Студенти на заході під назвою «День кар‘єри»

Студенти 3-4 курсів факультету права та міжнародних відносин мали можливість відвідати цікавий захід  під назвою «День кар‘єри».

21 вересня, в БЦ Леонардо зібралась неймовірна кількість людей, яких об‘єднує одна спільна справа, спільний інтерес- закон і право.
 Юридичні компанії, адвокатські об‘єднання, міжнародні організації які мають правову спрямованість та навіть національна поліція, прийшли сюди,
аби представити себе та розповісти про свою діяльність і розкрити перед гостями заходу можливості та перспективи, які вони можуть отримати долучившись до їх роботи, проектів, стажувань.
Насправді дуже цікавий та корисний захід, всі представлення виявились дуже оригінальними, спікери дуже змістовними і професійний нетворкінг дуже продуктивним.
Організатори як завжди на висоті!