_літній піджак-min

Матвєєв Петро Сергійович

Професор кафедри приватного права

Біографія

2020 – по т/ч – Київський столичний університет імені Бориса Грінченка – професор кафедри публічного та приватного права. Дисципліни: Дозвільні процедури в сфері господарської діяльності, Господарсько-правова відповідальність, Корпоративне право, Договори у сфері господарської діяльності, Інтелектуальна власність, Інтелектуальна власність в сфері господарської діяльності, Інтелектуальна власність в індустрії моди.

2019 – 2020 рр. – Київський національний університет технології та дизайну – професор кафедри приватного та публічного права. Дисципліни: Господарське право, Договірне право, Трудове право, Цивільний процес. Участь у науково-методичній роботі: під науковим керівництвом захищена 1 дисертація; автор і співавтор близько 20 наукових робіт.

2015 – 2019 рр. – Інститут права імені князя Володимира Великого МАУП – завідувач кафедри господарського і трудового права; професор кафедри цивільно-правових дисциплін. Дисципліни: Цивільне право, Міжнародне приватне право, Господарське право, Договірне право. Участь у науково-методичній роботі: під науковим керівництвом захищені 4 дисертації; автор і співавтор близько 60 наукових робіт.

2007 – 2015 рр. – Національна академія внутрішніх справ, Навчально-науковий інститут права та психології – професор кафедри цивільно-правових дисциплін. Дисципліни: Цивільне право, Міжнародне приватне право, Господарське право, Договірне право. Участь у науково-методичній роботі: під науковим керівництвом захищені 2 дисертації; автор і співавтор близько 50 наукових робіт.

2002 – 2006 рр. – Верховна Рада України (IV скликання) – консультант з правового забезпечення (державна служба – 7-й ранг) постійно діючого КомітетузЄвроінтеграції. Правовий аналіз та надання висновків щодо законодавчих ініціатив, які розглядались Комітетом.

2000 – 2002 рр. – Міністерство Юстиції України, Спеціалізоване державне підприємство «Укрспецюст» – заступник директора Полтавської філії. Виконання рішень судів в частині реалізації майна за виконавчим провадженням. Координація роботи Спеціалізованого державного підприємства з ДВС Обласного управління юстиції Полтавської області.

Освіта та наукові здобутки:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, юридичний факультет.

Науковий ступінь, вчене звання: доктор юридичних наук, доцент (12.00.03,12.00.04).

Тема: «Договори валютного дилінгу в цивільному праві України» (12.00.03).

Тема: «Теоретичні засади господарсько-правового регулювання інноваційної діяльності» (12.00.04).

Загальній науковий доробок складає більше 100 наукових робіт, серед яких 2 монографії та 8 навчальних посібників.

Під науковим керівництвом захищено 7 дисертацій.

Голова СВР К 26.142.01 (2016 – 2017 рр.), член СВ Рад (паспорт спеціальностей 12.00.03; 12.00.04; 12.00.07).

Професійний і науковий інтерес

Інноваційне право, інвестиційна діяльність, алеаторні договори.

Інше

Володіння англійською – pre-intermediate.