Участь у роботі гуртка з лідерства

22 березня студенти Факультету 1 курсу спеціальностей «Право», «Суспільні комунікації» та «Регіональні студії» межах розвитку лідерського напряму діяльності Студентського самоврядування, долучилися до першого заняття гуртка лідерства, започаткованого Науково – методичним центром культури лідерства.
Робота гуртка лідерства спрямована на поширення знань з проблематики лідерства та формування навичок лідерської поведінки студента. Заняття в гуртку будуть в подальшому проводитися у формі соціально-психологічних тренінгів, ділових ігор, дискусій та інтерактивних вправ кожного місяця.
Щиро дякуємо старшому науковому співробітнику НМЦ культури лідерства, кандидату психологічних наук – Білошицькій Анастасії Сергіївні за цікаве та інформативне заняття. Чекаємо на продовження співпраці.