Соціальний проект «З Києвом і для Києва»

Соціальний проект

Київського університету імені Бориса Грінченка

«З Києвом і для Києва»

08 жовтня 2016 року продовжив свою роботу Соціальний проект Київського університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва».

Спрямований на задоволення особистісно-орієнтованих, культурно-дозвіллєвих, спортивно-оздоровчих запитів та потреб мешканців столиці, проект, разом з тим, створює умови для індивідуальної самореалізації студентів, їх активної участі у громадському житті та можливості набуття досвіду з майбутньої професійної діяльності.

Факультет права та міжнародних відносин представляє в рамках Соціального проекту Юридичну клініку «АстреЯ», яка під керівництвом к.ю.н., доцента кафедри публічного та приватного права Чернеги А.П. та за участю студентів спеціальності «Правознавство»  здійснює правову допомогу з питань:

- Захисту конституційних прав і свобод громадян та організацій;

- Цивільного, сімейного, трудового, житлового, адміністративного,земельного права та соціального забезпечення;

- Захисту прав молоді та неповнолітніх;

- Правової просвіти населення.

1 380x285   2 380x285