Студенти-правники відвідали Музей Антимонопольного комітету України

Студенти 4-го курсу спеціальності "Право" Факультету права та міжнародних відносин, під керівництвом к.ю.н. Калашник Олени Миколаївни, в рамках вивчення навчальної дисципліни "Антимонопольне право", відвідали Музей Антимонопольного комітету України. Екскурсію проводила фахівець Антимонопольного комітету України. Під час екскурсії студенти змогли дізнатися про історію створння Комітету, побачити  реальні експонати, які стали предметом антимонопольних правопорушень. Також ознайомилися з періодичними виданнями Антимонопольного комітету України, його методичним забезпеченням,що полегшить процес підготовки студентів до занять та іспиту. Крім цього, студенти відвідали залу,де проводяться засідання Голови, восьми державних уповноважених та інших посадових осіб Антимонопольного комітету України. В цілому, отримали массу позитивних емоцій та корисної інформації.