Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Участь у найбільшій в Україні освітній акції - виставці «Освіта за кордоном»

Участь у найбільшій в Україні освітній акції - виставці «Освіта за кордоном»

6 і 7 жовтня в готелі Inter Continental Kyiv члени Студентської радиспеціальностей «Міжнародна інформація» та «Регіональні студії» Дмитро Потапов та Дар’я Гаман стали учасниками найбільшої в Україні освітньої акції - виставки «Освіта за кордоном», яку проводила компанія STUDY.UA.
В рамках виставки учасники отримали можливість особисто поспілкуватися з представниками навчальних закладів Великобританії, США, Канади та Західної Європи, отримати консультації експертів компанії STUDY.UA, а також відвідати навчальні семінари та дізнатись все про найкращі пропозиції щодо навчання за кордоном та в Україні.