Відкриття Весняної дипломатичної школи

16 квітня 2018 року відбулось відкриття І Весняної дипломатичної школи.

Організаторами Школи є Факультет права та міжнародних відносин та Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка.

Метою даної Школи є опанування практичних навичок дипломатичної діяльності, завдяки виступам дипломатів, бізнесменів та експертів сфери дипломатії, а також розкриття потенціалу учасників Весняної дипломатичної школи.

З вітальним словом до учасників звернулись Грицяк Ігор Андрійович, декан Факультету права та міжнародних відносин, Жалоба Ігор Володимирович, завідуючий кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Факультету права та міжнародних відносин, Слюсаренко Ірина Юріївна, доцент кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Факультету права та міжнародних відносин, Мусіяченко Ольга Сергіївна, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка та Гондюл Олександра, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету права та міжнародних відносин.