День відкритих дверей - 2018

24 квітня 2018 року на Факультеті права та міжнародних відносин відбувся День відкритих дверей. Школярі 11 класів Середніх загальноосвітніх шкіл та ліцеїв м. Києва, м. Броварів, м. Вишгорода та студенти ІV курсу спеціальності «Право» Університетського Коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка плідно поспілкувалися з адміністрацією Факультету, завідувачами та викладачами кафедри міжнародних відносин та міжнародного права, кафедри публічного та приватного права, кафедри англійської мови, Студентською Радою, дізналися про правила прийому на навчання до Університету, його інфраструктурою, особливостями побудови навчального процесу, спеціальностями, які представляє наш Факультет, Центрами компетентностей та отримали можливість поринути в атмосферу справжнього судового засідання, імітацію якого презентували студенти ІІІ курсу спеціальності «Правознавство» під керівництвом професора кафедри публічного та приватного права Лілії Василівни Федюк.
Сподіваємось, що майбутні абітурієнти, які завітали до нас на День відкритих дверей, в наступному навчальному році стануть студентами Факультету права та міжнародних відносин, а в перспективі фаховими юристами та представниками дипломатичної сфери.