Марафон «Подорож країнами світу» від Наукового товариства Факультету триває: (День Канади)

Нещодавно на Факультеті права та міжнародних відносин відбувся День Канади. Учасниками цього заходу стали студенти першого курсу спеціальностей "Регіональні студії"; та "Суспільні комунікації".
Наукове товариство Факультету, на чолі з новообраною Головою – студенткою ІІІ курсу спеціальності «Країнознавство» Шаховою Оксаною, підготувало цікаві конкурси, де потрібно було проявити не лише знання про дану країну, але й творчість та креативність. По завершенню заходу, усіх бажаючих пригощали гарячим чаєм та власноруч спеченими панкейками з кленовим сиропом. Кожна із команд проявила себе якнайкраще. А Наукове товариство нашого факультету уже готує подорож до наступної країни світу!