Урочиста церемонія Посвяти першокурсників - 2018

31 серпня 2018 року відбулася урочиста церемонія Посвяти першокурсників Факультету права та міжнародних відносин у студенти Київського університету імені Бориса Грінченка.
З цінними і важливими настановами та словами привітання до першокурсників звернулися ректор нашого Університету В. О. Огнев’юк. Віктор Олександрович  поспілкувався з представниками першого курсу, провів імпровізований іспит і вручив їм символічний «Студентський квиток».
Особливий і святковий настрій створила концертна програма, в якій взяли участь професорсько-викладацький склад і студенти Інституту мистецтв.
Щиро бажаємо нашим дорогим першокурсникам великих успіхів в навчанні. Впевнені, що вони обов’язково знайдуть себе в нашій великій Грінченківській родині !