+ (4)
Події - «Дама з камеліями»Події - «Дама з камеліями» (2)
Події - відвідали Музей Антимонопольного комітету УкраїниПодії - відвідали Музей Антимонопольного комітету України (8)
Події - Презентація Проекту «Overcoming Hate Speech in Media» в Київському університеті імені Бориса ГрінченкаПодії - Презентація Проекту «Overcoming Hate Speech in Media» в Київському університеті імені Бориса Грінченка (4)
Події - Участь у заході Події - Участь у заході "Сто років української журналістики - сто років Укрінформу" (9)
Події - виробничу практикуПодії - виробничу практику (10)
Події - Участь у дискусії «Міжнародне становище України: учора, сьогодні та після 2019 року».Події - Участь у дискусії «Міжнародне становище України: учора, сьогодні та після 2019 року». (1)
Події - Участь у Міжнародному Форумі «Україна пам’ятає, світ визнає», приуроченому до 85-х роковин Голодомору 1932- 1933 років в Україні.Події - Участь у Міжнародному Форумі «Україна пам’ятає, світ визнає», приуроченому до 85-х роковин Голодомору 1932- 1933 років в Україні. (5)
Події - EUSTORY Next Generation Summit 2018 «Making Peace with History»,Події - EUSTORY Next Generation Summit 2018 «Making Peace with History», (4)
Події - Участь у проекті “Inspire. Encourage. Involve.” від програми Еразмус+ в ІталіїПодії - Участь у проекті “Inspire. Encourage. Involve.” від програми Еразмус+ в Італії (3)
Події - судове засідання в Києво-Святошинському районному суді Події - судове засідання в Києво-Святошинському районному суді  (1)
Події - Майстер-клас «Коучинг від управління освітнім проектом до усвідомленості життя»Події - Майстер-клас «Коучинг від управління освітнім проектом до усвідомленості життя» (5)
Події - Участь колективу ЮК «Астрея» та студентів-правників Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка у ІХ Форумі молодих юристів УкраїниПодії - Участь колективу ЮК «Астрея» та студентів-правників Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка у ІХ Форумі молодих юристів України (10)
Події - Вибори до органів студентського самоврядування та делегатів з числа студентів - 2018Події - Вибори до органів студентського самоврядування та делегатів з числа студентів - 2018 (6)
Події - Студенти на засіданні Верховної РадиПодії - Студенти на засіданні Верховної Ради (5)
Події - верховна рада 2Події - верховна рада 2 (2)
Події - Студенти-правники 2 та 3 курсів відвідали Верховний СудПодії - Студенти-правники 2 та 3 курсів відвідали Верховний Суд (4)
Події - Словник Бориса Грінченка і сучасність - 2018Події - Словник Бориса Грінченка і сучасність - 2018 (5)
Події - Центр перекладуПодії - Центр перекладу (8)
Події - Студенти відвідали Інформаційне агенство «Уніан»Події - Студенти відвідали Інформаційне агенство «Уніан» (3)
Події - Конференція «Європейський вибір України: прогрес та перспективи»Події - Конференція «Європейський вибір України: прогрес та перспективи» (4)
Події - Зустріч студентів спеціальності «Право» з Вишгородським міським головою та депутатом Вишгородської міської радиПодії - Зустріч студентів спеціальності «Право» з Вишгородським міським головою та депутатом Вишгородської міської ради (3)
Події - Тренінг «LearningApps  можливості використання в освітньому процесі»Події - Тренінг «LearningApps  можливості використання в освітньому процесі» (3)
Події - Центр Перекладу ФПМВ грудень 2018Події - Центр Перекладу ФПМВ грудень 2018 (12)
Події - З’їзд ЮКПодії - З’їзд ЮК (3)
Події - Всеукраїнська науково- практична конференція «70 років Декларації прав людини: здобутки та перспективи»,Події - Всеукраїнська науково- практична конференція «70 років Декларації прав людини: здобутки та перспективи», (8)
Події - Грінченківська декада -2018Події - Грінченківська декада -2018 (12)
Події - Круглий стіл : «Патріотизм очима Бориса Грінченка».Події - Круглий стіл : «Патріотизм очима Бориса Грінченка». (10)
Події - Брейн-ринг на тему: «Грінченківці знають свої права» між студентами спеціальності «Право» Факультету права та міжнародних відносин і  Університетського коледжуПодії - Брейн-ринг на тему: «Грінченківці знають свої права» між студентами спеціальності «Право» Факультету права та міжнародних відносин і  Університетського коледжу (24)
Події - Участь у презентації нового випуску журналу Truman Report.Події - Участь у презентації нового випуску журналу Truman Report. (4)
Події - «Твори простір поза межами можливого»Події - «Твори простір поза межами можливого» (4)
Події - Участь у наймасовішому освітньому проекті України по вивченню англійської мови “Lingva.Skills в рамках освітнього соціального проекту Події - Участь у наймасовішому освітньому проекті України по вивченню англійської мови “Lingva.Skills в рамках освітнього соціального проекту "Київ заговорить англійською"" (5)
Події - Участь у Марафоні написання листів від Міжнародної правозахисної організації Amnesty InternationalПодії - Участь у Марафоні написання листів від Міжнародної правозахисної організації Amnesty International (3)
Події - Профорієнтаційна робота кафедриПодії - Профорієнтаційна робота кафедри (2)
Події - Імітація судового розгляду кримінальної справиПодії - Імітація судового розгляду кримінальної справи (2)
Події - Богдана КрикливенкаПодії - Богдана Крикливенка (8)
Події - Імітація судового розгляду кримінальної справи2Події - Імітація судового розгляду кримінальної справи2 (6)
Події - Всеукраїнський правовий VIP - турнір 2018Події - Всеукраїнський правовий VIP - турнір 2018 (10)
Події - Участь студентів 4 курсу на Круглому столі «Особливості судового розгляду окремих категорій господарських спорів» в рамках роботи наукового гуртка Актуальні проблеми господарського судочинстваПодії - Участь студентів 4 курсу на Круглому столі «Особливості судового розгляду окремих категорій господарських спорів» в рамках роботи наукового гуртка Актуальні проблеми господарського судочинства (5)
Події - Участь у Фестивалі волонтерів Global Youth Fest`18Події - Участь у Фестивалі волонтерів Global Youth Fest`18 (5)
Події - Листопад-2018Події - Листопад-2018 (13)
Події - Виставка творчих робіт студентів спеціальності «Право»Події - Виставка творчих робіт студентів спеціальності «Право» (14)
Події - Благодійні ініціативи до Дня святого МиколаяПодії - Благодійні ініціативи до Дня святого Миколая (12)
Події - Зі святом Святого Миколая !Події - Зі святом Святого Миколая ! (8)
Події - Круглий стіл «Актуальні питання зовнішньої політики України» до Дня працівників дипломатичної служби УкраїниПодії - Круглий стіл «Актуальні питання зовнішньої політики України» до Дня працівників дипломатичної служби України (4)
Події - Дипломатичний вечір 2018Події - Дипломатичний вечір 2018 (6)
Події - Щиро вітаємо випускників - магістрів 2018 року !Події - Щиро вітаємо випускників - магістрів 2018 року ! (23)
Події - Підвищення ІКТ-компетентностей викладачів в Інформаціно-аналітичному центріПодії - Підвищення ІКТ-компетентностей викладачів в Інформаціно-аналітичному центрі (2)
Події - Участь у традиційній акції «Живий ланцюг соборності»Події - Участь у традиційній акції «Живий ланцюг соборності» (6)
Події - Юристи-міжнародники про сутність Європейських цінностейПодії - Юристи-міжнародники про сутність Європейських цінностей (1)
Події - Відвідання міжнародної освітньої виставкиПодії - Відвідання міжнародної освітньої виставки (5)
Події - Профорієнтаційний марафон триваєПодії - Профорієнтаційний марафон триває (9)
Події - Грудень-2018Події - Грудень-2018 (23)
Події - Січень-2018Події - Січень-2018 (4)
Події - День святого Валентина - 2019Події - День святого Валентина - 2019 (10)
Події - міжнародна конференція «Майбутнє Європи: європейська ідентичність і політичний ландшафт Європейського Союзу»Події - міжнародна конференція «Майбутнє Європи: європейська ідентичність і політичний ландшафт Європейського Союзу» (7)
Події - Участь студентів Факультету у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «На перетині мови і права», приуроченій до Міжнародного дня рідної мовиПодії - Участь студентів Факультету у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «На перетині мови і права», приуроченій до Міжнародного дня рідної мови (8)
Події - Участь студентів – правників Факультету у засіданні «Правова обізнаність молоді – запорука стабільного майбутнього»   від Головного територіального управління юстиції у місті Києві.Події - Участь студентів – правників Факультету у засіданні «Правова обізнаність молоді – запорука стабільного майбутнього» від Головного територіального управління юстиції у місті Києві. (3)
Події - Ініціативи Дебатного КлубуПодії - Ініціативи Дебатного Клубу (3)
Події - Участь у 7-му Київському Безпековому Форумі для молодіПодії - Участь у 7-му Київському Безпековому Форумі для молоді (9)
Події - правопросвітницький захід «Правнича професія у сучасних умовах».Події - правопросвітницький захід «Правнича професія у сучасних умовах». (6)
Події - Зустріч колективу ЮК «Астрея» із заступником управління правового забезпечення діяльності Київської міської радиПодії - Зустріч колективу ЮК «Астрея» із заступником управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради (1)
Події - Студенти відвідали Касаційний господарський судПодії - Студенти відвідали Касаційний господарський суд (5)
Події - Марафон «Подорож країнами світу триває»: ГрузіяПодії - Марафон «Подорож країнами світу триває»: Грузія (5)
Події - Зустріч з представником Національного університету оборони України імені Івана ЧерняховськогоПодії - Зустріч з представником Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (3)
Події - Дипломатичне прийняття з нагоди презентації сайту з вивчення української мови для іноземців «Speak Ukrainian»Події - Дипломатичне прийняття з нагоди презентації сайту з вивчення української мови для іноземців «Speak Ukrainian» (9)
Події - Участь у програмі Erasmus+ - тренінговій сесії Події - Участь у програмі Erasmus+ - тренінговій сесії "Strengthening capacities of youthled peace building". (4)
Події - Відвідання студентами Факультету права та міжнародних відносин Верховної Ради УкраїниПодії - Відвідання студентами Факультету права та міжнародних відносин Верховної Ради України (5)
Події - Масляна - 2019Події - Масляна - 2019 (2)
Події - «Шевченківський березень» - 2019Події - «Шевченківський березень» - 2019 (6)
Події - Панельна дискусія «Друга світова. Україна. Підсумки…»,Події - Панельна дискусія «Друга світова. Україна. Підсумки…», (4)
Події - Відкрита лекція Події - Відкрита лекція "Шлях демократії в сучасній Японії та дипломатія Японії у Східній Азії" (3)
Події - Miss FPMV - 2019Події - Miss FPMV - 2019 (4)
Події - Третя Конференція «Жінки в STEM: від мрії до дії»Події - Третя Конференція «Жінки в STEM: від мрії до дії» (4)
Події - День кар’єри в Legal High SchoolПодії - День кар’єри в Legal High School (3)
Події - Участь у правовій дискусії у форматі Lighting Talk на тему: «Правильний вибір !» в рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право !»Події - Участь у правовій дискусії у форматі Lighting Talk на тему: «Правильний вибір !» в рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право !» (1)
Події - Зустріч Події - Зустріч "Дипломатія та Франкофонія" (3)
Події - Науково-практичний семінар від Наукового товариства Факультету Події - Науково-практичний семінар від Наукового товариства Факультету "Роби як я. Роби краще, ніж я" (3)
Події - Вітаємо переможців Всеукраїнської науково – практичної конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації» (напрям «Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності»)Події - Вітаємо переможців Всеукраїнської науково – практичної конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації» (напрям «Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності») (4)
Події - Курси адвокатської підготовкиПодії - Курси адвокатської підготовки (1)
Події - Волонтерство на І Всеукраїнській олімпіаді з креативності «Destination Imagination»Події - Волонтерство на І Всеукраїнській олімпіаді з креативності «Destination Imagination» (5)
Події - Участь у ІІІ Міжнародному бізнес-форумі «BusinessWOMAN 2019»Події - Участь у ІІІ Міжнародному бізнес-форумі «BusinessWOMAN 2019» (5)
Події - Лекція Події - Лекція "Чому маніпуляції та пропаганда працюють? Як маніпулятори отримують вигоду від логіки інтернету?" (2)
Події - 25 туристична виставка UITT: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм»Події - 25 туристична виставка UITT: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм» (3)
Події - Презентація комунікаційної кампанії Події - Презентація комунікаційної кампанії "В професії всі рівні" (2)
Події - Тренінг із вирішення конфліктівПодії - Тренінг із вирішення конфліктів (3)
Події - Навчальна (ознайомча) практика студентів І курсу спеціальності «Право»Події - Навчальна (ознайомча) практика студентів І курсу спеціальності «Право» (16)
Події - Профорієнтаційна акція в Богуславському гуманітарному коледжі імені І. С. Нечуя-ЛевицькогоПодії - Профорієнтаційна акція в Богуславському гуманітарному коледжі імені І. С. Нечуя-Левицького (8)
Події - Щоб у серці сонце завжди сходило щасливо - Ви садіть дерева й квіти, хай ростуть на диво !Події - Щоб у серці сонце завжди сходило щасливо - Ви садіть дерева й квіти, хай ростуть на диво ! (12)
Події - Участь у VIII відкритому, міжнародному, любительському турнірі з фехтування на шпагах Події - Участь у VIII відкритому, міжнародному, любительському турнірі з фехтування на шпагах "Варшавська русалка" у м. Варшава (1)
Події - Підписання Договору про співпрацюПодії - Підписання Договору про співпрацю (6)
Події - «Право на каву!»Події - «Право на каву!» (2)
Події - ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція Події - ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Наукові розвідки з актуальних проблем публічного і приватного права"  (1)
Події - Виробнича практика студентів зі спеціальності “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”Події - Виробнича практика студентів зі спеціальності “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії” (3)
Події - Відвідання правниками Центру юридичної деонтології Навчально-наукового інституту № 2 Національної академії внутрішніх справ УкраїниПодії - Відвідання правниками Центру юридичної деонтології Навчально-наукового інституту № 2 Національної академії внутрішніх справ України (11)
Події - Участь у VIII Правничій школі для юридичних клінікПодії - Участь у VIII Правничій школі для юридичних клінік (4)
Події - Міжнародна науково-практична конференція Події - Міжнародна науково-практична конференція "Інформаційні технології в культурі, мистецтві, освіті, економіці та бізнесі" (2)
Події - Участь у першому Rockit!Weekend!Події - Участь у першому Rockit!Weekend! (2)
Події - Всеукраїнські збори Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики УкраїниПодії - Всеукраїнські збори Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики України (3)
Події - Youth Speak Forum 2019Події - Youth Speak Forum 2019 (4)
Події - Майстер – класи з писанкарства від сокальської майстрині Ольги РовецькоїПодії - Майстер – класи з писанкарства від сокальської майстрині Ольги Ровецької (5)
Події - Міжнародна практична конференція Події - Міжнародна практична конференція "Виконання Україною міжнародних зобов'язань з охорони довкілля крізь призму Угоди про асоціацію з Європейським Союзом" (1)
Події - Конференція «Академічна доброчесність: практичний вимір»Події - Конференція «Академічна доброчесність: практичний вимір» (1)
Події - Тренінгові курси «ЄС як проривний підприємець» та «Бенчмаркінг і стратегічна реалізація європейської моделі бізнесу для України»Події - Тренінгові курси «ЄС як проривний підприємець» та «Бенчмаркінг і стратегічна реалізація європейської моделі бізнесу для України» (2)
Події - Вітаємо переможницю ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)»!Події - Вітаємо переможницю ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)»! (2)
Події - Щиро вітаємо вас з прийдешнім святом Великодня!Події - Щиро вітаємо вас з прийдешнім святом Великодня! (1)
Події - Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»!Події - Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»! (4)
Події - VIII Всеукраїнська правнича школа з адвокатури у кримінальних справахПодії - VIII Всеукраїнська правнича школа з адвокатури у кримінальних справах (8)
Події - ІІ Весняна дипломатична школаПодії - ІІ Весняна дипломатична школа (12)
Події - Участь колективу ЮК «Астрея» та Центру юридичної деонтології у Міжнародній науково-практичній конференції: «Право, юридична наука та освіта: здобутки та перспективи (Костенківські читання)»Події - Участь колективу ЮК «Астрея» та Центру юридичної деонтології у Міжнародній науково-практичній конференції: «Право, юридична наука та освіта: здобутки та перспективи (Костенківські читання)» (4)
Події - II Всеукраїнська науково-практична конференція «Наукові розвідки з актуальних проблем публічного та приватного права»Події - II Всеукраїнська науково-практична конференція «Наукові розвідки з актуальних проблем публічного та приватного права» (13)
Події - Участь у покладанні квітів до пам’ятника Борису Дмитровичу ГрінченкуПодії - Участь у покладанні квітів до пам’ятника Борису Дмитровичу Грінченку (2)
Події - Студенти Факультету права та міжнародних відносин на 45-х Пан’європейських днях (м. Штраубінг, ФРН)Події - Студенти Факультету права та міжнародних відносин на 45-х Пан’європейських днях (м. Штраубінг, ФРН) (6)
Події - Участь у ХІV Генеральній асамблеї Української асоціації студентів та щорічному студентському Всеукраїнському форумі «UAS Meet Up 3.0»Події - Участь у ХІV Генеральній асамблеї Української асоціації студентів та щорічному студентському Всеукраїнському форумі «UAS Meet Up 3.0» (2)
Події - Участь у офіційних урочистостях з нагоди вручення державних військових нагородПодії - Участь у офіційних урочистостях з нагоди вручення державних військових нагород (2)
Події - Участь в «Моделі ООН» у Національному Університеті «Острозька академія»Події - Участь в «Моделі ООН» у Національному Університеті «Острозька академія» (7)
Події - Профорієнтаційна робота триває !Події - Профорієнтаційна робота триває ! (3)
Події - Зустріч студентів-правників із мером міста БориспільПодії - Зустріч студентів-правників із мером міста Бориспіль (5)
Події - Зустріч з лідером Удінської громади АзербайджануПодії - Зустріч з лідером Удінської громади Азербайджану (7)
Події - Подорож до Вишгорода: знайомство з особливостями організації місцевого самоврядування у заміській резиденції київських князівПодії - Подорож до Вишгорода: знайомство з особливостями організації місцевого самоврядування у заміській резиденції київських князів (10)
Події - Відкрите засідання гуртка «Виконання рішень судів, інших органів (посадових) осіб: ефективне відновлення прав»Події - Відкрите засідання гуртка «Виконання рішень судів, інших органів (посадових) осіб: ефективне відновлення прав» (4)
Події - Участь у Благодійному балу Київського університету імені Бориса ГрінченкаПодії - Участь у Благодійному балу Київського університету імені Бориса Грінченка (17)
Події - Всесвітній День вишиванкиПодії - Всесвітній День вишиванки (5)
Події - Відвідання гостьової лекції кандидата економічних наук, бізнес-омбудсмена Леквінадзе Іраклія «Особливості ведення бізнесу в Грузії»Події - Відвідання гостьової лекції кандидата економічних наук, бізнес-омбудсмена Леквінадзе Іраклія «Особливості ведення бізнесу в Грузії» (1)
Події - Участь у заході до Дня Європи в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справПодії - Участь у заході до Дня Європи в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ (3)
Події - Студенти-консультанти ЮК «Астрея» Факультету права та міжнародних відносин взяли участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт студентів усіх спеціальностей «Доброчесність у професії» та перемогли у номінації наукова статтяПодії - Студенти-консультанти ЮК «Астрея» Факультету права та міжнародних відносин взяли участь у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт студентів усіх спеціальностей «Доброчесність у професії» та перемогли у номінації наукова стаття (1)
Події - Знайомство з особливостями організації та діяльності Центру надання адміністративних послуг Оболонської в місті Києві державної адміністраціїПодії - Знайомство з особливостями організації та діяльності Центру надання адміністративних послуг Оболонської в місті Києві державної адміністрації (3)
Події - Участь у Круглому столі «Неформальні об’єднання молоді та влада: взаємовідносини в умовах транзиту України до демократії»Події - Участь у Круглому столі «Неформальні об’єднання молоді та влада: взаємовідносини в умовах транзиту України до демократії» (5)
Події - Семінар та Стратегічна гра «Моделювання вирішення конфліктів в міжнародних відносинах»Події - Семінар та Стратегічна гра «Моделювання вирішення конфліктів в міжнародних відносинах» (25)
Події - Неконтрольоване поширення стрілецької зброї становить одну і загроз міжнародному миру та безпеціПодії - Неконтрольоване поширення стрілецької зброї становить одну і загроз міжнародному миру та безпеці (5)
Події - Презентація книжки «Нерівні брати: українці та росіяни від середньовіччя до сучасності»Події - Презентація книжки «Нерівні брати: українці та росіяни від середньовіччя до сучасності» (6)
Події - Круглий стіл на тему «Ukrainian Youth – Intellectual Potential of the Country»Події - Круглий стіл на тему «Ukrainian Youth – Intellectual Potential of the Country» (3)
Події - Відвідини Верховної Ради УкраїниПодії - Відвідини Верховної Ради України (4)
Події - Традиційна участь у 27-му «Пробігу під каштанами»Події - Традиційна участь у 27-му «Пробігу під каштанами» (7)
Події - Miss & Mister GRINCHENKO UNIVERSITY 2019Події - Miss & Mister GRINCHENKO UNIVERSITY 2019 (4)
Події - Щиро вітаємо студентку І курсу спеціальності «Регіональні студії» Корженівську Вікторію з перемогою в Конкурсі студентських (курсантських ) есе на тему: «Роль громадського суспільства та держави у механізмі забезпечення людей безоплатною правовою допомогоПодії - Щиро вітаємо студентку І курсу спеціальності «Регіональні студії» Корженівську Вікторію з перемогою в Конкурсі студентських (курсантських ) есе на тему: «Роль громадського суспільства та держави у механізмі забезпечення людей безоплатною правовою допомого (3)
Події - Екскурсія студентів-міжнародників до Музею «Кирилівська церква»Події - Екскурсія студентів-міжнародників до Музею «Кирилівська церква» (5)
Події - Студентська наукова конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин»Події - Студентська наукова конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин» (6)
Події - Відвідання Головного територіального управління юстиції в місті КиєвіПодії - Відвідання Головного територіального управління юстиції в місті Києві (6)
Події - Програма Події - Програма "Державотворець 2.0" стартувала! (6)
Події - До дня захисту прав дітейПодії - До дня захисту прав дітей (3)
Події - Щиро пишаємося Президентом Студентського парламенту Ангеліною Івашкевич, яка 11 – 12 червня 2019 року стала доповідачем Міжнародної конференції «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні»Події - Щиро пишаємося Президентом Студентського парламенту Ангеліною Івашкевич, яка 11 – 12 червня 2019 року стала доповідачем Міжнародної конференції «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні» (4)
Події - Студенти спеціальності «Право» відвідали Головне бюро судово-медичної експертизиПодії - Студенти спеціальності «Право» відвідали Головне бюро судово-медичної експертизи (6)
Події - В місті Ужгороді відбувся Всеукраїнських форум Події - В місті Ужгороді відбувся Всеукраїнських форум "Кар'єра зі школа: вибір та планування" (3)
Події - Виїзне заняття з Цивільного праваПодії - Виїзне заняття з Цивільного права (8)
Події - Участь в міжнародному семінарі Події - Участь в міжнародному семінарі "Diversity, Inclusion & Pluralism: Your Vision of Social Discourse" (6)
Події - Наші дорогі дорослі діти – старші, середульші та найменші! Події - Наші дорогі дорослі діти – старші, середульші та найменші!  (51)
Події - Випуск - 2019Події - Випуск - 2019 (17)
Події - Презентація стрічки «Смачного» від Міністерства інформаційної політикиПодії - Презентація стрічки «Смачного» від Міністерства інформаційної політики (5)
Події - Участь у «Саміті проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй»Події - Участь у «Саміті проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй» (5)
Події - Міжнародна академія лідерства - 2019Події - Міжнародна академія лідерства - 2019 (4)
Події - Лютий - 2019Події - Лютий - 2019 (13)
Події - Березень - 2019Події - Березень - 2019 (18)
Події - Квітень - 2019Події - Квітень - 2019 (19)
Події - Травень - 2019Події - Травень - 2019 (32)
Події - Червень - 2019Події - Червень - 2019 (6)
Події - Організаційна зустріч зі студентами – першокурсниками 2019Події - Організаційна зустріч зі студентами – першокурсниками 2019 (3)
Події - Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Київського університету імені Бориса Грінченка - 2019Події - Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Київського університету імені Бориса Грінченка - 2019 (7)
Події - Всеукраїнський марш за права тварин 2019Події - Всеукраїнський марш за права тварин 2019 (11)
Події - Зустріч Ради студентського самоврядування зі студентами - першокурсникамиПодії - Зустріч Ради студентського самоврядування зі студентами - першокурсниками (6)
Події - Участь студентів Факультету у Фестивалі Події - Участь студентів Факультету у Фестивалі "ДУМКОFEST. АНТИКОРУПЦІЯ" (4)
Події - Меморандум про співпрацю між Факультетом права та міжнародних відносин Університету та управлінням (Центром) надання адміністративних послуг Оболонської районної в місті Києві державної адміністраціїПодії - Меморандум про співпрацю між Факультетом права та міжнародних відносин Університету та управлінням (Центром) надання адміністративних послуг Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації (10)
Події - ІІ Пан’європейська конференція в УкраїніПодії - ІІ Пан’європейська конференція в Україні (7)
Події - Візит до Казахстансько-Американського вільного університету (м. Усть-Каменогорськ, Республіка Казахстан)Події - Візит до Казахстансько-Американського вільного університету (м. Усть-Каменогорськ, Республіка Казахстан) (7)
Події - Міжнародний марш за кліматПодії - Міжнародний марш за клімат (7)
Події - Екскурсія до Антимонопольного комітету УкраїниПодії - Екскурсія до Антимонопольного комітету України (5)
Події - Щиро вітаємо призерку юніорського Чемпіонату України з фехтування на шабляхПодії - Щиро вітаємо призерку юніорського Чемпіонату України з фехтування на шаблях (2)
Події - Виїзне заняття в Центрі сучасного мистецтва «PinchukArtCentre»Події - Виїзне заняття в Центрі сучасного мистецтва «PinchukArtCentre» (3)
Події - Відкриття X етапу Соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва»Події - Відкриття X етапу Соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва» (2)
Події - Всеукраїнський День бібліотек Події - Всеукраїнський День бібліотек  (2)
Події - Квест від Наукового товариства ФакультетуПодії - Квест від Наукового товариства Факультету (6)
Події - Екскурсія до Софійського соборуПодії - Екскурсія до Софійського собору (4)
Події - ІІІ Фестиваль освітнього лідерства CleverПодії - ІІІ Фестиваль освітнього лідерства Clever (4)
Події - З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!Події - З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ! (1)
Події - Щирі вітання з нагоди професійного свята — Дня юриста!Події - Щирі вітання з нагоди професійного свята — Дня юриста! (1)
Події - Всеукраїнський з’їзд юридичних клінік в Білоцерківському національному аграрному університетіПодії - Всеукраїнський з’їзд юридичних клінік в Білоцерківському національному аграрному університеті (4)
Події - Участь грінченківців у круглому столі «Європейська стратегія України: двосторонні та багатосторонні відносини як інструменти досягнення зовнішньополітичних цілей України»Події - Участь грінченківців у круглому столі «Європейська стратегія України: двосторонні та багатосторонні відносини як інструменти досягнення зовнішньополітичних цілей України» (3)
Події - Зустріч з координатором всеукраїнського конкурсу есе про азербайджанський мультикультуралізм Гончарук МариноюПодії - Зустріч з координатором всеукраїнського конкурсу есе про азербайджанський мультикультуралізм Гончарук Мариною (5)
Події - До Дня Захисника УкраїниПодії - До Дня Захисника України (9)
Події - Марафон «Подорож країнами світу»: НідерландиПодії - Марафон «Подорож країнами світу»: Нідерланди (2)
Події - 	Участь у Kyiv Global Summit 2019 Події - Участь у Kyiv Global Summit 2019 "Women.Peace.Security" (1)
Події - Владислава Насирова – призер конкурсу «Jurisprudent»!Події - Владислава Насирова – призер конкурсу «Jurisprudent»! (4)
Події - Розпочато співпрацю з Регіональним центром надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті КиєвіПодії - Розпочато співпрацю з Регіональним центром надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві (4)
Події - Студенти-консультанти ЮК «Астрея» та майбутні правники Факультету права та міжнародних відносин Університету відвідали Конституційний Суд УкраїниПодії - Студенти-консультанти ЮК «Астрея» та майбутні правники Факультету права та міжнародних відносин Університету відвідали Конституційний Суд України (4)
Події - Лекція Деніела Фріда - відомого американського політика та дипломата на тему Події - Лекція Деніела Фріда - відомого американського політика та дипломата на тему "Українські можливості та завдання Америки" (3)
Події - Участь у І етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед учнівської та студентської молодіПодії - Участь у І етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед учнівської та студентської молоді (1)
Події - Участь у саміті EUSTORY Next Generation 2019Події - Участь у саміті EUSTORY Next Generation 2019 (2)
Події - Участь у дискусійній панелі «Україна-НАТО: що на столі переговорів?»Події - Участь у дискусійній панелі «Україна-НАТО: що на столі переговорів?» (2)
Події - День Організації Об'єднаних НаційПодії - День Організації Об'єднаних Націй (6)
Події - Участь у регіональному етапі загальнонаціональної програми «Державотворець»Події - Участь у регіональному етапі загальнонаціональної програми «Державотворець» (4)
Події - Студенти нашого факультету відвідали музей грошей НБУ!Події - Студенти нашого факультету відвідали музей грошей НБУ! (3)
Події - Профорієнтаційний захід для випускників школи № 9 Оболонського району міста КиєваПодії - Профорієнтаційний захід для випускників школи № 9 Оболонського району міста Києва (5)
Події - Студенти Факультету права та міжнародних відносин взяли участь у у роботі Міжнародної конференції на тему «Диктатура-Демократія-Демократура. Сучасна спадщина Третього рейху та Радянської ери» у м.БерлінПодії - Студенти Факультету права та міжнародних відносин взяли участь у у роботі Міжнародної конференції на тему «Диктатура-Демократія-Демократура. Сучасна спадщина Третього рейху та Радянської ери» у м.Берлін (8)
Події - Участь у круглому столі на тему: «Близький Схід і Африка: пошуки українського інтересу»Події - Участь у круглому столі на тему: «Близький Схід і Африка: пошуки українського інтересу» (2)
Події - Круглий стіл на тему «Формула Штайнмайера як можливість ефективного врегулювання військового конфлікту»Події - Круглий стіл на тему «Формула Штайнмайера як можливість ефективного врегулювання військового конфлікту» (6)
Події - Участь у заході від ООН Україна «Будь на хвилі змін» (Be the Change)Події - Участь у заході від ООН Україна «Будь на хвилі змін» (Be the Change) (4)
Події - щорічна Конференція членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса ГрінченкаПодії - щорічна Конференція членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка (1)
Події - Відвідини музею Бориса Грінченка студентами І курсуПодії - Відвідини музею Бориса Грінченка студентами І курсу (7)
Події - Участь у Ukrainian Belgian cultural exchange dayПодії - Участь у Ukrainian Belgian cultural exchange day (2)
Події - Особисті змагання Чемпіонату Києва з фехтування на шабляхПодії - Особисті змагання Чемпіонату Києва з фехтування на шаблях (1)
Події - Студенти-правники вчаться перемагати у суді!Події - Студенти-правники вчаться перемагати у суді! (1)
Події - Ніщо не зупинить правників-студентів, які прагнуть отримати практичні навички у суді! Події - Ніщо не зупинить правників-студентів, які прагнуть отримати практичні навички у суді!  (2)
Події - 1 листопада відбулася чергова зустріч студентів - міжнародників Факультету права та міжнародних відносин, які є учасниками Action Diplomacy: Ukraine Події - 1 листопада відбулася чергова зустріч студентів - міжнародників Факультету права та міжнародних відносин, які є учасниками Action Diplomacy: Ukraine  (5)
Події - Участь у YouthSpeak ForumПодії - Участь у YouthSpeak Forum (2)
Події - Регіональний етап національної програми особистісного та професійного розвитку молоді Події - Регіональний етап національної програми особистісного та професійного розвитку молоді "Державотворець" (1)
Події - Шоу – презентація першокурсників «Ось ми які ! - 2019»Події - Шоу – презентація першокурсників «Ось ми які ! - 2019» (1)
Події - Участь у восьмій виставці вищої освіти в США, організованої мережею EducationUSA за підтримки Посольства США в УкраїніПодії - Участь у восьмій виставці вищої освіти в США, організованої мережею EducationUSA за підтримки Посольства США в Україні (2)
Події - Інформаційна сесія на тему: Події - Інформаційна сесія на тему: "Основи правового захисту" (7)
Події - Наші в Міністерстві освіти і науки України!Події - Наші в Міністерстві освіти і науки України! (3)
Події - Участь у міжнародному проекті Події - Участь у міжнародному проекті "Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі" (5)
Події - Профорієнтаційна робота кафедри іноземних мовПодії - Профорієнтаційна робота кафедри іноземних мов (4)
Події - Щиро вітаємо з перемогою у загальноуніверситетському Інтерактивному онлайновому квесті «Мовний марафон» команду Факультету права та міжнародних відносин Події - Щиро вітаємо з перемогою у загальноуніверситетському Інтерактивному онлайновому квесті «Мовний марафон» команду Факультету права та міжнародних відносин "Посли української мови" (1)
Події - День української писемності та мови - 2019Події - День української писемності та мови - 2019 (8)
Події - Участь у регіональному етапі Програми особистісного та професійного розвитку молоді “ДержавотворецьПодії - Участь у регіональному етапі Програми особистісного та професійного розвитку молоді “Державотворець" у м. Ірпінь (6)
Події - Гостьова лекція від заслуженого юриста України Чернеги Романа ТарасовичаПодії - Гостьова лекція від заслуженого юриста України Чернеги Романа Тарасовича (4)
Події - Студенти спеціальності «Міжнародне право» відвідали Ірпінську міську радуПодії - Студенти спеціальності «Міжнародне право» відвідали Ірпінську міську раду (7)
Події - Відбулось чергове засідання гуртка з виконавчого провадженняПодії - Відбулось чергове засідання гуртка з виконавчого провадження (5)
Події - Відвідування Національного музею «Меморіал жертв Голодомору»Події - Відвідування Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» (4)
Події - Відвідування SDG Opinion Space #2 «Dirty secrets of the SDGs: “питання без відповідей” про Цілі сталого розвитку» від CSR UkraineПодії - Відвідування SDG Opinion Space #2 «Dirty secrets of the SDGs: “питання без відповідей” про Цілі сталого розвитку» від CSR Ukraine (1)
Події - Відкриття фотовиставки «Every drop counts», присвяченої Цілі Сталого Розвитку №6 — Чиста вода та належні санітарні умовиПодії - Відкриття фотовиставки «Every drop counts», присвяченої Цілі Сталого Розвитку №6 — Чиста вода та належні санітарні умови (7)
Події - Імітація судового розгляду кримінальної справиПодії - Імітація судового розгляду кримінальної справи (14)
Події - Завідувач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Жалоба І.В. виступив з доповіддю на подіумній дискусії «Коли падають стіни?» та роботі ювілейного ХХХ-го Європейського Конгресу етнічних меншин на тему «Від конфлікту через діалог до консенсусу»Події - Завідувач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Жалоба І.В. виступив з доповіддю на подіумній дискусії «Коли падають стіни?» та роботі ювілейного ХХХ-го Європейського Конгресу етнічних меншин на тему «Від конфлікту через діалог до консенсусу» (5)
Події - В межах програми Action Diplomacy: Ukraine студенти – міжнародники Факультету права та міжнародних відносин відвідали Посольство Швейцарської конфедерації в УкраїніПодії - В межах програми Action Diplomacy: Ukraine студенти – міжнародники Факультету права та міжнародних відносин відвідали Посольство Швейцарської конфедерації в Україні (1)
Події - Заняття з Цивільного права у Верховному СудіПодії - Заняття з Цивільного права у Верховному Суді (6)
Події - Імітація судового розгляду кримінальної справи студентами спеціальності Події - Імітація судового розгляду кримінальної справи студентами спеціальності "Право" (7)
Події - Щиро вітаємо студентів Факультету права та міжнародних відносин з переможною участю у І (загально університетському) етапі ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (серед не філологічних спеціальностей)Події - Щиро вітаємо студентів Факультету права та міжнародних відносин з переможною участю у І (загально університетському) етапі ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (серед не філологічних спеціальностей) (1)
Події - Участь у проєкті «Зшивання країни – проєкт мобільності молоді»Події - Участь у проєкті «Зшивання країни – проєкт мобільності молоді» (1)
Події - 27 листопада відбулась лекторій-бесіда «Принципи лідерства служіння в управлінні»Події - 27 листопада відбулась лекторій-бесіда «Принципи лідерства служіння в управлінні» (7)
Події - Листопадові практичні заняттяПодії - Листопадові практичні заняття (5)
Події - 3 грудня у Освітньому Центрі Верховної Ради України відбулось нагородження переможців молодіжного конкурсу есе на тему: «Об’єднані мрією»Події - 3 грудня у Освітньому Центрі Верховної Ради України відбулось нагородження переможців молодіжного конкурсу есе на тему: «Об’єднані мрією» (4)
Події - Кафедра іноземних мов провела 1-й тур олімпіади з англійської мови для студентів немовних спеціальностей. Події - Кафедра іноземних мов провела 1-й тур олімпіади з англійської мови для студентів немовних спеціальностей.  (2)
Події - Екскурсія до Національного музею історії УкраїниПодії - Екскурсія до Національного музею історії України (5)
Події - Участь у Міжнародній науково-практичній конференції Події - Участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Актуальні проблеми виконавчого процесу в Україні: теорія і практика" (2)
Події - Участь у VIII Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства УкраїниПодії - Участь у VIII Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства України (7)
Події - Участь у Глобальному лідерському саміті - 2019Події - Участь у Глобальному лідерському саміті - 2019 (1)
Події - Брейн-ринг на тему «Правопорушення та соціальна відповідальність в оповіданнях Бориса Грінченка»Події - Брейн-ринг на тему «Правопорушення та соціальна відповідальність в оповіданнях Бориса Грінченка» (18)
Події - Наші студенти відвідати головний офіс Консультативної місії ЄС в УкраїніПодії - Наші студенти відвідати головний офіс Консультативної місії ЄС в Україні (6)
Події - Участь у форумі «УКРАЇНСЬКА ДИПЛОМАТІЯ: СИНЕРГІЯ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО»Події - Участь у форумі «УКРАЇНСЬКА ДИПЛОМАТІЯ: СИНЕРГІЯ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО» (5)
Події - Участь у конференції «Україна та Польща: європейський досвід полікультурності та добросусідства»Події - Участь у конференції «Україна та Польща: європейський досвід полікультурності та добросусідства» (3)
Події - Участь у Форумі нових політичних лідерів - 2019Події - Участь у Форумі нових політичних лідерів - 2019 (2)
Події - Вітаємо Грінченківського стипендіата!Події - Вітаємо Грінченківського стипендіата! (1)
Події - Події - "Марафон написання листів" від Amnesty International (4)
Події - Участь у Національній правозахисній НеКонференціїПодії - Участь у Національній правозахисній НеКонференції (5)
Події - Виставка творчих робіт студентів спеціальності «Право» до Міжнародного Дня захисту прав людиниПодії - Виставка творчих робіт студентів спеціальності «Право» до Міжнародного Дня захисту прав людини (6)
Події - Моделювання судового засідання у рамках навчальної дисципліни Події - Моделювання судового засідання у рамках навчальної дисципліни "Цивільне процесуальне право", категорія "Спадкові справи" (12)
Події - Професійна орієнтація для студентів Університетського коледжуПодії - Професійна орієнтація для студентів Університетського коледжу (3)
Події - Профорієнтаційна робота кафедри публічного та приватного праваПодії - Профорієнтаційна робота кафедри публічного та приватного права (4)
Події - Круглий стіл «Правове регулювання новорічних та різдвяних свят: національний та міжнародний аспекти»Події - Круглий стіл «Правове регулювання новорічних та різдвяних свят: національний та міжнародний аспекти» (2)
Події - Всеукраїнський правовий ВІП-турнір Події - Всеукраїнський правовий ВІП-турнір  (3)
Події - Круглий стіл «Правове регулювання новорічних та різдвяних свят: національний та міжнародний аспекти»Події - Круглий стіл «Правове регулювання новорічних та різдвяних свят: національний та міжнародний аспекти» (6)
Події - Дипломатичний вечір 2019Події - Дипломатичний вечір 2019 (5)
Події - Наші студенти - учасники Action Diplomacy: UkraineПодії - Наші студенти - учасники Action Diplomacy: Ukraine (1)
Події - Відкриття святкової ялинки -2019 у День святого МиколаяПодії - Відкриття святкової ялинки -2019 у День святого Миколая (7)
Події - Відвідини Національного Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції ГідностіПодії - Відвідини Національного Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності (3)
Події - Вітаємо заступника декана з науково-методичної та навчальної роботи Нашинець-Наумову Анфісу Юріївну з обранням академіком Національної академії наук вищої освіти України!!!Події - Вітаємо заступника декана з науково-методичної та навчальної роботи Нашинець-Наумову Анфісу Юріївну з обранням академіком Національної академії наук вищої освіти України!!! (2)
Події - Щиро вітаємо випускників – магістрів -2019 рокуПодії - Щиро вітаємо випускників – магістрів -2019 року (6)
Події - З Новим роком та Різдвом Христовим!Події - З Новим роком та Різдвом Христовим! (1)
Події - 11 січня в Києві пройшов Чемпіонат України серед юніорів з фехтування на шабляхПодії - 11 січня в Києві пройшов Чемпіонат України серед юніорів з фехтування на шаблях (1)
Події - 13 січня велика студентська родина Факультету права та міжнародних відносин традиційно разом відзначила Щедрий ВечірПодії - 13 січня велика студентська родина Факультету права та міжнародних відносин традиційно разом відзначила Щедрий Вечір (4)
Події - «Нас єднає прапор України: Духовна єдність поколінь»Події - «Нас єднає прапор України: Духовна єдність поколінь» (4)
Події - Фестиваль культур від волонтерської організації AISECПодії - Фестиваль культур від волонтерської організації AISEC (4)
Події - День Соборності України 2020Події - День Соборності України 2020 (4)
Події - Збори трудового колективу ФакультетуПодії - Збори трудового колективу Факультету (8)
Події - Калейдоскоп вересеньПодії - Калейдоскоп вересень (20)
Події - Калейдоскоп липень-серпеньПодії - Калейдоскоп липень-серпень (5)
Події - калейдоскоп жовтеньПодії - калейдоскоп жовтень (29)
Події - калейдоскоп листопадПодії - калейдоскоп листопад (26)
Події - калейдоскоп груденьПодії - калейдоскоп грудень (17)
Події - калейдоскоп січеньПодії - калейдоскоп січень (5)
Події - Етап Кубку світу серед юніорів (шабля, чоловіки, жінки)Події - Етап Кубку світу серед юніорів (шабля, чоловіки, жінки) (2)
Події - Жінки в науці Події - Жінки в науці  (4)
Події - У рамках проекту Action Diplomacy Ukraine студенти ФПМВ відвідали Посольство Республіки Кіпр в УкраїніПодії - У рамках проекту Action Diplomacy Ukraine студенти ФПМВ відвідали Посольство Республіки Кіпр в Україні (1)
Події - Генеральна Асамблея Пан’європейського Союзу (Європарламент у м. Страсбург)Події - Генеральна Асамблея Пан’європейського Союзу (Європарламент у м. Страсбург) (2)
Події - День закоханих 2020Події - День закоханих 2020 (8)
Події - Участь у 8-му Київському безпековому форумі для молоді на тему: Події - Участь у 8-му Київському безпековому форумі для молоді на тему: "Старі виклики, нова динаміка: плани на нове десятиліття" (4)
Події - Участь в експертній дискусії «Річниця внесення змін до Конституції: результати та досягнення органів державної влади та громадських організацій на шляху України до НАТО»Події - Участь в експертній дискусії «Річниця внесення змін до Конституції: результати та досягнення органів державної влади та громадських організацій на шляху України до НАТО» (3)
Події - Студенти Факультету права та міжнародних відносин відвідали посольство Фінляндії та зустрілися з Надзвичайним та повноважним послом Пяйві Маріт ЛаінеПодії - Студенти Факультету права та міжнародних відносин відвідали посольство Фінляндії та зустрілися з Надзвичайним та повноважним послом Пяйві Маріт Лаіне (4)
Події - Масляна - 2020Події - Масляна - 2020 (13)
Події - Студенти-консультанти ЮК «АСТРЕЯ» Університету Грінченка посіли перше місце серед юридичних клінік Київщини в рамках проекту: «Інноваційні методики викладання в правопросвітній діяльності юридичних клінік для школярів середньої ланки загальноосвітніх шкілПодії - Студенти-консультанти ЮК «АСТРЕЯ» Університету Грінченка посіли перше місце серед юридичних клінік Київщини в рамках проекту: «Інноваційні методики викладання в правопросвітній діяльності юридичних клінік для школярів середньої ланки загальноосвітніх шкіл (8)
Події - Форум «Підвищення кліматичних амбіцій органів місцевого самоврядування та молоді»Події - Форум «Підвищення кліматичних амбіцій органів місцевого самоврядування та молоді» (8)
Події - Проходження навчальну (ознайомчу) практики студентами І курсу в районних відділах виконавчої служби м. КиєваПодії - Проходження навчальну (ознайомчу) практики студентами І курсу в районних відділах виконавчої служби м. Києва (6)
Події - ОЗНАЙОМЧИЙ ВІЗИТ ДО ОФІСУ ПРООН У КИЄВІПодії - ОЗНАЙОМЧИЙ ВІЗИТ ДО ОФІСУ ПРООН У КИЄВІ (1)
Події - Участь у заходах до Всесвітнього дня нульової дискримінаціїПодії - Участь у заходах до Всесвітнього дня нульової дискримінації (2)
Події - Участь у благодійній акції «Перевір слух !» від ГО «Відчуй» до Міжнародного дня захисту вуха та слухуПодії - Участь у благодійній акції «Перевір слух !» від ГО «Відчуй» до Міжнародного дня захисту вуха та слуху (2)
Події - Наші дорогі жінки та дівчата вітаємо зі святом весни!Події - Наші дорогі жінки та дівчата вітаємо зі святом весни! (1)
Події - ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ…Події - ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ… (1)
Події - УЧАСТЬ У СТРАТЕГІЧНІЙ СЕСІЇ З ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ 2020Події - УЧАСТЬ У СТРАТЕГІЧНІЙ СЕСІЇ З ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ 2020 (5)
Події - Воркшоп від Фонду Зайделя в Україні на тему: «Ігрофікація та освітні ігри для розвитку спільнот»Події - Воркшоп від Фонду Зайделя в Україні на тему: «Ігрофікація та освітні ігри для розвитку спільнот» (3)
Події - З ВеликоднемПодії - З Великоднем (1)
Події - Студенти-консультанти ЮК «Астрея» та правники Центру юридичної деонтології Університету Грінченка відвідали Національну академії прокуратури УкраїниПодії - Студенти-консультанти ЮК «Астрея» та правники Центру юридичної деонтології Університету Грінченка відвідали Національну академії прокуратури України (7)
Події - Звітна конференція по практиці студентів І курсу спеціальності «Право»Події - Звітна конференція по практиці студентів І курсу спеціальності «Право» (5)
Події - Звітна конференція по практиці студентів ІV курсу спеціальності «Право»Події - Звітна конференція по практиці студентів ІV курсу спеціальності «Право» (1)
Події - Відкрита відеолекція старшого викладача кафедри публічного та приватного прав Байталюк О.М.Події - Відкрита відеолекція старшого викладача кафедри публічного та приватного прав Байталюк О.М. (4)
Події - Онлайн марафон «Все буде добре»Події - Онлайн марафон «Все буде добре» (1)
Події - Вітаємо з перемогою у Конкурсі наукових проєктів за напрямом: «Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності та наукової етики»Події - Вітаємо з перемогою у Конкурсі наукових проєктів за напрямом: «Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності та наукової етики» (1)
Події - Участь у всеукраїнському проекті «Захистимо Україну від COVID-19»Події - Участь у всеукраїнському проекті «Захистимо Україну від COVID-19» (1)
Події - Факультетський конкурс талантів в ОНЛАЙН форматіПодії - Факультетський конкурс талантів в ОНЛАЙН форматі (1)
Події - Участь студентів Факультету у всеукраїнській соціальній акції Міністерства охорони здоров'я України #ПідтримуюЛікарівПодії - Участь студентів Факультету у всеукраїнській соціальній акції Міністерства охорони здоров'я України #ПідтримуюЛікарів (1)
Події - Онлайн - гра «Що?Де?Коли?»Події - Онлайн - гра «Що?Де?Коли?» (2)
Події - Онлайн-квест для студентів І курсу «Україна в усьому її різноманітті» на платформі «learningapps»Події - Онлайн-квест для студентів І курсу «Україна в усьому її різноманітті» на платформі «learningapps» (1)
Події - Святковий Онлайн марафон Події - Святковий Онлайн марафон "Родинний Великдень" (9)
Події - Благодійна ініціатива допомоги особам похилого віку на карантиніПодії - Благодійна ініціатива допомоги особам похилого віку на карантині (1)
Події - Профорієнтаційний марафон «Тобі до нас!»Події - Профорієнтаційний марафон «Тобі до нас!» (1)
Події - Вітаємо переможців онлайн-конкурсу талантів !Події - Вітаємо переможців онлайн-конкурсу талантів ! (1)
Події - «Конкурс Суспільно Важливих Меседжів»Події - «Конкурс Суспільно Важливих Меседжів» (1)
Події - День пам'яті та примирення і 75-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війніПодії - День пам'яті та примирення і 75-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (1)
Події - Інтелектуальні ігри «Що?» «Де?», «Коли?»Події - Інтелектуальні ігри «Що?» «Де?», «Коли?» (4)
Події - Модель ООНПодії - Модель ООН (2)
Події - Дистанційний Фестиваль – конкурс «Грінченківська весна»Події - Дистанційний Фестиваль – конкурс «Грінченківська весна» (6)
Події - Захист курсових робіт студентами спеціальності «Міжнародне право»Події - Захист курсових робіт студентами спеціальності «Міжнародне право» (6)
Події - Круглий стіл «Проблеми сучасної юриспруденції очима здобувачів вищої юридичної освіти»Події - Круглий стіл «Проблеми сучасної юриспруденції очима здобувачів вищої юридичної освіти» (10)
Події - ІІ Студентська наукова конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин»Події - ІІ Студентська наукова конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин» (6)
Події - Юридичний марафон Події - Юридичний марафон "Сучасний судовий процес" (3)
Події - Лютий - 2020Події - Лютий - 2020 (13)
Події - Березень-Червень 2020Події - Березень-Червень 2020 (29)
Події - Онлайн День відкритих дверей на ФПМВ - 2020Події - Онлайн День відкритих дверей на ФПМВ - 2020 (8)
Події - Онлайн День відкритих дверей на ФПМВ для випускників – правників Фахового коледжу «Універсум»Події - Онлайн День відкритих дверей на ФПМВ для випускників – правників Фахового коледжу «Універсум» (2)
Події - 2019-2020 н.р. в світлинахПодії - 2019-2020 н.р. в світлинах (9)
Події - Онлайн зустріч адміністрації та викладачів Факультету з випускниками ОР «Бакалавр» 2020 р.Події - Онлайн зустріч адміністрації та викладачів Факультету з випускниками ОР «Бакалавр» 2020 р. (6)
Події - Дні кар’єри в Legal High SchoolПодії - Дні кар’єри в Legal High School (1)
Події - Чемпіонат України з фехтування на шабляхПодії - Чемпіонат України з фехтування на шаблях (2)
Події - Організаційні збори студентів – першокурсників 2020Події - Організаційні збори студентів – першокурсників 2020 (1)
Події - Методичний семінар Події - Методичний семінар "Місце куратора в структурі ФПМВ" (2)
Події - Обговорення та затвердження оновлених освітньо-професійних програм «Регіональні студії» та «Суспільні комунікації»Події - Обговорення та затвердження оновлених освітньо-професійних програм «Регіональні студії» та «Суспільні комунікації» (7)
Події - День Європейський мовПодії - День Європейський мов (2)
Події - Зустріч магістрів 2020 року вступу з адміністрацією ФакультетуПодії - Зустріч магістрів 2020 року вступу з адміністрацією Факультету (3)
Події - Наші дорогі педагоги !Події - Наші дорогі педагоги ! (1)
Події - Факультет права та міжнародних відносин щиро вітає своїх шановних колегПодії - Факультет права та міжнародних відносин щиро вітає своїх шановних колег (4)
Події - SOFT SKILLS («М'ЯКІ» НАВИЧКИ) - ВАЖЛИВІ ДЛЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯПодії - SOFT SKILLS («М'ЯКІ» НАВИЧКИ) - ВАЖЛИВІ ДЛЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ (3)
Події - Запрошені гості в он-лайн спілкуванні зі студентами освітніх програм «Регіональні студії» та «Суспільні комунікації»: професор Жаклін Станке (Університет Кемпбелл, Північна Кароліна, США)Події - Запрошені гості в он-лайн спілкуванні зі студентами освітніх програм «Регіональні студії» та «Суспільні комунікації»: професор Жаклін Станке (Університет Кемпбелл, Північна Кароліна, США) (8)
Події - Академічна доброчесність з перших днів навчання в університетіПодії - Академічна доброчесність з перших днів навчання в університеті (10)
Події - Круглий стіл «Закон Республіки Польщі «Про вищу освіту і науку». Уроки для України»Події - Круглий стіл «Закон Республіки Польщі «Про вищу освіту і науку». Уроки для України» (3)
Події - Гостьова лекція для студентів-міжнародників професора Спасіміра Домарадзкі (Варшавський університет, Польща)Події - Гостьова лекція для студентів-міжнародників професора Спасіміра Домарадзкі (Варшавський університет, Польща) (5)
Події - Звітна та установча конференції по виробничим практикам студентів освітньої програми «Регіональні студії» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»Події - Звітна та установча конференції по виробничим практикам студентів освітньої програми «Регіональні студії» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (3)
Події - Міжнародний круглий стіл «Протидія дезінформації в умовах гібридної війни Російської Федерації проти України»Події - Міжнародний круглий стіл «Протидія дезінформації в умовах гібридної війни Російської Федерації проти України» (6)
Події - Всеукраїнська наукова онлайн - конференція за міжнародною участю «Актуальні проблеми міжнародних відносин та міжнародного права».Події - Всеукраїнська наукова онлайн - конференція за міжнародною участю «Актуальні проблеми міжнародних відносин та міжнародного права». (4)
Події - День української писемності та мови - 2020Події - День української писемності та мови - 2020 (5)
Події - Семінар «Міжнародні медіакомунікації: відкриті дані та їх візуалізація»Події - Семінар «Міжнародні медіакомунікації: відкриті дані та їх візуалізація» (3)
Події - Участь у Міжнародному круглому столі «Протидія дезінформації в умовах гібридної війни Російської Федерації проти України»Події - Участь у Міжнародному круглому столі «Протидія дезінформації в умовах гібридної війни Російської Федерації проти України» (1)
Події - Участь у міжнародному вебінарі «Вплив пандемії на ефективність вищої освіти: виклики сьогодення та майбутнього»Події - Участь у міжнародному вебінарі «Вплив пандемії на ефективність вищої освіти: виклики сьогодення та майбутнього» (2)
Події - Відвідання відкритої лекції-зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Болгарія п. Віталієм МоскаленкомПодії - Відвідання відкритої лекції-зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Болгарія п. Віталієм Москаленком (5)
Події - Участь у круглому столі «Забезпечення прав людини у сучасних умовах діджиталізації суспільства»Події - Участь у круглому столі «Забезпечення прав людини у сучасних умовах діджиталізації суспільства» (4)
Події - Всеукраїнська наукова онлайн-конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми міжнародних відносин та міжнародного права»Події - Всеукраїнська наукова онлайн-конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми міжнародних відносин та міжнародного права» (16)
Події - Лідерський модуль підвищення кваліфікації науково-педагогічних співробітників Київського університету імені Бориса ГрінченкаПодії - Лідерський модуль підвищення кваліфікації науково-педагогічних співробітників Київського університету імені Бориса Грінченка (4)
Події - Конкурс з написання есе до Дня прав людини від Послів європейської молодіПодії - Конкурс з написання есе до Дня прав людини від Послів європейської молоді (1)
Події - Семінар Події - Семінар "Підходи, інструменти та методи для перевірки інформації" (5)
Події - Семінар «Міжнародні медіакомунікації: відкриті дані та їх візуалізація» (1)Події - Семінар «Міжнародні медіакомунікації: відкриті дані та їх візуалізація» (1) (5)
Події - Моделювання судового засідання «Справедливий суд грінченківців»Події - Моделювання судового засідання «Справедливий суд грінченківців» (3)
Події - Зустріч у рамках проекту «Участь молоді України, Німеччини та Австрії в місцевих виборах»Події - Зустріч у рамках проекту «Участь молоді України, Німеччини та Австрії в місцевих виборах» (1)
Події - Брейн-ринг «Грінченківці знають свої права»Події - Брейн-ринг «Грінченківці знають свої права» (18)
Події - Гостьова лекція для студентів ОП «Суспільні комунікації»Події - Гостьова лекція для студентів ОП «Суспільні комунікації» (4)
Події - Грінченківська декада - 2020Події - Грінченківська декада - 2020 (19)
Події - Перші Всеукраїнські змагання з Європейської Соціальної ХартіїПодії - Перші Всеукраїнські змагання з Європейської Соціальної Хартії (3)
Події - «Марафон написання листів» від Amnesty International UkraineПодії - «Марафон написання листів» від Amnesty International Ukraine (3)
Події - Щиро вітаємо студентку V курсу ОР «Магістр» спеціальності Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Факультету права та міжнародних відносин Шахову Оксану з отриманням Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парПодії - Щиро вітаємо студентку V курсу ОР «Магістр» спеціальності Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Факультету права та міжнародних відносин Шахову Оксану з отриманням Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток пар (1)
Події - Поєднуємо навчання та застосування на практиці фахових компетентностей!Події - Поєднуємо навчання та застосування на практиці фахових компетентностей! (1)
Події - Звітна конференція по переддипломній (аналітичній) практиці магістрів-міжнародників (випускники 2020 р.Події - Звітна конференція по переддипломній (аналітичній) практиці магістрів-міжнародників (випускники 2020 р. (2)
Події - Участь доцента кафедри міжнародних відносин та міжнародного права І.В. Братко у круглому столі Торгово-промислової палати УкраїниПодії - Участь доцента кафедри міжнародних відносин та міжнародного права І.В. Братко у круглому столі Торгово-промислової палати України (1)
Події - Круглий стіл «Правове регулювання новорічних та різдвяних свят: національний та міжнародний аспекти»Події - Круглий стіл «Правове регулювання новорічних та різдвяних свят: національний та міжнародний аспекти» (6)
Події - Рандеву з професіоналом: на зв’язку посольство України в Арабській республіці Єгипет! Ознайомлюємо студентів-міжнародників з практичним досвідом та формуємо soft skills!!!Події - Рандеву з професіоналом: на зв’язку посольство України в Арабській республіці Єгипет! Ознайомлюємо студентів-міжнародників з практичним досвідом та формуємо soft skills!!! (6)
Події - Державна атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Регіональні студії» у 2020 р.Події - Державна атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Регіональні студії» у 2020 р. (6)
Події - Державна атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Суспільні комунікації» у 2020 р.Події - Державна атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Суспільні комунікації» у 2020 р. (4)
Події - Рандеву з професіоналом: на зв’язку зі студентами-міжнародниками посольство України в Чорногорії! Залучаємо представників роботодавців до наших аудиторних занятьПодії - Рандеву з професіоналом: на зв’язку зі студентами-міжнародниками посольство України в Чорногорії! Залучаємо представників роботодавців до наших аудиторних занять (6)
Події - Перемога студентів-правників у I Всеукраїнському конкурсі з вирішення судового спору та написання судового рішення Події - Перемога студентів-правників у I Всеукраїнському конкурсі з вирішення судового спору та написання судового рішення  (1)
Події - Звітна конференція по інформаційно-аналітичній практиціПодії - Звітна конференція по інформаційно-аналітичній практиці (2)
Події - Зустріч зі студентами спеціальності «Право» Події - Зустріч зі студентами спеціальності «Право»  (3)
оголошення 13 квітняоголошення 13 квітня (1)
XV Чемпіонат України з напівмарафонуXV Чемпіонат України з напівмарафону (1)
Кафедра міжнародних відносин та міжнародного праваКафедра міжнародних відносин та міжнародного права (74)
Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права - Хроніки. 2016-2017 н.р.Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права - Хроніки. 2016-2017 н.р. (38)
Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права - Хроніки.2017-2018 н.р.Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права - Хроніки.2017-2018 н.р. (56)
Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права - Хроніки.2018-2019 н.р.Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права - Хроніки.2018-2019 н.р. (74)
Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права - Хроніки.2019-2020Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права - Хроніки.2019-2020 (91)
Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права - Хроніки. 2020-2021 н.р.Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права - Хроніки. 2020-2021 н.р. (24)
Соціальний проект «З Києвом і для Києва»Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (9)
Університет. ФакультетУніверситет. Факультет (64)
Юридична клініка Юридична клініка "Астрея" (5)
Вересень – грудень 2020Вересень – грудень 2020 (20)
Виконання рішень судів, інших органів (посадових осіб): ефективне відновлення правВиконання рішень судів, інших органів (посадових осіб): ефективне відновлення прав (10)
Зелений курс ЄС та екологічні права людиниЗелений курс ЄС та екологічні права людини (5)
Захід присвячений пам'яті Героїв Небесної СотніЗахід присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні (4)
24 лютого 2021 р.24 лютого 2021 р. (3)
25 лютого 2021 року 25 лютого 2021 року  (5)
Січень – лютий 2021 рокуСічень – лютий 2021 року (11)
ЗадорожнюкЗадорожнюк (3)
Онлайн-зустріч із співробітниками Інституту законодавства Верховної Ради УкраїниОнлайн-зустріч із співробітниками Інституту законодавства Верховної Ради України (2)
Зустріч колегами з Маріупольського державного університетуЗустріч колегами з Маріупольського державного університету (2)
Участь у дипломатично-науковомуо марафоні «#Леся_єднає_світ!»Участь у дипломатично-науковомуо марафоні «#Леся_єднає_світ!» (4)
Обговорення освітніх програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії»: нарада гарантів кафедри міжнародних відносин та міжнародного права з колегами із Маріупольського державного університетуОбговорення освітніх програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії»: нарада гарантів кафедри міжнародних відносин та міжнародного права з колегами із Маріупольського державного університету (5)
Дипломатично-науковий марафон «#Леся_єднає_світ!» пройшов за участю викладачів та студентів кафедри міжнародних відносин та міжнародного праваДипломатично-науковий марафон «#Леся_єднає_світ!» пройшов за участю викладачів та студентів кафедри міжнародних відносин та міжнародного права (5)
19.03.202119.03.2021 (11)
Співпраця з роботодавцямиСпівпраця з роботодавцями (6)
Зустріч студентів з керівником Видавництва Верховної Ради УкраїниЗустріч студентів з керівником Видавництва Верховної Ради України (6)
30 березня 202130 березня 2021 (3)
16 квітня 2021 р.16 квітня 2021 р. (6)
Моделювання судового засідання у режимі відеоконференціїМоделювання судового засідання у режимі відеоконференції (1)
Кар’єрний марафонКар’єрний марафон (1)
Онлайн-урок з моделювання засідання Комітету Верховної Ради УкраїниОнлайн-урок з моделювання засідання Комітету Верховної Ради України (1)
Викладач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Бессонова М.М. прочитала гостьову лекцію студентам Загребського університетуВикладач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Бессонова М.М. прочитала гостьову лекцію студентам Загребського університету (4)
Місяці культурної дипломатії України - 10_02_10_03_2021Місяці культурної дипломатії України - 10_02_10_03_2021 (1)
IV Всеукраїнська науково-практична конференція з права IV Всеукраїнська науково-практична конференція з права "НАУКОВІ РОЗВІДКИ З АКТУАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ ПУБЛІЧНОГО ТА ПРИВАТНОГО ПРАВА (3)
Відкриті лекції викладачів кафедри публічного та приватного праваВідкриті лекції викладачів кафедри публічного та приватного права (2)
Звітна конференція з практики майбутніх юристів-міжнародниківЗвітна конференція з практики майбутніх юристів-міжнародників (1)
Рандеву з професіоналом: тренінг-бесіда Рандеву з професіоналом: тренінг-бесіда "Ефективні комунікації" Олександра Сударкіна, директора програми МВА та програми pre-MBA “Менеджмент і Лідерство” бізнес-школи МІМ-Київ (8)
Онлайн-зустріч студентів та викладачів кафедри з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людиниОнлайн-зустріч студентів та викладачів кафедри з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини (11)
Фестиваль науки 2021: щорічна студентська наукова конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин»Фестиваль науки 2021: щорічна студентська наукова конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин» (11)
Завершення практики здобувачами бакалаврських програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії»Завершення практики здобувачами бакалаврських програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» (5)
Березень – травеньБерезень – травень (20)
Майстер-клас за участю провідного фахівця Радзієвського Дмитра ІгоровичаМайстер-клас за участю провідного фахівця Радзієвського Дмитра Ігоровича (1)
Міжнародний студентський круглий стіл «Внутрішнє і зовнішнє, «свій» і «чужий», національне та міжнародне: проблеми розуміння права в сучасних умовах».Міжнародний студентський круглий стіл «Внутрішнє і зовнішнє, «свій» і «чужий», національне та міжнародне: проблеми розуміння права в сучасних умовах». (7)
Обговорення проблем ГПК у Центрі практичної юриспруденціїОбговорення проблем ГПК у Центрі практичної юриспруденції (4)
Проблеми сучасної юриспруденції очима здобувачів вищої юридичної освіти 28.05.2021Проблеми сучасної юриспруденції очима здобувачів вищої юридичної освіти 28.05.2021 (3)
Молодий науковецьМолодий науковець (2)
Обговорення результатів акредитації на кафедрі міжнародних відносин та міжнародного праваОбговорення результатів акредитації на кафедрі міжнародних відносин та міжнародного права (1)
Формуємо soft skills у викладачів ФПМВ: вебінар від ННЦ розвитку персоналу та лідерстваФормуємо soft skills у викладачів ФПМВ: вебінар від ННЦ розвитку персоналу та лідерства (8)
ВітанняВітання (7)
Legal High School Gallery Legal High School Gallery  (5)
Спортивно-оздоровча подія “Руханка 3.0”Спортивно-оздоровча подія “Руханка 3.0” (4)
Викладачі освітніх програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» підвищують кваліфікацію у Київській школі економікиВикладачі освітніх програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» підвищують кваліфікацію у Київській школі економіки (12)
2021: завершення атестації на освітньо-професійній програмі «Суспільні комунікації»2021: завершення атестації на освітньо-професійній програмі «Суспільні комунікації» (6)
Громадське обговорення освітніх програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» з колегами з Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Національного авіаційного університету.Громадське обговорення освітніх програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» з колегами з Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Національного авіаційного університету. (5)
Завершилася атестація здобувачів ОПП «Регіональні студії» 2021 р. випускуЗавершилася атестація здобувачів ОПП «Регіональні студії» 2021 р. випуску (20)
Випуск здобувачів бакалаврських ОПП «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії»Випуск здобувачів бакалаврських ОПП «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» (17)
Посвята першокурсників - 2021Посвята першокурсників - 2021 (14)
2.Заняття з Цивільного права у Верховному Суді2.Заняття з Цивільного права у Верховному Суді (3)
Професія прокурора в нових реаліях реформування: студентам-правникам від Тренінгового центру прокурорів УкраїниПрофесія прокурора в нових реаліях реформування: студентам-правникам від Тренінгового центру прокурорів України (5)
Організаційна зустріч зі студентами 2 та 3 курсу денної та заочної форми навчанняОрганізаційна зустріч зі студентами 2 та 3 курсу денної та заочної форми навчання (3)
Студентки магістерських освітніх програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» взяли участь у ІІІ Панєвропейській конференції в Україні «Україна: 30-років європейським шляхом».Студентки магістерських освітніх програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» взяли участь у ІІІ Панєвропейській конференції в Україні «Україна: 30-років європейським шляхом». (11)
Студенти-правники денної та заочної форми в Касаційному цивільному судіСтуденти-правники денної та заочної форми в Касаційному цивільному суді (8)
Засідання кафедри публічного та приватного права 10 вересня 2021 рокуЗасідання кафедри публічного та приватного права 10 вересня 2021 року (2)
Методичний семінар для кураторів перших курсів - 13_09_2021Методичний семінар для кураторів перших курсів - 13_09_2021 (2)
Традиція проведення практичних занять  з навчальної дисципліни Традиція проведення практичних занять  з навчальної дисципліни "Культура народів країн Північної Америки та Західної Європи"  в музеях Києва (7)
ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАПОВІДНИКА «СОФІЯ КИЇВСЬКА» - 15_09_2021ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАПОВІДНИКА «СОФІЯ КИЇВСЬКА» - 15_09_2021 (7)
Гостьова лекція роботодавця для студентів-правниківГостьова лекція роботодавця для студентів-правників (1)
Гостьова лекція з Цивільного та сімейного права від роботодавця, адвоката Катерини ВласюкГостьова лекція з Цивільного та сімейного права від роботодавця, адвоката Катерини Власюк (3)
Відвідання студентами правниками та міжнародниками перших курсів Факультету права та міжнародних відносин Університету Грінченка Верховної Ради УкраїниВідвідання студентами правниками та міжнародниками перших курсів Факультету права та міжнародних відносин Університету Грінченка Верховної Ради України (2)
1.Відвідання студентами правниками та міжнародниками перших курсів Факультету права та міжнародних відносин Університету Грінченка Верховної Ради України - 15_09_20211.Відвідання студентами правниками та міжнародниками перших курсів Факультету права та міжнародних відносин Університету Грінченка Верховної Ради України - 15_09_2021 (20)
Лекції від практиків для студентів-міжнародників: Вів’єн Вокер про публічну дипломатіюЛекції від практиків для студентів-міжнародників: Вів’єн Вокер про публічну дипломатію (8)
Вів’єн ВокерВів’єн Вокер (10)
2 місце у ІІІ Всеукраїнських дебатах з адміністративного судочинства імені Юрія Панейка!2 місце у ІІІ Всеукраїнських дебатах з адміністративного судочинства імені Юрія Панейка! (2)
«Мова кожного народу неповторна і – своя…»! - 20_09_2021«Мова кожного народу неповторна і – своя…»! - 20_09_2021 (2)
Неформальна освіта студентів-правників - 27_29_09_2021Неформальна освіта студентів-правників - 27_29_09_2021 (2)
Здобувачі освітньої програми «Міжнародне право» відвідали лекцію Філіпа Сендса - 30_09_2021Здобувачі освітньої програми «Міжнародне право» відвідали лекцію Філіпа Сендса - 30_09_2021 (6)
День працівника освіти - 01_10_2021День працівника освіти - 01_10_2021 (10)
Практикоорієнтоване навчання в рамках освітніх програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» бакалаврату - 01_10_2021Практикоорієнтоване навчання в рамках освітніх програм «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» бакалаврату - 01_10_2021 (6)
Захист доктоської дисертації доцента кафедри - 29_09_2021Захист доктоської дисертації доцента кафедри - 29_09_2021 (1)
Усім встати, Суд іде! - SudIdeУсім встати, Суд іде! - SudIde (7)
Академічна мобільність: викладач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Бессонова М.М. прочитала гостьову лекцію студентам Запорізького національного університету - 06_10_2021Академічна мобільність: викладач кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Бессонова М.М. прочитала гостьову лекцію студентам Запорізького національного університету - 06_10_2021 (7)
Виїзне заняття в Центрі сучасного мистецтва «PinchukArtCentre»: 2021 - PinchukArtCentre_2021Виїзне заняття в Центрі сучасного мистецтва «PinchukArtCentre»: 2021 - PinchukArtCentre_2021 (9)
Гостьова лекція для студентів-міжнародників: Тамара Кортукова розповіла про міграційні процеси та європейське право - 08_10_21Гостьова лекція для студентів-міжнародників: Тамара Кортукова розповіла про міграційні процеси та європейське право - 08_10_21 (8)
Студенти першого курсу бакалаврату ОП «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» відвідали Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану - 08_10_MuseiСтуденти першого курсу бакалаврату ОП «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» відвідали Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану - 08_10_Musei (11)