ІV Міжнародного форуму «Окупований півострів: чотири роки опору»

26 лютого, на запрошення Міністерства інформаційної політики України, голова департаменту з розвитку міжнародних проектів – студентка ІІ курсу спеціальності «Країнознавство» Добридень Альона та студентки спеціальності «Міжнародна інформація» Вікторія Хомутська та Євгенія Івашура долучились до організації та проведення ІV Міжнародного форуму «Окупований півострів: чотири роки опору» (200 учасників та 30 спікерів).
У заході взяли участь: Перший заступник  Верховної Ради України Ірина Геращенко,  Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, заступник Голови Адміністрації Президента  України Ростислав Павленко, міністр інформаційної політики України Юрій Стець, представник Уповноваженого з питань дотримання прав внутрішньо переміщених осіб Жанна Лук’яненко, заступник міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Петухов, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко, депутат Європарламенту від Німеччини, співголова фракції Зелених «Європейський вільний альянс» Європейського Парламенту Ребекка Гармс, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович, дипломати, народні депутати України, урядовці, представники громадськості.
Форум передбачав три панельні дискусії, а саме: 1. Окупація 2014-2018.
Політика державної влади України щодо Криму. 2. Роль міжнародної спільноти у політиці невизнання анексії Криму. Необхідність започаткування міжнародної платформи з деокупації Криму. 3. Окуповане право на свободу. Інструменти протистояння та захисту прав людини в Криму. В рамках Форуму було презентовано документальний фільм «Бранці Кремля».