IMG2188-1

n.koval@kubg.edu.ua

Коваль Наталія Вікторівна

Доцент кафедри публічного та приватного права, доцент

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат юридичних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Муніципальне право. Інформаційне забезпечення прав людини

Біографія

Освіта вища юридична: у 2011 році закінчила з відзнакою Київський національний університет імені Тараса Шевченка

У 2016 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Координаційні, консультативні, дорадчі та інші  допоміжні  органи і служби при Президентові України: конституційно-правовий аспект» (12.00.02)

З вересня 2011р. по листопад 2018 р. працювала на посаді помічника судді Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України.

З грудня 2018 р. по грудень 2020 р. докторантка кафедри публічного управління та адміністрування ІПКДСЗУ.

У грудні 2019 року – отримано свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю

Професійний і науковий інтерес

Сфера наукових інтересів: конституційне право, муніципальне право.

Інше

• Пройшла курси підвищення кваліфікації з англійської мови (Київ,10-12/2011)
  • Брала участь у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації державних службовців у сфері Європейської інтеграції та державного управління в Іспанії (05-06/2013року)
  • Пройшла курси підвищення кваліфікації з курсу «Юридична психологія» (Київ, 11-12/2013)