Вітаємо переможницю II туру всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»!

27 квітня 2018 року у Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».
За результатами Підсумкової науково-практичної конференції Гондюл Олександра, студентка V курсу Факультету права та міжнародних відносин здобула диплом ІI ступеня за роботу «Інформаційний супровід європейського вектору зовнішньої політики ФРН».
Вітаємо переможницю і наукового керівника Алієва Максима Михайловича, кандидата політичних наук, доцента кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Факультету права та міжнародних відносин.
Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!