ІІІ практичне заняття Весняної дипломатичної школи

19 квітня 2018 року відбулось ІІІ практичне заняття Весняної дипломатичної школи.

Цього разу спікером став Цвєтков Олександр Глібович, український дипломат, Генеральний консул України в Единбурзі (2002–2006), Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Норвегія (2008–2011), з 1994–2010 — працював радником Посольства України у Південно-Африканській Республіці, Директором Політичного департаменту МЗС України.

І звісно, нині Олександр Глібович – професор кафедри Міжнародних відносин та міжнародного права Факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка.

Тема практичного заняття:«Віконця комунікації: різнотрекова дипломатія». Студенти мали змогу дізнатись особливості різних типів дипломатії, про мультитрекову дипломатію, цікаві моменти про кулуарну дипломатію на Віденському конгресі 1814–1815 рр., та навіть про гарячі точки на сучасній мапі світу. Також учасники Школи зацікавились досвідом Олександра Глібовича на шляху до успішної дипломатичної кар’єри.