Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Вітаємо переможців Конкурсу нових ідей для розвитку Університету Грінченка

Вітаємо переможців Конкурсу нових ідей для розвитку Університету Грінченка

23 жовтня 2018 року відбувся заключний етап Конкурсу нових ідей для розвитку Університету Грінченка (Grinchenko v. 2.0), який проходив в форматі захисту найкращих проектів !
Конкурс надав можливість кожному стати ініціатором і творцем змін в Університеті, запропонувавши власні ідею та алгоритм її реалізації, та створивши команду, що втілюватиме його в життя, тим самим сприяючи покращенню освітнього процесу, умов праці і навчання.
Ми пишаємося студентами Факультету права та міжнародних відносин, які повністю обійняли п’єдестал пошани та посіли всі призові місця !
1 місце - Гондюл Олександра- «Віртуальна дипломатія як інструмент формування іміджу Університету»
2 місце - Мачуська Анастасія- «GRINCH ART SPACE»
3 місце - Тебякіна Катерина - «Сортування сміття – це по-грінченківськи!»
Віримо, що їх креативні та суспільно важливі проекти найближчим чином будуть втілені в життя та сприятимуть всебічному розвитку нашого Університету.