Триває співпраця зі Зразковим творчим об’єднанням «Клуб «Лідер» та Асоціацією учнівського самоврядування м. Бориспіль

В рамках одних з найважливіших напрямів роботи студентського самоврядування Факультету, а саме, профорієнтаційного та розвитку лідерства, триває співпраця з учнями випускних класів Київської області – майбутніми абітурієнтами та потенційними студентами Київського університету імені Бориса Грінченка.
Виступаючи керівником Зразкового творчого об’єднання «Клуб «Лідер» та одним з координаторів діяльності Асоціації учнівського самоврядування м. Бориспіль, студент ІІ курсу спеціальності «Міжнародна інформація» Дмитро Потапов веде потужну роботу з найактивнішими представниками молоді. Цього разу Дмитро став ініціатором та одним з організаторів конкурсу «Я - лідер», що проводився серед всіх ЗОШ м. Бориспіль, де зміг втілити в життя досвід лідерства та продовжив знайомство випускників з можливостями, які надає Університет Грінченка.