Дискусія на тему "(Не)жіноча наука"

13 лютого, в рамках розвитку такого важливого напряму роботи студентського самоврядування як підвищення рівня наукової компетенності, студенти Факультету спеціальностей Право» та «Суспільні комунікації» відвідали Простір неформальної освіти NAU HUB та взяли участь у дискусії на тему "(Не)жіноча наука", присвяченої Міжнародному дню жінок та дівчат у науці.
Разом з організаторами та гостями заходу, серед яких були: Nana Voitenko - професорка, докторка наук, членкиня Наукового Комітету, завудувачка відділу сенсорної сигналізації Bogomoletz Institute of Physiology, Yulia Bezvershenko - заступниця голови Ради молодих учених НАН України, кандидатка фізико-математичних наук, віце-президентка Unia Scientifica, Darya Chayka – директорка Директорату інновацій та трансферу технологій МОН, Валерия Лавренко - кандидатка історичних наук, голова РМВ ДНУ ім.Гончара, головна редакторка Соціальної мережі науковців, Anastasiya Bykova-Shelevytska - координаторка Наукових пікніків, Atamas Natalia - кандидатка біологічних наук, наукова співробітниця Інституту зоології ім. Шмальгаузена НАН України, співзасновниця Unia Scientifica, Kseniia Semenova-Shelevytska - голова IEEE Women in Engineering в Україн, Svitlana Khutka - доктор філософії, експерт з інноваційного соціально-політичного розвитку та стратегій, наші студенти спробували з'ясувати чи залежить наукова кар'єрі від гендеру? Чому в Україні жінкам ніяк не вдається пробити скляну стелю в науці? Поговорили про спеціальні можливості для жінок в науці і як мотивувати школярок і студенток займатися дослідженнями.