Перемога студентів-правників у I Всеукраїнському конкурсі з вирішення судового спору та написання судового рішення

Вітаємо наших студентів-правників Гаргуна Сергія Сергійовича (ПРм-1-20-1.4д) та Новікова Ігоря Петровича (ПРб-1-17-4.6з) з перемогою у I ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ З ВИРІШЕННЯ СУДОВОГО СПОРУ ТА НАПИСАННЯ СУДОВОГО РІШЕННЯ !

Конкурсна комісія, до якої входили члени Вищої ради правосуддя визначила 13 переможців із 300 робіт серед 892 заявок від студентів-правників з усіх куточків України.
Конкурсанти вирішували індивідуальні завдання у вигляді модельних судових справ за цивільною, кримінальною, господарською та адміністративною юрисдикцією, готували судові рішення по цих справах.
Визначально, що практикоспрямоване навчання в Університеті дає відповідні результати і вневненість у конкурентній спроможності майбутніх правників.
Бажаємо студентам таких же високих результатів у майбутній праці у сфері юриспруденції!

Перемога студентів-п...